Other lots by Steppe
-
#712Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“De afvaart”. Olieverf op ivoor. Gesigneerd.
“Le départ”. Huile sur ivoire. Signé.No longer availableDim. 13,5 x 18 cmEstimate: € 200/250 -
#162Lea Steppe
“Italiaanse poppen”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Poupées italiennes”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableEstimate: € 150/220 -
#179Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“Rivierlandschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage rupestre avec ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 200/240
Similar lots by type
-
#662
“Stilleven met stolp”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Nature morte au globe”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#549Jan Claessens
“Weidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“ La prairie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#189Eugène JoorsPeriod: 1850 - 1910
“Hyacinten in de tuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Antwerpen, 1898.
“Jacinthes dans le jardin”. Huile sur toile. Signée et datée Anvers, 1898.No longer availableDim. 85 x 120 cmEstimate: € 900/1100 -
#649
“Winters zicht bij een beek”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage d’hiver au ruisseau”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 73 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#554
“Compositie met zwart, groen en blauw. Olieverf op paneel. Draagt handtekening “Winter”.
“Composition en noir, vert et bleu”. Huile sur panneau. Porte une signature “Winter”.No longer availableDim. 50 x 45 cmEstimate: € 80/100 -
#184
“Boslandschap met een watermolen en twee bomen op de voorgrond”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening ‘Hobbema’ (toegeschreven aan).
“Vue d’un moulin à eau avec deux arbres au premier plan”. Huile sur panneau. Ecole hollandaise, début XIXième siècle. Porte la signature ‘Hobbema’ (attribué à).No longer availableDim. 66 x 87 cmEstimate: € 1000/1200 -
#724
“De lijkwagen”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Zonder signatuur.
“Le corbillard”. Huile sur toile marouflée. Sans signature.No longer availableDim. 15 x 17 cmEstimate: € 60/100 -
#221Cornelis
“Goliath”. Hoofd van gebeeldhouwd en zwart gepatineerd hout. Gesigneerd.
“Goliath”. Tête en bois sculpté et noirci. Signée.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 80/120 -
#252A. Sonck
“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 75 cmEstimate: € 80/120 -
#729
“Stilleven met speelgoed”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Nature morte aux jouets”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50/100 -
#442
“Herbergscène”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Scène d’auberge”. Huile sur panneau. XIXième siècle.No longer availableDim. 11 x 14,5 cmEstimate: € 200/300 -
#522Nico Burssens
“Exotische compositie met dieren”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
“Composition exotique avec animaux”. Techniques mixtes sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 120 cmEstimate: € 100/150 -
#652Marijan Kolesar
“De Keyserlei - Neonregen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Keyserlei - Pluie de néon”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#644Jacques G. L. Van den BogaertPeriod: 1867 - 1950
“Landschap met het Kasteel van Heusden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage et château de Heusden”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 120/200 -
#354Jan ClaessensPeriod: 1879 - 1963
“Meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#654
“Dorpszicht aan een stroom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de village près d’une rivière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 150/180 -
#244Pieter De MetsPeriod: 1880-1965.
“Hoevezicht” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1935.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée et datée 1935.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 180/240 -
#249Jacques DelvauxPeriod: 1929 - 2010
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 100/150 -
#569
“Bergdorpje in de lente”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan Albert Bayer.
“Village de montagne au printemps”. Huile sur panneau. Attribué à Albert Bayer.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 50/80 -
#670
“Rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Roses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 23 cmEstimate: € 50/80 -
#544Alfons VerstraetenPeriod: °1922
“De kade te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“ Les quais d’Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 150/250 -
#239Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Stoomschepen in de haven van Rotterdam”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paquebot dans le port de Rotterdam”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 93 cmEstimate: € 200/300 -
#352Ferdinand De PrinsPeriod: Brecht 1859 - Reet 1908
“Winters landschap met meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage hivernal au lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 27 x 41 cmEstimate: € 180/240 -
#564
“Gestileerde voorstelling met vleermuis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘63.
“Composition stylisée à la chauve-souris”. Huile sur toile. Signée et datée ‘63.No longer availableDim. 90 x 50 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#520Egypte
Twee verschillende Touareg kruisen van zilver bezet met halfedelstenen.
Deux croix Touareg en argent serties de pierres sémi-précieuses.No longer availableDim. 132,40 gEstimate: € 80/120 -
#8
Toiletgarnituur van kristal met een verguld bladmotief. Waarschijnlijk Val Saint-Lambert.
Garniture de toilette en cristal à motif de feuillage doré. Probablement Val Saint-Lambert.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#108
Een schouwpendule van rood marmer en bronsbeslag, bovenaan getooid met een waterdraagster van bruingepatineerd zamak.
Une pendule en marbre rouge et bronze, représentant une porteuse d’eau, en régule.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#210
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Bague en ro blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 12,33 gEstimate: € 1600/1800 -
#47
Een houten schouwklokje met bronzen montuur in de vorm van een jonge vrouw met een bloem. Tijdperk art nouveau.
Une pendule en bois avec monture en bronze en forme de jeune fille avec une fleur. Art nouveau.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 30/50 -
#124L. De Belser
“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte, Fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#235
Postzegelalbums. Davo. - Deutschland 1872-1945. - B.R.D. 1945-1986. B.R.D. & Berlin 1948 e.v. (zeer onvolledig). D.D.R. 1950-1974.
Albums aux timbres-poste Davo. - Allemagne 1872-1945. - RFA 1945-1986. RFA et Berlin 1948 et après (très incomplet) RDA 1950-1974.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#504Jan De Bie
“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#806Western Germany
Twee verschillende zwarte tafelklokjes en twee verschillende alarmklokjes met bloemdecor. Trenkle. Europa en Schmid.
Deux petites pendules de table noires et deux différentes alarmes à décor de fleurs. Trenkle, Europa et Schmid.No longer availableDim. H: 20,5 cmEstimate: € 100/150 -
#9Dirk Baksteen
“Twee appelaars.” Ets op papier. Gesigneerd buiten de plaat.
“Deux pommiers”. Eau-forte sur papier. Signée hors planche.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#39
“Zicht op Lokeren”. Een oude gravure door J. P. le Bas naar een werk van Breughel. XVIIIe eeuw.
“Vue sur Lokeren”. Une gravure de J.P. le Bas d’après une oeuvre de Breughel. XVIIième siècle.No longer availableDim. 30 x 38,5 cmEstimate: € 80/100 -
#553
Een Chinese balustervaas van meerkleurig porselein met een meerkleurig en verguld decor van personages en bloemen.
Un vase balustre chinois en porcelaine polychrome, décor doré de fleurs et de personnages.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 80/100