Similar lots by type
-
#517
Een Afrikaans houten voorouderbeeld, getooid met veren.
Statuette d’ancêtre en bois sculpté, coiffée de plumes. Travail africain.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 60/80 -
#151
Drie musicerende engeltjes van donkergepatineerd brons op marmeren sokkels.
Trois angelots musiciens en bronze à patine foncée sur socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/120 -
#203Avi Kenan
“Ballerina”. Een bronzen beeld. Gesigneerd en gedateerd 1984. Genummerd 19/50.
“Ballerine”. Sculpture en bronze. Signée et datée 1984. Numérotée 19/50.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 1800/2000 -
#751Erich Schmidt-KestnerPeriod: 1877 - 1941
“De baadster”. Een beeld van albast. Meerdere restauraties.
“La baigneuse”. Sculpture en albâtre. Plusieurs restaurations.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 80/120 -
#207Spilliaert
Een meisjesbuste van gepatineerd brons. Gesigneerd.
Buste de jeune fille en bronze patiné. Signé.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 1000/1200 -
#518
Een Afrikaans houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Statuette d’ancêtre en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80/120 -
#258
“Musicerende meisjes”. Twee beelden van donkergepatineerd brons op groen marmeren sokkels. Naar Rousseau.
“Filles musiciennes”. Deux statuettes en bronze à patine foncée sur socles en marbre vert. D’après Rousseau.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120/200 -
#1Léon Bureau
“Fazant”. Een bronzen beeld met meerkleurig patina. Gesigneerd.
“Faisan”. Sculpture en bronze à patine bicolore. Signée.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 800/900 -
#103Simousin
Een hert en een hertenkalf van donkergepatineerd metaal op een sokkel van zwart marmer en onyx in art decostijl.
Cerf et veau en métal à patine foncée sur socle en marbre noir et onyx. De style art déco.No longer availableDim. b: 52 cmEstimate: € 40/60 -
#221
“Lam Gods”. Een beeld van gesculpteerd en gepolychromeerd hout. XVIe eeuw.
“L’Agneau de Dieu”. Sculpture en bois polychrome. XVIe siècle.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 800/1000 -
#217
Een beeld van een Franse kerkvoogd van gepolychromeerd hout. XVIIe eeuw.
Sculpture représentant un prêtre en bois polychrome. Travail français du XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 750/850 -
#201Henri Louis LevasseurPeriod: 1853 - 1934
“Gloire au travail”. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Gloire au travail”. Groupe en bronze à patine brune. Signé.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 1100/1200 -
#537
Een gesculpteerd houten masker met schelpjes. Dan, Ivoorkust.
Masque en bois sculpté rehaussé de coquilles. Dan, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 70/80 -
#633
Een albasten damesbuste op losse sokkel.
Buste de dame en albâtre sur socle amovible.No longer availableEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#782
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Petite carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 177 x 95 cmEstimate: € 40/50 -
#213Vassily Yacovlevitch GratchevPeriod: 1831 - 1905
“Romantisch koppel. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en met gieterijstempel van Woerffel, St. Petersburg.
“Couple amoureux”. Groupe en bronze à patine brune. Signé et avec cachet de la fonderie Woerffel, St-Petersbourg.No longer availableDim. l: 19 cmEstimate: € 800/1000 -
#598
“Maria Heilig Hart” & “Edeldame”. Twee handgeschilderde miniaturen met een met ivoor ingelegde lijst.
“Marie, Sacré Coeur” et “Dame noble”. Deux miniatures peintes à la main dans des cadres en ivoire.No longer availableDim. 11,5 x 10,5 cmEstimate: € 80/120 -
#480
Lot postzegels: United Nations, Souvenir Folders e.a. tussen 1968 en 2001 (39 booklets in een album). Een album met postfrisse en gestempelde zegels van de Verenigde Naties, jaren ‘50 en ‘60. Verder albums met losse zegels uit: Nederland (vanaf 1867 tot ± 1976), Frankrijk (einde XIXde eeuw - einde jaren 1970) en oudere zegels uit Belgisch Congo, Ruanda, Duitsland (vanaf 1872), Zwitserland, Luxemburg, Monaco, Groot-Brittanië (1840-1986), Italië, U.S.A., Fillipijnen, Brasilië. Bovendien een aant(..)
Lot de timbres postes: United Nations, Souvenir Folders e.a. entre 1968 et 2001 (39 livrets dans un album). Un album aux timbres fraîches et oblitérés des Nations Unies, années ‘50 et ‘60. Des albums aux timbres dépareillés de: Pays-Bas (de 1867 à ± 1976), France (fin XIXe siècle - fin années 1970) et timbres plus anciens de: Congo Belge, Ruanda, Allemagne (dès 1872), Suisse, Luxembourg, Monaco, Grande-Bretagne (1840-1986), Italie, U.S.A., Philippines, Brésil. Et des sachets aux timbres exotiq(..)No longer availableEstimate: € 200/240 -
#744F. Wouters
“Boerenerf met schuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder.
“Basse cour et grange”. Huile sur toile. Signée en bas à gauche.No longer availableDim. 52 x 75 cmEstimate: € 50/100 -
#377
Een zeshoekige halsvaas van porselein, versierd met een meerkleurige bloemenguirlande. XIXe eeuw. Gemonteerd als lampenvoet.
Vase à long col hexagonal en porcelaine décoré d’un guirlande de fleurs polychrome. XIXe siècle. Monté en lampe.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100/120 -
#577
Een famille rose hoornvaasje. Veelkleurig decor van bloemenvazen. Onderaan gemerkt met een dubbelbladige bijl. Zilveren voetje met makersmerk L & L met drie sterren.
Cornet en porcelaine à décor famille rose de jardinières fleuries. Marque sous la base à la hache double. Base en argent, orfèvre L & L et trois étoiles.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 60/80 -
#98
Een driedelig koffiestel van verzilverd metaal met zwart houten handvatten.
Garniture à café trois pièces en métal argenté aux manches et frétels en bois noirci.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#546
Een Oosters, handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 200 x 130 cmEstimate: € 40/60 -
#437Gallé
Een vaasje glaspasta met een geëtst floraal decor. Gesigneerd.
Petit vase en pâte de verre à décor floral gravé. Signé.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 150/250 -
#643
Een commode in Lodewijk XVI-stijl van gefineerd hout met drie laden, versierd met inlegwerk en een marmeren blad. XIXe eeuw.
Commode de style Louis XVI en bois de placage à trois tiroirs, avec incrustations et tablette en marbre. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 300/500 -
#355
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100