Similar lots by type
-
#611
Een brullende tijger van gesculpteerd albast.
Tigre rugissant en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120/200 -
#681
“De druivenoogst”. Een beeld van donkergepatineerd zamak.
“Les vendanges”. Sculpture en régule à patine foncée.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80/100 -
#217
Een lopende panter van zwartgepatineerd brons.
Panthère courant en bronze à patine noire.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 550/600 -
#588
Een paar octogonale Chinese sokkels van gesculpteerd hout met marmeren blad.
Paire de socle chinois octogonaux en bois sculpté et à tablettes en marbre.No longer availableEstimate: € 320/380 -
#208
“Mercurius”. Een bronzen beeld naar een werk van Jean de Bologne. Op het marmeren voetstuk een bronzen fries met putti die kunsten bedrijven in reliëf.
“Mercure”. Sculpture en bronze d’après un oeuvre de Jean de Bologne. Base en marbre à la frise aux putti représentant les arts.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 500/550 -
#688
Een bronzen presse-papier in de vorm van een olifant op een voetstuk van zwart marmer.
Presse-papier en bronze en forme d’éléphant sur base en marbre noir.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 55/65 -
#342
Spiegeltje met twee luikjes, een lijst en een bekroning van met de hand beschilderd hout, versierd met bloemenmotieven. Oost-Europa.
Petit miroir à deux vantaux. Cadre et dessus en bois peint à la main à décor de fleurs. Europe orientale.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 30/40 -
#223
“De slangenbezweerder”. Een beeld van bruingepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk. Naar een werk van Charles Arthur Bourgeois.
“Le charmeur de serpent”. Statuette en bronze à patine brune sur socle en marbre noir. D’après un oeuvre de Charles Arthur Bourgeois.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 160/180 -
#664
Een lot van zeven verschillende muzikanten als wandversiering van gepolychromeerd hout. Indonesisch werk.
Lot de sept différents musiciens en bois polychrome. Travail indonésien.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60/70 -
#439
Een Romeinse buste van gegoten en witgepatineerd steengoed.
Buste romain en grès moulé et patiné blanc.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 120/200 -
#247
Een sluipende jaguar van groengepatineerd brons.
Jaguar glissant en bronze à patine verte.No longer availableDim. l: 65 cmEstimate: € 160/180 -
#241
“Maraboes”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren voetstuk.
“Marabouts”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 180/220 -
#697
Danseres van verguld en gepatineerd brons. Thailand, medio XXste eeuw.
Danseuse en bronze patiné et doré. Thaïlande, milieu du XXe siècle.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 60/100 -
#32
Een lot beeldjes van porselein en aardewerk, bestaande uit een St Jozef met kind, een musicerend engeltje, een putto met eenden en een naakt. Beschadiging bij het laatste.
Lot de statuettes en porcelaine et en faïence comprenant un Saint-Joseph à l’Enfant, un angelot musicien, un putto aux canards et un nu. Ce derniers à accident.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#416
Een beeld van een Afrikaanse vrouw van gesculpteerd hout.
Sculpture représentant une femme africaine en bois.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 60/80 -
#213
Een beer van donkergepatineerd brons.
Ours en bronze à patine foncée.No longer availableDim. l: 80 cmEstimate: € 900/1000 -
#708
Staande Guanyin van brons. Op lotusvoetstuk.
Guanyin debout en bronze. Sur base en forme de lotus.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 80/100 -
#411
Een bronzen beeld met de voorstelling van een fluitspelende Krishna.
Statuette en bronze représentant Krishna jouant la flûte.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 50/80 -
#231
“Viering van de wijnoogst”. Een groep van monochroom wit biscuit. Achteraan gestempeld ‘Niderviller’ en genummerd.
“Fêtes de la Vigne”. groupe en biscuit monochrome blanc. Au verso le cachet “Niderviller” et numéroté.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#227
“Hand”. Een beeld van groengepatineerd brons naar een werk van Rodin.
“Main”. Sculpture en bronze à patine verte d’après un oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 160/200 -
#1
Een haan van meerkleurig kunststof en een smid van polychroom biscuit. Beide Italiaans werk, waarbij de eerste van G. Armani en de tweede van Capodimonte.
Un coq en résine polychrome et un forgeron en biscuit polychrome. Travail italien, l’un signé G. Armani, l’autre Capodimonte.No longer availableDim. h: 29 & 31 cmEstimate: € 20/30 -
#623
Een beeld van een krijger te paard van ivoor en been. Chinees werk.
Guerrier à cheval en os et ivoire. Travail chinois.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200/300 -
#633
Een staande Boeddha van ivoor en been. Chinees werk. Gemerkt.
Bouddha debout en os et ivoire sur bois. Travail chinois. Avec marque.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 200/300 -
#80Alfred Richard
“Vrouw met hooischoof”. Terracotta beeld, te gebruiken als vaas. UItgegeven bij Firma Van Hasselt. Gesigneerd.
“Femme à la gerbe de foin”. Sculpture en terre cuite, pouvant servir comme vase. Ed. Firme Van Hasselt. Signée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 220/280
Other lots in this auction
-
#232Jan VanrietPeriod: °1948
“Lopende naakten”. Gesigneerd en gedateerd 1992 buiten de plaat. Epreuve d’artiste.
“Nus courants”. Litho. Signée, E.A. et datée 1992 hors plancheNo longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 120/140 -
#672
“Oriëntalistische scène met kameel”. Olieverf op board. Niet gesigneerd
“Scène orientaliste avec chameau”. Huile sur carton. Sans signature.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 80/100 -
#280
Een trumeauspiegel van verguld hout, versierd met acanthusbladeren.
Trumeau en bois doré décoré de feuilles d’acanthe.No longer availableDim. 180 x 90 cmEstimate: € 250/300 -
#754
Een vierkant notenhouten bijzettafeltje op vier voluutpoten. Afneembaar blad.
Table d’appoint carrée en noyer sur quatre pieds à volutes. Tablette amovible.No longer availableDim. 52,5 x 53,5 cmEstimate: € 80/120 -
#8
Een paar plastic spaarpotten voor resp. 1 en 2,5 Gulden in de vorm van Laurel & Hardy. Jaren ‘50.
Laurel & Hardy. Paire de tire-lire en plastique, respectivement pour 1 et 2,5 Hfl. Années 50.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#84Henri Ramah
“Vrouw”. Aquatint. Gesigneerd en genummerd 47/50 buiten de plaat.
“Femme”. Aquatinte. Signée et numérotée 47/50 hors planche.No longer availableDim. 38 x 29,5 cmEstimate: € 50/100 -
#557
Een bronzen kruikje met deksel, bovenaan getooid met een vogel. Benin.
Petite cruche en bronze, couvercle surmonté d’un oiseau. Bénin.No longer availableEstimate: € 65/75 -
#251
Een gietijzeren plaquette met een beeltenis van Von Hindenburg in profiel. Interbellum.
Plaquette en fonte représentant Von Hindenburg en profil. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100/120 -
#594
Een eikenhouten gatelegtafel.
Table gateleg en chêne.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#245
Een 18 karaats wit en roze ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct. en een centrale diamant van ± 1,04 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,52 ct entourant un diamant central de ± 1,04 ct.No longer availableDim. 4,5 gEstimate: € 2600/2800 -
#636
Een eikenhouten tafeltje in Lodewijk XV-stijl met een lade in de gordel. XIXe eeuw.
Petite table en chêne de style Louis XV ouvrant à un tiroir en ceinture. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#355
Een paar armstoelen van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Paire de fauteuils en bois à patine blanche de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 100/120