Similar lots by type
-
#214
“Fruit défendu”. Een bronzen beeld naar een werk van Rancoulet.
“Fruit défendu”. Sculpture en bronze d’après Rancoulet.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 120/200 -
#677
Een classicistische vrouwenbuste van donkergepatineerd brons.
Buste de femme classique en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60/100 -
#396
Een paar bronzen appliques in barokke stijl met drie lichtpunten. XIXe eeuw.
Paire d’appliques en bronze de style baroque avec trois lumières. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 80/100 -
#347
Een damesprofiel van verguld brons op een houten sokkel. Tijdperk Art deco.
Profil de femme en bronze sur socle en bois. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 30/40 -
#391
“Maria met kind”. Een voorstelling van verguld brons op een marmeren sokkel naar een werk van Salvatore Melani.
Vierge à l’Enfant. Statuette en bronze doré sur socle en marbre d’après Salvatore Melani.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 30/50 -
#763
Een achthoekig hallantaarn van brons en glas met vier lichtpunten
Lanterne de vestibule octogonale en bronze et verre à quatre lumières.No longer availableEstimate: € 360/380 -
#360
Twee hallampen, gedragen door staande dames van bruingepatineerd brons en met glazen kappen.
Deux lampes de vestibule, portées par des sculptures féminines en bronze à patine brune. Abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 400/600 -
#589Capodimonte
“Dame met kruik”. Een beeld van meerkleurig aardewerk. Italiaans werk.
“Femme à la cruche”. Sculpture en faïence polychrome. Travail italien.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 40/60 -
#597Carla Kamphuis-MeijerPeriod: °1957
“De landverhuizer”. Bronzen beeld met groen patina. Gemonogrammeerd CK en genummerd 54/100. Naar een ontwerp van Eugeen Van Mieghem.
“L’immigrant”. Sculpture en bronze à patine verte. Monogrammée CK et numérotée 54/100. D’après un modèle par Eugeen van Mieghem.No longer availableDim. H 29,5 cmEstimate: € 200/240 -
#592
Een bronzen schotel van Japanse makelij.
Plat en bronze. Travail japonais.No longer availableDim. Ø: 39 cmEstimate: € 50/80 -
#314
“Wir Deutschen fürchten Gott, sonst nichts in der Welt”. Een wandplaquette van verguld brons ter gelegenheid van de tachtigste verjaardag van Bismarck op 1 april 1895.
Plaquette murale en bronze doré commémorant le 80e anniversaire de Bismarck le 1 avril 1895.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 400/450 -
#43
Een paar geelkoperen kandelaars met vijf lichtpunten en versierd met personages. We voegen er twee empire kastornamenten van verguld brons aan toe.
Paire de candélabres à cinq lumières décorés de personnages. Nous ajoutons deux ornements de meubles Empire en bronze doré.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#211
“Allegorie op de oogst”. Een bronzen beeldje op een voetstuk van rood marmer. XIXe eeuw.
“Allégorie sur la moisson”. Statuette en bronze sur piétement en marbre rouge. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#202
Een luchter van verguld brons in barokke stijl met en centrale glazen coupe en vijftien kleine lichtarmen, waarvan drie gedragen door saters.
Lustre en bronze doré de style baroque. Coupe centrale et quinze bras lumières dont trois portés par des satyres.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#587Carla Kamphuis-Meijer
“Wiske”. Bronzen beeld met groen patina. Gemonogrammeerd CK en genummerd 43/100. Naar een ontwerp van Eugeen Van Mieghem.
“Wiske”. Sculpture en bronze à patine verte. Monogrammée CK et numérotée 43/100. D’après un modèle de Eugeen van Mieghem.No longer availableDim. H 24 cmEstimate: € 200/240 -
#515
“Chronos”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een stenen sokkeltje. Schade aan de zeis.
“Chronos”. Statuette en bronze à patine brune sur socle en pierre. Dégât à la fauche.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/180 -
#607Carla Kamphuis-Meijer
“Augustine Pautre”. Bronzen beeld met groen patina. Gemonogrammeerd CK en genummerd 10/100. Naar een ontwerp van Eugeen Van Mieghem.
