Other lots by Mous
-
#622Jozef MousPeriod: 1896-1968
Twee havenzichten. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Deux vues de port. Huile sur toile. Signées.No longer availableDim. 30 x 40 & 23 x 33 cmEstimate: € 100/150 -
#609Jozef MousPeriod: 1896-1968
“Havenarbeiders”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Débardeurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 180/240 -
#604Jozef MousPeriod: 1896-1968
“Wandelaars”. Olieverf op doek”. Gesigneerd.
“Promeneurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 180/240 -
#634Jozef MousPeriod: 1896 - 1986
“Havenzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de port”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 36 x 56 cmEstimate: € 80/120
Similar lots by type
-
#54
“Franciscus van Assisi”. Een oude gravure naar Maarten de Vos. Ets van Wierix en gedrukt door Johannes Vrints.
“François d’Assise”. Ancienne gravure d’après Maarten de Vos. Eau-forte par Wierix imprimée par Johannes Vrints.No longer availableDim. 26,5 x 20 cmEstimate: € 20/30 -
#59
Twee gravures: - De doorwaadbare plaats”. Een kopergravure van Dancker Danckerts naar een werk van N. Berchem. Ca. 1730.- “De graflegging van Christus”. Een kopergravure van Egidius Sadeler naar een werk van Frederico Barrocci. XVIIe eeuw.
Deux gravures:- “Le gué”. Gravure sur cuivre par Dancker Danckerts d’après Nicolas Berchem. ± 1730.- “La mise au tombeau”. Gravure sur cuivre par Egidius Sadeler d’après un oeuvre par Frederico Barrocci. XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#464
“Zicht op de Eiermarkt in te Antwerpen in 1835”. Uitgave van Waanders/Diogenes in samenwerking met het Stadsarchief Antwerpen naar aanleiding van “Waar is de tijd - 1200 jaar Antwerpen en de Antwerpenaren”. Naar een werk van François Bossuet.
“Vue du Marché aux oeufs à Anvers en 1835”. Ed. Waanders/Diogenes en collaboration avec les Archives de la Ville d’Anvers à l’occasion de “Waar is de tijd - 1200 jaar Antwerpen en de Antwerpenaren”. D’après un oeuvre de François Bossuet.No longer availableDim. 78 x 62 cmEstimate: € 30/35 -
#694
Twee gravures:- “De kaartspeelsters”. In de plaat gesigneerd ‘Leo Van Aken’.- “Jachthond bij fazanten”. In de plaat gesigneerd ‘Verlat’.
Deux gravures:- “Les joueurs de cartes”. Signée dans la planche: Leo Van Aken.- “Chien de chasse aux faisans”. Signée dans la planche: Verlat.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#772Felicien Rops
“Naaiende dame”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.
“Femme à l’ouvrage”. Eau-forte. Signée dans la planche.No longer availableDim. 27,5 x 21 cmEstimate: € 20/30 -
#589Toyokuni II Utagawa
Een oude ingekleurde Japanse houtsnede uit de reeks “Azuma Meisho”, beroemde plaatsen van Azuma. Eerste helft XIXde eeuw.
Ancienne gravure sur bois japonaise colorée à la main. De la série “Azuma Meisho”. Vues célèbres d’Azuma. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 200/300 -
#702Robert Clarence
“Seagulls at the Brooklyn bridge”. Lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘88 en genummerd 53/1500 buiten de plaat.
“Seagulls at the Brooklyn Bridge”. Lithographie. Signée, datée ‘88 et numérotée 53/1500 hors plancheNo longer availableDim. 23 x 33,5 cmEstimate: € 80/120 -
#599Lionel Vinche
“Zonder titel”. Gemengde techniek op papier. Op verso gesigneerd.
“Sans titre”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableDim. 43 x 63 cmEstimate: € 100/150 -
#519Fred BervoetsPeriod: °1942
“Operatiekwartier”. Een ingekleurde lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Quartier d’opération”. Litho en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 49 x 69,5 cmEstimate: € 320/400 -
#389
Een lot van zes ingekleurde modegravures.
Lot de six gravures de mode en couleurs.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#484S. Mertens
“Inkijk door een raam”. Ets. Gesigneerd, gedateerd ‘78 en genummerd 4/5.
“Vue par une fenêtre”. Eau-forte. Signée, datée ‘78 et numérotée 4/5.No longer availableDim. 54,5 x 42,5 cmEstimate: € 20/30 -
#514Barthold EyckermansPeriod: °1995
“Rubens produkten, de beste!”. Ets naar “De lanssteek” van Rubens. Gesigneerd, gedateerd ‘77 en genummerd 2/6.
“Rubens produkten, de beste!”. Eau-forte d’après “le coup de lance” par Rubens. Signée, datée ‘77 et numérotée 2/6.No longer availableDim. 52,5 x 34,5 cmEstimate: € 80/100 -
#699Jan VanrietPeriod: °1948
“Het stadion”, “De elf” & “De wedstrijd”. Drie gedichten met op de verso een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 1975 en genummerd V/XXV.
