Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#832
Een Engelse staande klok in een mahoniehouten kast en geelkoperen wijzerplaat. Omstreeks 1800.
Horloge de vestibule en acajou. Cadran en cuivre jaune. Angleterre, vers 1800.No longer availableDim. h: 214 cmEstimate: € 200/300 -
#17
“Musicerend paar”. Twee beelden van gesculpteerd hout. Naar de XVde eeuw.
Couple de musiciens. Deux sculptures en bois. D’après le XVe siècle.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 80/120 -
#794L. Apol
“Bootje op een gracht in besneeuwd landschap”. Olieverf op paneel.
“Petit bateau sur un canal dans un paysage enneigé. Huile sur panneau.No longer availableDim. 21 x 36 cmEstimate: € 130/150 -
#342Arthur Vermeiren
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40/50 -
#70
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,20 ct. (te herstellen).
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 3,20 ct (à réparer).No longer availableDim. 23,30 gEstimate: € 600/800 -
#13
Een oude speelpop van licht kunststof. Jaren ‘60.
Poupée ancienne en plastique. Années 60.No longer availableDim. H 47 cmEstimate: € 25/35 -
#530Jacomo
“Anthracite eau de toilette”. Een dames en heren vaporisator van telkens 50 ml in gesloten verpakking.
“Anthracite eau de toilette”. Un vaporisateur pour dames et un pour hommes, chaque fois 50 ml. Dans sont emballage fermé.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#471
Een fles van wit opaalglas in de vorm van Columbus op een zuil. Naar het voorbeeld te Barcelona.
Une bouteille en opaline en forme d’une colonne surmontée de Christophe Colomb. D’après le monument à Barcelone.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40/60 -
#714
“Duiven en pioenrozen”. Gouache op zijde. Chinees werk.
“Pigeons et pivoines”. Gouache sur soie. Travail chinois.No longer availableDim. 55 x 95 cmEstimate: € 50/80 -
#748
Een lot steengoed, bestaande uit een klepkan, een tabakspot en een Baardmankruik.
Trois pièces en grès: une cruche “baardman”, un pot à tabac et une cruche à couvercle en étain. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#776
Een tweedelige buffetkast van gesculpteerd eikenhout, onderaan drie deuren en twee laden. Bovenstuk met twee deuren naast drie legplanken.
Buffet à deux corps en chêne sculpté, le bas ouvrant à deux tiroirs au-dessus de trois portes. Le haut à deux portes et une étagère.No longer availableDim. 189 x 158 x 60 cmEstimate: € 180/240 -
#413
Een aardewerken beeldje met sporen van polychromie. Qi-dynastie?
Statuette en grès aux traces de polychromie. Probablement Qi.No longer availableDim. H 22 cmEstimate: € 80/120