Similar lots by type
-
#735
Een lage eikenhouten tafelvitrine, binnenin goudgepatineerd.
Une vitrine de table en chêne avec patine dorée.No longer availableDim. 41 x 108 x 58 cmEstimate: € 120/180 -
#557
“Afrikaanse man”. Een beeld van gesculpteerd groen marmer. Zimbabwe.
“Homme africain”. Une statue en marbre vert. Zimbabwe.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 300/500 -
#641Jaques & son, London
Twee Engelse ‘bowls’ van hout, afgewerkt met ivoor. In etui.
Deux boules Anglaises pour jeu de “bowls”, finition en ivoire. Dans leur étui.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#223
“Badend naakt”. Een bronzen tuinbeeld. We voegen er een gietijzeren staander aan toe.
“Nu baignant”. Une statue de jardin en bronze. Nous ajoutons un support en fer forgé.No longer availableDim. h: 119 cm (beeld)Estimate: € 400/600 -
#397
Een gesculpteerd houten luchter met zes lichtarmen in de vorm van waterspuwers.
Un lustre en bois sculpté à six points lumineux en forme de gargouille.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 50/80 -
#197
Een bronzen beeld van een zittende olifant op een arduinen sokkel.
Une statue en bronze sur socle en pierre de taille représentant un éléphant assis.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 360/400 -
#214A. Kirchheim
“Madonna met kind”. Een gipsen beeld. Tijdperk art deco.
“Vierge à l’Enfant”. Une statue en plâtre. Art Déco.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 40/45 -
#147Potteau
“Staand naakt”. Een houten beeldhouwwerk. Gesigneerd.
“Nu debout”. Une sculpture en bois. Signée.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#233
Een bronzen tuinbeeld in de vorm van een adelaar op een rots.
Une statue de jardin représentant un aigle sur un rocher.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 500/800 -
#26
Een zuil van gesculpteerd hout met een rond marmeren blad.
Une colonne en bois sculpté avec tablette ronde en marbre.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 120/200 -
#209
“Man en vrouw”. Een modern kunstwerk van groengepatineerd brons.
“Homme et femme”. Une oeuvre d’art moderne en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 3000/3200 -
#689
“Mozart”. Een buste van groengepatineerd brons.
“Mozart”. Un buste en bronze patiné.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60/100 -
#396
Een sobere zuil van gedraaid hout.
Colonne sobre en bois tourné.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 50/70 -
#211
“Classicistische vrouwenfiguur”. Een beeld van grijs marmer en albast. Beschadiging aan de rechterhand. XIXe eeuw.
“Figure de femme classique”. Une statue en marbre gris et albâtre. Dégâts à la main gauche. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 300/400 -
#207
“Vechtende hertenbokken”. Een beeld van groengepatineerd zamak op zwart marmeren sokkel.
“Cerfs en combat”. Une statue en régule verte patinée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 160/180 -
#653
Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een hermefiguur (gemonteerd als lamp), en Madonna met kind (arm en voet manco) en een buste van Sint Jacob.
Un lot de gravures sur bois, comprenant une figure de Herme montée en lampe, Vierge à l’Enfant ( bras et pied manquent) et un buste de Saint Jacob.No longer availableDim. h: 33, 34 & 40 cmEstimate: € 6/70 -
#201Leon Grégoire
“De hofmaking”. Een groep van bruingepatineerd brons op ronde arduinen voetstuk. Gesigneerd
“Courtiser”. Un groupe en bronze patiné brun sur socle en pierre de taille. Signé.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 1900/2200 -
#221
Een engelenhoofdje van gepatineerd hout. Eind XVIIIe eeuw.
Une tête d’ange en bois patiné. Fin XVIIIième siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 20°0/220 -
#167
“Allegorische kinderfiguren.” Een paar bronzen. Naar Moreau.
“Enfants allégoriques”. Paire de sculptures en bronze d’après Moreau.No longer availableDim. h: 63 & 54 cmEstimate: € 150/200 -
#2
Een lot beeldjes van brons en zamak. Twaalf stuks.
Un lot de douze statues en bronze et régule.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#203
“Koppel”. Een modern bronsen beeld.
“Couple”. Une statue moderne en bronze.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 360/420 -
#710
Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden, versierd met inlegwerk en met een marmeren blad.
Une petite commode en placage avec deux tiroirs et une tablette de marbre. Décor incrusté.No longer availableDim. b: 66 cmEstimate: € 120/200 -
#593
Een staande Guanyin van gepolychromeerd hout. Handen in vitarkamudra. China, vermoedelijk XIXe eeuw.
Guanyin debout en bois sculpté polychrome, mains en vitarka mudra. Travail chinois, probablement XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 400/500 -
#161Billes
“Boerin met koeien”. Een groep van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Achteraan gesigneerd. Boerinnetje afgebroken en beschadigd.
“Fermière et vaches”. Un groupe en faïence blanche sur socle en bois. Marque a l’arrière. Fermière a subie quelques dégâts.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#555
Vier glasramen van geslepen mat glas met een symbool van een hamer en een beitel.
Quatre vitraux en verre taillé représentant un marteau et un ciseau.No longer availableDim. 60 x 46 cmEstimate: € 100/150 -
#100
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met robijn cabochons met een gezamenlijk gewicht van ± 14 ct. en saffier in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Pendentif en or jaune 18 ct serti de cabochons de rubis ayant un poids total de ± 14 ct et de marquises de saphir ayant un poids total de ± 2 ct et de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 27,23 gEstimate: € 1200/1500 -
#41Western Germany
Drie verschillende beige alarmklokjes met bloemendecor. Blessing. Europa.
Trois petites pendules alarme de couleur beige avec décor fleuri. Europe.No longer availableDim. H 19,5 cmEstimate: € 50/80 -
#155
Een 18 wit en geel gouden ring bezet met een centrale peervormige diamant van ± 0,60 ct. en twee briljanten van telkens ± 0,10 ct.
Bague en or jaune et blanc sertie d’un diamant de forme goûte central de ± 0,60 ct et de deux brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 6,51 gEstimate: € 1700/1900 -
#508
Een lot van drie gesculpteerde houten figuren, resp. Mozambique, Nigeria & Tanzania.
Un lot de trois figures en bois sculpté. Mozambique, Nigeria et Tanzanie.No longer availableDim. h: 62, 35 & 33 cmEstimate: € 90/110 -
#43
Een paar kleine hoornvaasjes en een grotere van meerkleurig en verguld Brussels porselein.
Paire de petits cornets et un plus grand en porcelaine polychrome et dorée dite Vieux Bruxelles.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#98
Een bronzen vide-poche in de vorm van een mand met druivenranken. Begin XXe eeuw.
Un vide-poche en bronze en forme de panier et vignes. Début XXième siècle.No longer availableDim. b: 34 cmEstimate: € 50/80 -
#16
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 126 x 82 cmEstimate: € 100/120 -
#115
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,40 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,40 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 3,19 gEstimate: € 1400/1500 -
#476
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 227 x 185 cmEstimate: € 50/80 -
#247
“La Prospérité couronne le Travail”. Beeld van zamac.
“La prospérité couronne le travail”. Une statue en régule.No longer availableDim. H. 84 cmEstimate: € 100/180 -
#122Richard Léon Leutenez
“Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80/120