“Le stade”. “La fée”. “Le jeu”. Trois poèmes avec une litho au verso. Signées, datées 1975 et numérotées V/XXV.No longer availableDim. 29,5 x 49,5 cmEstimate: € 50/60 -
#314
“Joegoslavië 1972” en “Bloemenvaas’-”. Olieverf op doek. Het eerste gesigneerd Van Tongerloo, het tweede door Armand De Weerdt (1890-1982).
“Yougoslavie 1972” et “Vase aux fleurs”. Huile sur toile. La première signée Van Tongerloo, la deuxième par Armand De Weerdt (1890-1982).No longer availableEstimate: € 40/60 -
#479Juan Miro
“Compositie”. Litho. “Epreuve d’artiste” en draagt een handtekening buiten de plaat.
“Composition”. Lithographie. Epreuve d’artiste et porte une signature hors planche.No longer availableDim. 60 x 48 cmEstimate: € 100/150 -
#752
Een lot van tien lijsten met schilderijen en grafiek.
Lot de dix cadres contenant des peintures et des gravures.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#49
Een lot van vier reproducties, waarvan twee naar Redouté, een olieverfschilderijtje en een lithografie met een spotprent.
Lot de quatre reproductions dont deux d’après Redouté, une peinture et une litho à la caricature.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#587Jean-Michel Chauband
“Marianne”. Litho. Gesigneerd binnen en buiten de plaat en genummerd en gedateerd buiten de plaat 144/200 en 1983.
“Marianne”. Litho. Signée dans la et hors planche et numérotée 144/200 et datée 1983 hors planche.No longer availableDim. 21,5 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#432Paul Van HoeydonckPeriod: Anttwerpen 1925
“Compositie”. Litho. Gemonogrammeerd en genummerd buiten de plaat 51/80.
“Composition”. Litho. Monogrammée et numérotée 51/80 hors planche.No longer availableDim. 54 x 71 cmEstimate: € 100/120 -
#732
Twee etsen: - “Oude hoeve”. Ets. Gesigneerd ‘Dirk Baksteen’ en genummerd 81/100 buiten de plaat. - “De Van Straelenstoren”. Gesigneerd ‘J.Gorus’ buiten de plaat.
Deux eaux-fortes:-”Vieille ferme”. Eau-forte. Signée Dirk Baksteen et numérotée 81/100 hors planche.- “La Tour Van Straelen”. Signée Jaak Gorus hors planche.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#624Fred BervoetsPeriod: °1942
Zonder titel. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 67/70 buiten de plaat.
Sans titre. Lithographie. Signée et numérotée 67/70 hors planche.No longer availableDim. 47,5 x 38,5 cmEstimate: € 120/200 -
#384Pol Boudry
“’t Open Deurtje”. Ets. Gesigneerd, getiteld en genummerd 51/100 buiten de plaat.
“’t Open Deurtje”. Eau-forte. Signée, intitulée et numérotée 51/100 hors planche.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 10/20 -
#682Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“Le calligraphe”. Een ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd 7/100 buiten de plaat.
“Le calligraphe”. Eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 7/100 hors planche.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 80/100 -
#662
“Naakt en paard”. Een lithografie naar Chagall. Gesigneerd en genummerd 11/50 buiten de plaat.
“Nu à cheval”. Litho d’après Chagall. Signée et numérotée 11/50 hors planche.No longer availableDim. 22 x 15 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#42Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#147
Een paar messingen kandelaars in barokke stijl en versierd met handgeschilderde porseleinen monturen.
Paire de candélabres de style baroque en laiton et porcelaine peinte à la main.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#448
Een snuffbottle van gesculpteerd en roodgelakt hout met een koperen dekseltje, versierd met een landschapsdecor in reliëf.
Flacon à parfum en bois sculpté et laqué rouge. Couvercle en cuivre. Décor d’un paysage en relief.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#689René de ConinckPeriod: Bredene 1907 - Beveren 1978
“Landschap met boerderij”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 31 x 56 cmEstimate: € 60/80 -
#672Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen met afbeeldingen van dieren in zijde.
Tapis persan en laine et coton aux représentations d’animaux en soie. Noué main.No longer availableDim. 205 x 137 cmEstimate: € 400/600 -
#546
Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale driepoot met een marmeren blad. XIXe eeuw.
Table ronde en acajou sur tripode central et à tablette en marbre. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 100 cmEstimate: € 400/600 -
#299M. Van Blockland
“Stilleven met bloemenmand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux panier de fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#799
Een paar hallantaarns van koper en glas in Empirestijl.
Paire de lanternes de vestibule en cuivre et verre de style Empire.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#21Val St. Lambert
Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Paire de candélabres en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 200/220 -
#693Versace
Zes kussens met diverse decors.
Six coussins aux décors divers.No longer availableEstimate: € 120/150 -
#739Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Zittend naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nu assis”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 56 cmEstimate: € 120/200 -
#226
Een kaptafel van mahoniehout en gevlekt berkenhoutfineer met een wit marmeren blad en de laden versierd met ingelegde bloemenranken. Met bijhorende spiegel en twee stoelen. Tijdperk art nouveau.
Coiffeuse en acajou et bouleau tâché à tablette en marbre blanc et aux tiroirs décoré de fleurs incrustées. Avec miroir et deux chaises assortis. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 300/500