Similar lots by type
-
#322Servais DetilleuxPeriod: 1874 - 1940
“Meisjesportret in profiel”. Een sanguinetekening. Gesigneerd en gedateerd ‘04. Met opdracht.
“Portrait de fille” Sanguine sur papier. Signée et datée ‘04. Avec dédicace.No longer availableDim. 24 x 22 cmEstimate: € 50/60 -
#672
“Bloemenstilleven”. Aquarel op papier. handtekening ‘Emile Patour’.
“Nature morte, fleurs”. Aquarelle sur papier. Signature: “Emile Patour”.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 50/100 -
#559
“Abstract werk”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Grautner’ en gedateerd ‘69.
“Oeuvre abstraite”. Aquarelle sur papier. Signée “Grautner” et datée ‘69.No longer availableDim. 63 x 48 cmEstimate: € 150/250 -
#519Alphonse II Van Beurden
Een paar havenzichten. Aquarel op papier. Beide gesigneerd.
Quelques vues sur le port. Aquarelle sur papier. Signées.No longer availableDim. 28 x 35 & 36 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#514Lode Keustermans
“Compositie”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 55 x 73 cmEstimate: € 30/50 -
#674
“Damesportret”. Gemengde techniek op papier. Handtekening ‘de Kat’.
“Portait de dame”. Techniques mixtes sur papier. Porte une signature : “de Kat”.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 80/120 -
#324
“Dorpszicht”. Aquarel op papier. Handtekening ‘Taverniers’. Zonder lijst.
“Vue sur le village”. Aquarelle sur papier. Signature: “Taverniers”. Sans encadrement.No longer availableDim. 30 x 48 cmEstimate: € 50/100 -
#562
“Portret”. Sanguinetekening op papier. Chinese school (Vu Cao Dam?).
“Portrait”. Une sanguine sur papier. Ecole chinoise. (Vu Cao Dam?).No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 100/200 -
#552
“Danseressen”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘Domergue’.
“Danseuses”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: “Domergue”.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 50/100 -
#94Egide Van der Paal
“Zicht op Antwerpen vanaf Linkeroever. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 29/07/1950.
“Vue sur Anvers depuis la Rive Gauche”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 29/07/1950.No longer availableDim. 44 x 55 cmEstimate: € 50/100 -
#512Roman Zuzuk
“Drinkende man en vis met kippen” en “Maskerade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘99. We voegen er derde werk aan toe: “Man met vis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.
“Homme buvant et poisson aux poules” et “Mascarade”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘99. nous y ajoutons une troisième: “Homme et poisson”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 200/240 -
#714Franz De VadderPeriod: 1862 - 1932
“Zeilboot op de Schelde”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Voilier sur l’Escaut”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 180/260 -
#82
“Zicht op Antwerpen”. Houtskool op papier. Gesigneerd. Niet ingelijst. Draagt een handtekening: “Jules Guiette”.
“La Rade d’Anvers”. Fusain sur papier. Signé. Porte une signature: “Jules Guiette”.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 100/120 -
#152Edgard FarasynPeriod: 1858 - 1938
“De strandjutter”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Déferlants”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 48 x 56 cmEstimate: € 120/180 -
#532
“Stilleven met rozen”. Draagt een handtekening: ‘Verwey’.
“Nature morte, roses”. Porte une signature: “Verwey”.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50/100 -
#409Bakst
“Operafiguur”. Ontwerp voor een kostuum. Aquarel en potlood. Draagt een handtekening: Bakst. Met watermerk: “...academie voor schilderkunst”. “...академия живописи”
“Personnage de l’Opéra”. Dessin pour un costume. Aquarelle et crayon. Porte une signature: Bakst.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#524
“Bloemen”. Olieverf op papier. Italiaanse school.
