Similar lots by type
-
#505
Zes 22 karaats geel gouden munten. Napoleon III. 10 Francs. 1857. 1858. 1859 x 3 en 1864. Gemonteerd als hangertjes.
Six pièces de monnaie en or jaune 22 ct. Profil de Napoléon III, 1857, 1858, 3 x 1859 et 1864. Montées comme pendentifs.No longer availableDim. 19,43 gEstimate: € 500/650 -
#650Genève Quartz
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet dame en or jaune 18 ct. Bracelet à maillons en or jaune 18 ct également.No longer availableDim. 65,58 gEstimate: € 1300/1500 -
#325
Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met het embleem van Mercedes.
Porte clefs en or jaune 18 ct au logo de Mercedes-Benz.No longer availableDim. 19,80 gEstimate: € 400/500 -
#565
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met een hanger in de vorm van een eikel.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct et un pendentif en forme de gland.No longer availableDim. 35,59 gEstimate: € 700/800 -
#440
Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met het embleem van Mercedes.
Porte clefs en or jaune 18 ct au logo de Mercedes-Benz.No longer availableDim. 10,80 gEstimate: € 200/300 -
#340Quartz
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 36,60 gEstimate: € 800/1000 -
#743Rosenthal
Een gedeeltelijk servies van wit porselein met vergulde rand.
No longer available -
#580
Een 18 karaats geel gouden halssnoer met hanger bezet met een Medusa hoofd, fantasiestenen en parels.
Collier en or jaune 18 ct et pendentif à la tête de Méduse, entourée de pierres de fantaisie et de perles.No longer availableDim. 25,93 gEstimate: € 500/600 -
#495
Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 37,60 gEstimate: € 750/850 -
#350
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een munt van twenty dollers. 1895. Unites States of Amerika.
Pendentif en or jaune 18 ct tenant une pièce de monnaie de vingt dollar. Etats-Unis 1895.No longer availableDim. 44,60 gEstimate: € 900/1000 -
#550Orfina
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 36,65 gEstimate: € 600/800 -
#360
Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 53,80 gEstimate: € 1000/1200 -
#315
Een 18 karaats tweekleurige gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bracelet d’esclave en or à deux couleurs 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 61,35 gEstimate: € 1300/1400 -
#605Pontiac
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 23,54 gEstimate: € 400/500 -
#510
9 Turkse muntjes van geel goud 22 ct: een iets grotere, van 100 Kurush uit 1916 en acht kleintjes van 50 Kurush met de beeldenaar van Kemal Attatürk uit 1998, 2000, 2003 en 2004. Gemonteerd als hangertjes.
9 pièces de monnaie turques en or jaune 22 ct: le plus grand de 100 Kurush de 1916, les autres de 50 Kurush au profil de Kemal Attatürk de 1998, 2000, 2003 et 2004. Montées comme pendentifs.No longer availableDim. 23,50 gEstimate: € 500/600 -
#480
Een paar 18 karaats tweekleurige geel gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune à deux tons 18 ct.No longer availableDim. 7,75 gEstimate: € 150/200 -
#345
Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met fantasiestenen.
Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 13,33 gEstimate: € 260/350 -
#620
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. met 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.
Montre à bracelet de dame en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25. Bracelet à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 40,05 gEstimate: € 800/1000 -
#551,1
Indisch wandtapijt met paillettes.
No longer availableDim. 85 x 130 cmEstimate: € 200/250 -
#570Genève Quartz
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 68,88 gEstimate: € 1400/1600 -
#335
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer met bijpassende armband.
Collier à maillons en or jaune 18 ct et bracelet assorti.No longer availableDim. 43,05 gEstimate: € 850/950 -
#560
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 24,68 gEstimate: € 450/550 -
#700Quartz
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 99,85 gEstimate: € 2000/2200 -
#379
Een lot van twaalf diverse lijsten met grafisch werk.
Lot de 12 cadres contenant des oeuvres graphiques.No longer availableEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#367Lalique
Een siervaasje en -schaaltje van gesatineerd kristal, versierd met vogeltjes in reliëf. Gemerkt.
Vase décoratif et petit plat en cristal satiné décoré d’oiseaux en relief. Avec marque.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 220/260 -
#800Enicar
Een roestvrij stalen automatische herenhorloge.
Montre à bracelet en acier inoxydable. Automatique.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#8ATA Royal
Een lotje Gouda-aardewerk, bestaande uit een vaasje, een schaaltje en een kandelaar met oor. Onderaan gemerkt.
Lot de pâtes tendres de Gouda dont un vase, un plat et un bougeoir. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#356Napoli
Twee borden van handgeschilderd en 24 karaats verguld porselein. Onderaan gemerkt.
Deux assiettes en porcelaine peinte à la main et à la dorure 24 ct. Marque au verso.No longer availableDim. Ø: 26,5 cmEstimate: € 60/80 -
#488
Een vaas van Chinees porselein met een Cantondecor. XIXe eeuw. Gemonteerd als lampenvoet. Onderaan gemerkt.
Vase en porcelaine de Chine au décor Canton. XIXe siècle. Monté en lampe et avec marque sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/70 -
#47
Een bronzen bel naar XIVe eeuws voorbeeld.
Cloche en bronze d’après un exemple du XIVe siècle.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30/40 -
#705
Een 18 karaats wit en geel gouden ring met initialen en met één diamant van ± 0,20 ct (te herstellen).
Bague en or blanc et jaune 18 ct aux intiales et sertie d’un diamant de ± 0,20 ct. A réparer.No longer availableDim. 9,79 gEstimate: € 200/300 -
#619Anne Verrassel
Een reeks van drie architecturale studies voor een woning. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘96.
Suite de trois études architecturales. Aquarelle sur papier. Signées et datées ‘96.No longer availableDim. 34 x 99 cmEstimate: € 60/80 -
#774
Bronzen buste van een Chinese krijger op marmeren sokkel.
Buste en bronze d’un guerrier chinois. Sur socle en marbre.No longer availableDim. H 87 cmEstimate: € 1500/1600 -
#270Marten Wauters
“Hoevezicht getiteld Naar den Put”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXde eeuw.
“Naar den put”. Huile sur panneau. Signé. XIXe siècle.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 100/150 -
#37Capodimonte
Een grote groep Van meerkleurig biscuit in de vorm van een koppel in een koets met twee paarden en een koetsier. Zeer goede staat. Onderaan gemerkt.
Grand groupe en biscuit polychrome représentant un couple dans une calèche à deux chevaux et le cocher. Marque sous la base, très bon état.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 40/60 -
#593
Een groep van gesculpteerd ivoor met twee personages als allegorie op de oogst. China, eerste helft XXe eeuw. Op houten sokkel.
Groupe en ivoire taillé représentant deux personnages comme allégorie de la moisson. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 800/1000