Similar lots by type
-
#479
“Mannenhoofden”. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd.
“Têtes d’hommes”. Technique mixte sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 23 x 19 cmEstimate: € 160/180 -
#189Juliette Wijtsman
“Plattelandszicht met bloemen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage de campagne fleuri”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 80/120 -
#462Hugo Claus
“Abstract hoofd”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Tête abstraite”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 180/200 -
#279Semeneev
Twee zichten op Praag. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1997.
“Deux vues de Prague”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1997.No longer availableDim. 29 x 19 cmEstimate: € 50/80 -
#692
“Vrouw in een berglandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gemonogrammeerd GJ.
“Femme dans les montagnes”. Aquarelle sur papier. Signée et monogrammée GJ.No longer availableDim. 23 x 43 cmEstimate: € 50/80 -
#659
Twee strandscènes. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
Deux scènes de plage. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 120/160 -
#422René Guiette
“Zencompositie”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 12/5/61.
“Composition Zen”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 12/5/61.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 160/200
Other lots in this auction
-
#447
“Jongeling met boerentrekpaarden”. Een groep van meerkleurig aardewerk.
“Jeune homme aux chevaux de trait”. Groupe en faïence polychrome. Numéroté.No longer availableDim. l: 65 cmEstimate: € 180/220 -
#370
Een lot 14 karaats geel goud bestaande uit oorbellen en ringen.
Lot d’or jaune 14 ct comprenant des boucles d’oreilles et des bagues.No longer availableDim. 8,42 gEstimate: € 130/150 -
#218
Moderne paddenstoellamp van glaspasta.
Lampe champignon moderne en pâte de verre.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 200/300 -
#680
Een houten Afrikaans masker. Dogon Kanaha, Mali.
Masque en bois. Dogon Kanaha, Mali.No longer availableDim. H 107 cmEstimate: € 120/160 -
#548
Een paar Nankingvazen van meerkleurig aardewerk met een decor van krijgers.
Paire de vases Nanking en faïence polychrome à décor de guerriers.No longer availableDim. H 35 cmEstimate: € 40/60 -
#406
Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kristal, bestaande uit acht kleine glaasjes, negen groene, elf rode wijnglazen, elf witte wijnglazen en negen champagnecoupes. Waarschijnlijk Val St-Lambert.
Partie de service à verres en cristal taillé comprenant huit petits verres, neuf verts, onze à vin rouge, onze à vin blanc et neuf coupes a champagne. Probablement Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 300/340 -
#699
“Bergweggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin en montagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#528
Netsuke met voorstelling van Japans Nieuwjaar. Ivoor.
Netsuke représentant le Nouvel An japonais. Ivoire.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#113Ucra
Een art deco schouwpendule van onyx en roze marmer met koperen schoeisel en druivenranken in de onderste hoeken.
Pendule art déco en onyx et marbre rose aux sabots en cuivre et aux vignes sur les coins bas.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 80/100 -
#135
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met opschrift “Qu’hier que demain”.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct inscrit: Qu’hier que demain.No longer availableDim. 8,25 gEstimate: € 180/220 -
#374
“De oogst”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Klein letsel.
“La moisson”. Huile sur toile. Illisiblement signée. Petit dégât.No longer availableDim. 33 x 49 cmEstimate: € 30/50 -
#176
Een Hollandse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren onder een lade en bovenaan versierd met een rocaille. Begin XIXe eeuw.
Vitrine hollandaise en chêne. Le dessous ouvrant à deux portes pleines en dessous d’un tiroir, le dessus orné d’une rocaille. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 240 cmEstimate: € 500/800