“Fleurs”. Huile sur papier. Ecole italienne.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#582Sandra Jayat
“Compositie met figuren”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Composition avec figures”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 55 x37 cmEstimate: € 220/240 -
#84Alicia Rymovitch
“Bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd
“Nature morte, fleurs”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 35 x 47Estimate: € 30/50 -
#254
“Dorpszicht”. Aquarel op papier. Handtekening “Lesser”.
“Vue sur le village”. Aquarelle sur papier. Signature: “Lesser”.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 100/200 -
#329Theofiel De Bock
“Landschap”. Olieverf op schildersboard. Draagt een handtekening.
“Paysage”. Huile sur carton. Porte une signature.No longer availableDim. 14 x 19 cmEstimate: € 100/120 -
#474Andor KomivesPeriod: °1958
“Adam & Eva” & “Traditionele carnavalsscène”. Een paar aquarellen op papier. Gesigneerd en resp. gedateerd 1993 & 1990.
“Adam et Eve”. Aquarelle sur papier. Signées et datées 1990 et 1993.No longer availableDim. 39 x 34 & 43 x 34 cm cmEstimate: € 40/50 -
#544Lode Keustermans
“Ontmoeting”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Rencontre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 80/100 -
#174
“Nonnen”. Inkt op papier. Draagt een handtekening: ‘Kolwitz’. Met gedicht op de verso.
“Nonnes”. Encre sur papier. Porte une signature: “Kolwitz”. Poème au verso.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 150/250
Other lots in this auction
-
#29
Een lot overwegend kleurloos kristal, bestaande uit een schaal met stolp, twee verschillende schenkkannen; een bloemenvaasje en een servethouder. De laatste met schilfer aan de voet.
Un lot d’objets divers, principalement en cristal incolore, comprenant une coupe et cloche, deux verseuses différentes, un petit vase à fleurs et un porte-serviettes, celui-ci avec un éclat au pied.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#132Marinus Van Eys
“Marine met zeilboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging.
“Marine et voilier”. Huile sur toile. Signée. Petits dégâts.No longer availableDim. 47 x 72 cmEstimate: € 60/100 -
#325
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,49 ct. en een amethist van ± 7,24 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,49 ct et d’une améthyste de ± 7,24 ct.No longer availableEstimate: € 1900/2000 -
#359
Een vaas van geslepen Boheems kristal, blauw gekleurd in de massa.
Un vase en cristal Bohème taillé bleu.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 65/75 -
#637
Een schaal van meerkleurig Chinees porselein in de vorm van een haan.
Une coupe en porcelaine chinoise en forme de coq.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 120/180 -
#246
Een eikenhouten jachtkoffer met twee gemoulureerde deuren onder het wapencompartiment met klapblad. XIXe eeuw.
Un coffre de chasse en chêne avec deux portes à moulures en dessous du compartiment à armes. XIXième siècle.No longer availableDim. 81 x 130 x 59 cmEstimate: € 200/300 -
#455
Tafel met een lade in de gordel en met vier gedraaide poten met vernauwingen. XIXde eeuw.
Table rectangulaire ouvrant à un tiroir en ceinture. Quatre pieds tournés à étranglements. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#571
Een vaas van Nankingaardewerk met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence Nankin, décor de guerriers. Marque à la base.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40/60 -
#413
Een smeedijzeren kandelaar en een haardstel.
Un chandelier en fer forgé et une garniture de cheminée.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#742Merho
“Fanny”. Tekening met opdracht, gesigneerd en gedateerd 1987.
“Fanny”. Dessin dédicacé, signé et daté 1987.No longer availableDim. 30 x 21 cmEstimate: € 30/50 -
#276Heriz
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
Un tapis persan fait main en coton et laine.No longer availableDim. 317 x 240 cmEstimate: € 200/220 -
#517Willy Vandersteen
Suske en Wiske. “Het Bevroren Vuur”. Rode Reeks. Eerste druk. 1952. Redelijke staat.
Suske en Wiske. “Het bevroren Vuur”. Série Rouge. Première édition. 1952. En état.No longer availableEstimate: € 120/160