Similar lots by type
-
#67
“Le panorama de la guerre”. Serie van zeven boeken. Ed. Librairie Illustrée Jules Tallandier. Paris. We voegen er een ingebonden reeks van “La Belgique Coloniale uit 1898 aan toe.
“Le Panorama de la Guerre”. Suite de sept livres. Ed. Librairie Illustrée Jules Tallandier. Paris. Nous ajoutons une série reliée de “La Belgique Coloniale de 1898.No longer availableEstimate: € 70/80 -
#287Tintin
Een lot ingebonden nummers van de jaargangen 1967 tot 1982.
Un lot de numéros reliés des années 1967-1982.No longer availableEstimate: € 120/240
Other lots in this auction
-
#809Charles Demets
Eikenhouten art nouveau hoekkapstok met links een spiegeldeurtje, rechts vier koperen haken en een glazen opbergvak voor foto’s of brieven. Versierd met twee aquarellen gesigneerd en gedateerd 1900 en 1914.
Porte manteau d’encoignure art nouveau en chêne. A gauche une porte au miroir, à droite quatre crochets et une étagère en verre pour des photos ou des lettres. Décoré de deux aquarelles signées et datées 1900 et 1914.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 200/300 -
#242
Een salongarnituur van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met groen fluweel, bestaande uit een bank en twee stoelen.
Un salon en noyer sculpté comprenant deux fauteuils et un canapé, style Louis XV, recouvert de velours vert.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#507
Een lot van vijf gelakte metalen kandelaars. Peru.
Lot de cinq candélabres en métal laqué. Pérou.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#722Lanna
“Eileen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
“Eileen”. Huile sur toile. Signée et datée 1992.No longer availableDim. 75 x 90 cmEstimate: € 100/150 -
#428
Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit zes borden met geäccoleerde rand, twee schaaltjes en een kommetje.
Lot de faïence bleue et blanche comprenant six assiettes aux bords chantournés, deux petites coupes et un petit bol.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#379
Een spiegel van verguld hout.
Miroir en bois doré.No longer availableDim. 70 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#543
Een Thaise Rattanakosin Boeddha van verguld brons.
Bouddha Rattanakosin en bronze doré. Travail thaï.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#584Tia PeltzPeriod: 1923 - 1999
“Bange vrouwen”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Femmes effrayées”. Huile sur papier. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 300/500 -
#97
Twee recente en een oud olielampje, waarbij twee van terracotta en één van ijzer.
Trois lampes à huile diverses dont deux en terre cuite et une en fonte.No longer availableEstimate: € 30/35 -
#271
Een ivoren waaier met een decor van personages in een landschap. Eerste helft XXe eeuw.
Un éventail en ivoire avec un décor de personnages dans un paysage. Première moitié du XXième siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#98
Een pop met porseleinen hoofdje, handjes en voetjes.
Une poupée avec tête, mains et pieds en porcelaine.No longer availableDim. 56 cmEstimate: € 40/60 -
#432
Een fauteuil van gesculpteerd notenhout met roze bekleding. XIXde eeuw.
Un fauteuil en noyer sculpté avec revêtement rose.No longer availableEstimate: € 200/240