Similar lots by type
-
#312
“De boerin”. Een ets naar een werk van A. Bourlard.
“La fermière”. Eau forte d’après un oeuvre par A. Bourlard.No longer availableDim. 88 x 48 cmEstimate: € 60/100 -
#788Jos Van Hoof
Een lot van zes etsen, waarvan vier épreuve d’artiste, één genummerd en één épreuve d’essai.
Lot de six eaux-fortes dont quatre épreuves d’artiste, une numérotée et une épreuve d’essai.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#359
Een XIXe eeuwse gravure naar een werk van Nicolas Poussin.
Gravure du XIXe siècle d’après un oeuvre de Nicolas Poussin.No longer availableDim. 49 x 66 cmEstimate: € 40/60 -
#290Period: °1944
Rechthoekige spiegel, de vergulde lijst eveneens voorzien van spiegelglas.
Miroir rectangulaire à cadre doré en verre miroité.No longer availableDim. 95 x 67 cmEstimate: € 40/50 -
#790
Een lot van drie grafische werken:- Gorus: Van Straelentoren te Antwerpen. Artiestenproef.- Hebbelinck: Zicht op Mechelen”. Genummerd 59/100.- Van Nesten: Zicht op Antwerpen”. Genummerd 226/350.
Lot de trois gravures:- Gorus: “Van Straelentoren, Anvers”. Epreuve d’artiste.- Hebbelinck: “Vue de Malines”. Numérotée 59/100.- Van Nesten: “Vue d’ Anvers”. Numérotée 226/350.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#252Hans KitslaarPeriod: °1944
“Zelfportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Autoportrait”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 81 x 65 cmEstimate: € 150/200 -
#502Dordevic MiodragPeriod: °1936
“Compositie”. Lithografie. Vermoedelijk achter het passe-partout gesigneerd.
“Composition”. Lithographie. Signature probablement derrière le passe-partout.No longer availableDim. 40 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#584Henri De Braekeleer
“De lezeres”. Een lithografie. Gesigneerd binnen de plaat.
“La liseuse”. Lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#74Rudi De Winter
“De Dans der uren”. Een paar zeefdrukken. Buiten de plaat gesigneerd, genummerd en gedateerd 1976.
“La ronde des heures”. Paire de sérigraphies. Signée, numérotée et datée 1976 hors planche.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 60/80 -
#242
“Bières de la Meuse”. Een reproductie van een art nouveau reclameplaat.
“Bières de la Meuse”. Reproduction d’une affiche de publicité art nouveau.No longer availableDim. 96 x 62 cmEstimate: € 55/65 -
#522Salvador Dali
“Les Chevaux Daliniens: Le Centurion en Roman Horse”. Een paar zeefdrukken. Gesigneerd en resp. genummerd 2/250 & 3/250.
“Les Chevaux Daliniens: Le Centurion et Roman Horse”. Paire de sérigraphies. Signées et respectivement numérotées 2/250 et 3/250.No longer availableDim. 41,5 x 30 cmEstimate: € 300/400 -
#559Felix De Boeck
“Nachtlichten”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 39/100 buiten de plaat.
“Lumières dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 39/100 hors planche.No longer availableDim. 57 x 42 cmEstimate: € 220/300 -
#52Ludo Laagland
“Moeder en kind”. Litho. Gesigneerd en genummerd 8/25 buiten de plaat.
“Mère et enfant”. Lithographie. Signée et numérotée 8/25 hors planche.No longer availableDim. 46 x 37 cmEstimate: € 30/40 -
#649F. Simon
“Hollandse marktscène”. Ingekleurde ets. Gesigneerd en gedateerd ‘06.
“Scène de marché hollandais”. Eau-forte. Signée et datée ‘06.No longer availableDim. 25 x 31 cmEstimate: € 60/80 -
#285Jacques Van Rossum
Drie moderne aquarellen. Eén met inscriptie “Doktor”, één met “Coca”. Eén zonder glas.
Trois aquarelles modernes, une à l’inscription “Doktor”, une à “Coca”. Une sans verre.No longer availableDim. 64 x 48 cmEstimate: € 120/200 -
#714
Twee houtsnedes:- Frans Masereel: “Landbouwer”. Gesigneerd.- Jozef Cantré: “Driekoningen zingen”. Gesigneerd.
Deux gravures sur bois:- Frans Masereel: “Fermier”. Signée.- Jozef Cantré: “Chanteurs d’épiphanie”. Signée.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#92Julien Van Santen
“Begijnhof - ‘Aprés Vèpres.’”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 165/300.
