Similar lots by type
-
#931
“Zittende vrouw”. Een beeld van bruingepatineerd brons op marmeren sokkel. Naar een werk van A. Moreau.
“Femme assise”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/100 -
#941
“Jachthond”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel. Naar een werk van P.J. Mene.
“Chien de chasse”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après l’oeuvre de P.J. Mène.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 60/100 -
#588Nelson
Een art nouveau damesbuste van donkergepatineerd brons. Achteraan gesigneerd.
Buste de dame art nouveau en bronze à patine foncée. Signature au verso.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 200/300 -
#621
Een paar boekensteunen van gesculpteerd albast in de vorm van een kaketoe.
Paire de serre-livres en albâtre sculpté en forme de cacatoès.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60/80 -
#573
“Reizende dame”. Een beeld van bruingepatineerd brons in art decostijl.
“Dame en voyage”. Sculpture en bronze à patine brune de style art déco.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/100 -
#658
Een buste van donkergepatineerd gips. Gesigneerd “C. Meunier”.
Buste en plâtre à patine foncée. Signé C. Meunier.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 120/200 -
#981August NobelsPeriod: 1884 - 1938
Een heiligenbeeld van gepatineerd gips. Achteraan gesigneerd. Als geschenk gegeven in 1924 door de familie van de kunstenaar.
Saint en plâtre patiné. Signature au verso. Donné en cadeau par la famille de l’artiste en 1924.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 60/90 -
#427
Een staande Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha debout en bois polychrome.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 100/180 -
#933
“Meisje op stoel”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van A. Moreau.
“Fille sur une chaise”. Sculpture en bronze à patine brune d’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/10à -
#395
“Hengst”. Een beeld van bruingepatineerd brons op marmeren sokkel.
“Etalon”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 420/480 -
#591
Een beeld van een bisschop van gesculpteerd eikenhout. Omstreeks 1800.
Sculpture représentant un évêque en chêne sculpté. Vers 1800.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 200/300 -
#927
“Jongen met duiven”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel naar een werk van A. Moreau.
“Garçon aux pigeons”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 180/240 -
#1090
Een gietijzeren tuinbeeld in de vorm van een haan.
“Coq”. Sculpture de jardin en fonte.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#781
Een putto van bruingepatineerd plaaster. Kleine letsel. Vroeg XXe eeuw.
Putto en plâtre à patine brune. Petits usures. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 60/100 -
#657
Een heiligenbeeld van gepolychromeerd hout. Slijtage. Omstreeks 1800.
Sculpture en bois polychrome représentant un saint. Vers 1800. Usures.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200/300 -
#801
Een serie van drie verschillende eenden van zwartgepatineerd brons.
Suite de trois canards différents en bronze à patine noire.No longer availableDim. h: 49 - 53 cmEstimate: € 60/100 -
#957
“Harlekijnen met een fruitschaal”. Een groep van donker- en goudgepatineerd brons op een groen marmeren sokkel.
“Arlequins à la coupe de fruits”. Groupe en bronze à patine foncé et doré sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40/60 -
#217
“Een kinderbuste in oud-Romeinse stijl van wit marmer en verguld brons.
Buste d’enfant de style romain en marbre blanc et bronze doré.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80/100 -
#1133
Een paar girandoles van brons met zes lichtpunten en met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à six lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200/240 -
#593Dominique Van den BosschePeriod: 1854 - 1906
Een jongedamesbuste van bruingepatineerd terracotta. Gesigneerd. Restauratie aan de basis.
Buste de jeune femme en terre cuite à patine brune. Signé. Restauration à la base.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100/150 -
#623
Een leeuw van gebeeldhouwd marmer met glazen oogjes.
Lion en marbre sculpté aux yeux en verre.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 120/200 -
#965
“Putti met ram”. Een groep van bruingepatineerd terracotta.
“Putti au bélier”. Groupe en terre cuite brune.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60/80 -
#947
“Jongen met pijp”. Een beeld van donkergepatineerd brons op marmeren sokkel naar een werk van A. Moreau.
“Garçon à la pipe”. Sculpture en bronze à patine foncée sur socle en marbre. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/120 -
#578Royal Boch
“Big Cat”. Een beeld van geglazuurd aardewerk naar ontwerp van Patrick Villas. Gemerkt en genummerd 101/300 onderaan. In originele doos.
“Big Cat”. Sculpture en faïence d’après Patrick Villas. Marque et numéro 101/300 sous la base. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120/140
Other lots in this auction
-
#929
“Hoeve bij een stroom”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
“Ferme au bord de l’eau”. Huile sur toile. Sans signature. Vers 1900.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 50/80 -
#455
Een lot van 25 originele luxestalen parfum in cadeauverpakking waaronder Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Sherrer, Versace en Boss.
Un lot de 25 échantillons de parfums de luxe en emballage cadeau dont Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Scherrer, Versace, Boss. e.a.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#65
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee briljantjes en koraal.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de deux petits brillants et du corail.No longer availableDim. 2,83 gEstimate: € 400/500 -
#1075
Een reeks van vijftien gebeeldhouwde eikenhouten stoelen, bekleed met rood fluweel.
Suit de quinze chaises en chêne sculptés recouvertes de velours rouge.No longer availableEstimate: € 150/180 -
#1057
Een lot van vijf Duitse bierpullen van meerkleurig aardewerk met tinnen deksels.
Lot de cinq chopes allemandes en faïence polychrome aux couvercles en étain.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#421
Een zilveren speldenkussen in de vorm van een varken. Birmingham, omstreeks 1910 (jaarletter onduidelijk). Makersmerk Cohen & Charles.
Coussin à épingles en argent en forme de cochon. Poinçons de Birmingham, vers 1910 (lettre date illisible). Orfèvre Cohen & Charles.No longer availableDim. l: 6,5 cmEstimate: € 50/60 -
#794
Een vijfdelig koffie- en theestel van porselein met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde details. Omstreeks 1900.
Garniture à café et à thé en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main et au détails dorés. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#413
Een geelgepatineerde houten emmer. China.
Seau en bois à patine jaune. Travail chinois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40/80 -
#419
“Johnnie Walker”. Een reclameplaat in email. 91/500.
“Johnnie Walker”. Panneau de publicité en émail. 91/500.No longer availableDim. 41 x 41 cmEstimate: € 90/130 -
#129Gabriël De Pauw
“Paar landschappen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paire de paysages”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#723
Een eikenhouten buffetkast in Régencestijl met twee paneeldeuren en twee grote naast een kleine centrale lade. Gedeeltelijk XVIIIe eeuw.
Buffet en chêne de style Régence ouvrant à deux portes moulurées et deux grands et un petit tiroir en ceinture. Partiellement XVIIIe siècle.No longer availableDim. b: 158 cmEstimate: € 250/400 -
#969
“Schapen en een geit”. Olieverf op doek. Vlaamse school, XIXe eeuw. Herdoekt. Op de lijst toegeschreven aan L.P. Ommeganck.
“Moutons et chèvre”. Huile sur toile. Ecole flamande du XIXe siècle. Retoilée. Attribuée sur le cadre à L.P. Ommeganck.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 200/300