“Augustine Pautre”. Sculpture en bronze à patine verte. Monogrammée CK et numérotée 10/100. D’après un modèle par Eugeen van Mieghem.No longer availableDim. H 28,5 cmEstimate: € 200/240 -
#538
Een Afrikaans houten beeld. Songye.
Sculpture en bois africaine. Songye.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 120/160 -
#284
“Moeder met kind”. Een beeld van pijpaarde naar een werk van Harry Elstrøm.
“Mère et enfant”. Sculpture en terre de pipe d’après Harry Elstrøm.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#680
Een salontafel met een glazen blad, gedragen door twee bronzen dolfijnen.
Table de salon à tablette en verre, portée par deux dauphins en bronze.No longer availableDim. 140 x 75 cmEstimate: € 200/240 -
#758
Een bronzen siercoupe op drie poten en een groen marmeren sokkel.
Coupe décorative en bronze sur trois pieds et un socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100/120 -
#593
Een hertenstier van donkergepatineerd brons.
Cerf en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 100/120 -
#545
Een panter van donkergepatineerd brons. Gemonogrammeerd ‘C. B. Paris’.
Panthère en bronze à patine foncée. Porte une monogramme C.B. Paris.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 360/400 -
#62
Een baby van brons op een marmeren sokkel.
Statuette d’un bébé en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. l: 13,5 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#691
Twee lampen van donkergepatineerd metaal met glazen kappen in de geest van Tiffany.
Deux lampes en métal à patine foncée aux abat-jour dans l’esprit de Tiffany.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 90/100 -
#383
Een koffertje van zwart imitatieleder met een Chinees decor.
Coffret en imitation de cuir noir à décor chinois.No longer availableEstimate: € 40°/50 -
#380Rodania Sapphire
Een roestvrij stalen herenhorloge. Swiss Made. Quartz.
Montre homme quartz en acier inoxydable. Swiss Made.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#679Hulstaert
“Plattelandszicht” & “Windmolen te Vlijtingen”. Een aquarel en een inkttekening op papier. Beiden gesigneerd.
“Vue de campagne”. et “Moulin à vent à Vlijtingen”. Une aquarelle et un dessin à l’encre sur papier. Les deux signés.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#454
“Het lot”. Ets. Gesigneerd en genummerd 2/25 & “Compositie”. Lithografie.
“Le destin”. Eau-forte. Signée et numérotée 2/25 et “Composition”. Lithographie.No longer availableEstimate: € 20/24 -
#482
“Oosters jachttafereel”. Gouache op papier. Draagt handtekening.
“Scène de chasse orientaliste”. Gouache sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 45 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#199André Rinskopf
“Bouw van een kathedraal”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1943.
“Construction d’une cathédrale”. Crayon sur papier. Signé et daté 1943.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 590/80 -
#17
Een bamboetafeltje met tegels, versierd met vissen.
Table en bambou à tablette en carreaux de faïence décorés de poissons.No longer availableDim. l: 82 cmEstimate: € 30/40 -
#423
“Schatten uit de Nieuwe Wereld”. Catalogus naar aanleiding van de gelijknamige tentoonstelling in 1992.
“Schatten uit de Nieuwe Wereld”. Catalogue de l’exposition du même nom en 1992.No longer availableEstimate: € 30/34 -
#716
Grote Oosterse kelim met veelkleurig geometrisch ruitenmotief.
Grand kélim d’Orient aux carreaux polychromes géométriques.No longer availableDim. 291 x 204 cmEstimate: € 120/200 -
#277Royal Boch
Twee ronde vazen van wit aardewerk. Gemerkt. Ontwerp van Charles Catteau.
Deux vases rondes en faïence blanche. Marque sous la base. Dessin par Charles Catteau.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 60/80 -
#185
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een kashira.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’une kashira.No longer availableDim. Bruto: 31,23 gEstimate: € 350/450