“Béguinage Après Vèpres”. Litho. Signée hors planche. Numérotée 165/300.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#187
Lot zilver waarvan: een bekertje met Franse keur, een mandje zonder binnenwerk, 800‰, Een strooibus met Franse keur, glazen recipiënt onderaan beschadigd, een zoutvaatje van geslepen kristal, montuur met Londense keur, datumletter f voor 1901. Een dekseltje van een strooibus met keuren van Birmingham, een miniatuurkelkje met keuren van Birmingham, datumletter l voor 1910, maker J.E. Twee koffielepels in Lodewijk XVI-stijl, Franse keur. Een varkentje als speldenkussen, Birmingham, datumletter g v(..)
Lot d’argent dont un gobelet au poinçon français, une corbeille sans récipient, 800‰. Un saupoudroir au poinçon français, le récipient en verre abîmé vers le bas, une salière en cristal taillé à monture en poinçon de Londres, lettre date f pour 1901. Le couvercle d’un saupoudroir aux poinçons de Birmingham, une calice miniature aux poinçons de Birmingham, lettre date l pour 1910, orfèvre J.E. Deux cuillères à café de style Louis XVI, poinçon français. Un petit cochon formant pelote, Birmingham, (..)No longer availableEstimate: € 120/200 -
#492Dordevic MiodragPeriod: °1936
“Compositie”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 60/100 buiten de plaat.
“Composition”. Lithographie. Signée et numérotée 60/100 hors planche.No longer availableDim. 50 x 71 cmEstimate: € 80/120 -
#232Jan VanrietPeriod: °1948
“Lopende naakten”. Gesigneerd en gedateerd 1992 buiten de plaat. Epreuve d’artiste.
“Nus courants”. Litho. Signée, E.A. et datée 1992 hors plancheNo longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 120/140 -
#129W. Ward
“Outside of a country alehouse”. Een oude Engelse gravure. Eind XVIIIe eeuw.
“Outside of a Country Alehouse”. Ancienne gravure anglaise. Fin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 60/70 -
#64Roland De Winter
“Uit de dans der uren”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
“De la ronde des heures”. Sérigraphie. Signée et numérotée hors planche.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 65/75 -
#662Mieke Nix
Een reeks van negentien verschillende losse etsen in kaften. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Suite de dix-neuf eaux-fortes signées hors planche. Dans des couvertures non-reliées.No longer availableEstimate: € 40a/60 -
#99André Braulier
“Bloemenvaas”. Lithografie. Epreuve d’artiste. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vase aux fleurs”. Lithographie. Signée et E.A. hors planche.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#733
Pijlenkoker van hout en dierenhuid met daarin 5 pijlen met ijzeren puntjes. Papoea-NIeuw-Guinea.
Fourreau aux flèches en bois et peau. Contenant cinq flèches aux pointes en fer. Nouvelle Guinée.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#11
“Onze Lieve Vrouw van Scherpenheuvel”. Een beeld van meerkleurig en verguld Brussels porselein onder stolp.
“La Sainte-Vierge de Montaigu”. Statuette en porcelaine polychrome et doré de Bruxelles. Sous globe en verre.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 20/30 -
#706
Een tweedelig buffet met twee keer twee paneeldeuren et twee laden in de gordel. Einde XIXde eeuw.
Buffet à deux corps ouvrant à deux fois deux portes aux panneau et à deux tiroirs en ceinture. Fin du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#233
“Le général Napoleon”. Een bronzen plaquette.
“Le général Napoléon”. Plaquette en bronze.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 65/75 -
#487
Een vaasje van gesculpteerd jade in de vorm van een aubergine.
Petit vase en jade sculpté en forme d’aubergine.No longer availableDim. l: 10 cmEstimate: € 40/60 -
#37
Een XIXe eeuwse bronzen kan.
Verseuse en bronze. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40/60 -
#632
Twee verschillende Chinese snuff bottles van been met gekleurde taferelen.
Deux flacons chinois en os à différents décors.No longer availableDim. 7 en 7,5 cmEstimate: € 80/120 -
#110
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 6,10 gEstimate: € 1700/1900 -
#131Perfect Silver
Een schenkkan van verzilverd metaal, versierd met bloemenguirlandes in reliëf. Onderaan gemerkt.
Verseuse en métal argenté décorée de guirlandes de fleurs en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 50/60 -
#62Frans CoppensPeriod: 18895-1975
“Landschap in de Vlaamse Ardennen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage dans les Ardennes Flamandes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 150/200 -
#40
Een eikenhouten hoekkastje met één deur.
Encoignure en chêne ouvrant à une porte.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#15
Een lot fantasiejuwelen allerlei, kettingen, hangers, ringen en broches, e.a.
Lot de bijoux de fantaisie dont chaînes, pendentifs, bagues, broches e.a.No longer availableEstimate: € 50/100