Similar lots by type
-
#201Georges Minne
“Geknielde jongeling”. Draagt een handtekening. Postuum gegoten.
“Garçon agenouillé”. Porte une signature. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 3000/4000 -
#805
Een luchter van verguld brons met zestien lichtpunten en versierd met florale motieven.
Lustre en bronze doré à seize lumières et à décor floral.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 360/400 -
#41
Een meisjesbuste van verguld brons.
Buste de fille en bronze doré.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 30/50 -
#198
Een salontafel met een glazen blad, gedragen door twee bronzen dolfijnen.
Table de salon à tablette en verre, portée par deux dauphins en bronze.No longer availableDim. 140 x 75 cmEstimate: € 200/240 -
#418
“Een dame en een heer van adel”. Twee beelden van goudgepatineerd zamak.
“Dame et homme nobles”. Deux statuettes en régule doré.No longer availableDim. h: 30 & 28 cmEstimate: € 50/80 -
#401
Een fazant van donkergepatineerd brons. Gesigneerd Delabrière.
Faisan en bronze à patine foncée. Signé Delabrière.No longer availableEstimate: € 240/300 -
#148Jean GarnierPeriod: 1853 - 1910
Een bronzen sierkruikje in art nouveaustijl, gedecoreerd met een liggend naakt in reliëf. Gesigneerd.
Cruche décorative en bronze de style art nouveau, décorée d’un nu couché en relief. Signée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/100 -
#351
Een bronzen damesprofiel op een arduinen sokkel. Tijdperk art deco.
Profile de femme en bronze sur socle en pierre de taille. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 26/30 -
#752
Een grape van brons in XVIIe eeuwse Spaanse stijl.
Une verseuse en bronze de style baroque espagnol.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#789
Een paar grote girandoles van brons met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200/220 -
#640
Een gedeeltelijk bronzen siervaas versierd met lotusbloemen in reliëf. China.
Vase décoratif partiellement en bronze décoré de fleurs de lotus en relief. Travail chinoisNo longer availableDim. H 85 cmEstimate: € 100/150 -
#537
Een art deco lampje op zwart marmeren sokkel met een bolvormig glazen kapje en versierd met een bronzen voetballer.
Petite lampe art déco sur socle en marbre noir et avec abat-jour sphérique en verre porté par un footballeur en bronze.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 55/65 -
#826
“Duif”. Bronzen beeldje op marmeren sokkel.
“Pigeon”. Statuette en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. H 28 cmEstimate: € 40/60 -
#78Jules Marie CatineauPeriod: 1845 - 1905
“Johannes de Doper”. Een bronzen beeldje. Achteraan gesigneerd.
“Jean Baptiste”. Sculpture en bronze. Signature au verso.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40/60 -
#217
“Maria met kind”. Een beeld van verguld en verzilverd brons op een arduinen sokkel.
“Vierge à l’Enfant”. Sculpture en bronze doré et argenté sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 600/700 -
#759
Een groep van donkergepatineerd brons met een afbeelding van drie apen.
Groupe en bronze à patine foncée représentant trois singes.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 2500/2700 -
#283
“Vencere aut mori”. Een beeld van donkergepatineerd zamak op een wit marmeren sokkel. Naar een werk van Picault.
“Vencere aut mori”. Sculpture en régule à patine foncée sur socle en marbre blanc. D’après un oeuvre de Picault.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 200/240 -
#213Emile Laporte
“Vincere.” Een beeld van bruin gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Vincere”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. H 33 cmEstimate: € 320/400 -
#263
“Troika”. Een groep van donkergepatineerd brons. Gesigneerd ‘Grachev’ en met Sint-Petersburgs gieterijmerk.
“Troïka”. Groupe en bronze à patine foncée. Signé Grachev et avec cachet de la fonderie de Saint-Pétersbourg.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 420/480 -
#685
“Indische olifant”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Eléphant indien”. Sculpture en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 1400/1600 -
#203Sylvain Kinsburger
“Musicerende Amor.” Een beeld van bruin gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Amour musicien”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. H 50 cmEstimate: € 850/1000 -
#337
“Chant d’amour”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“Chant d’amour”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200/240 -
#822
Een kleine luchter van brons met vier lichtpunten en kristallen pendeloques.
Petit lustre en bronze à quatre lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 80/120 -
#637
“Duitse schepers”. Een groep van zilvergepatineerd brons op een sokkel van onyx en arduin. Jaren ‘30.
“Bergers allemands”. Groupe en bronze argenté sur socle en onyx et pierre de taille. Années ‘30.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#49Kurt Peiser
“De kathedraal van Antwerpen.” Ets. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 21/40/100.
“La Cathédrale d’Anvers”. Eau-forte. Signée hors planche. Numérotée 21/40/100.No longer availableDim. 41 x 24 cmEstimate: € 120/160 -
#306Louis Jaquine, St. Etienne
Een comtoiseklok van gedreven geel koper.
Pendule murale comtoise en cuivre jaune repoussé.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#160
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met koraal.
Bague en or jaune 18 ct sertie de corail.No longer availableDim. 5,83 gEstimate: € 250/350 -
#21
“Kindje in winterkleding” & “Jongen met pet”. Twee beeldjes van donkergepatineerd brons, waarvan het eerste op een zwart marmeren sokkel.
“Petit enfant aux vêtements d’hiver” et “Garçon à la caquette”. Deux statuettes en bronze à patine foncée dont la première sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 21,5 & 23 cmEstimate: € 80/120 -
#144Murano
Een glazen coupe uit de jaren zestig. Gemerkt met label.
Coupe en verre des années soixante. Marque avec étiquette.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#783
Een offerschotel van geel koper, versierd met een centraal stermotief. Mogelijk XVe eeuw.
Plat d’offrande en cuivre jaune décoré d’une étoile centrale. Probablement XVe siècle.No longer availableDim. Ø: 48 cmEstimate: € 200/250 -
#558
Gesculpteerde slagtand versierd met een krokodil. Klein letsel.
Défense sculpté en forme de crocodile. Petit dégât. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. L. ± 60 cmEstimate: € 120/200 -
#635
Een Russische feesticoon. XIXe eeuw.
Icône de fête russe. XIXe siècle.No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 400/500 -
#691
Twee miniatuurauto’s:- “Chevrolet Corvette Sting Ray” Corgi Toys. Met wegklapbare koplampjes.- “Desoto Fireflite Police car”. Dinky Toys.
Deux voitures miniatures:- “Chevrolet Corvette Sting Ray”. Corgi Toys. Avec phares amovibles.- “Desoto Fireflite Police Car”. Dinky Toys.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#468
Een paar balustervaasjes van cloisonné op geel koper. Op houten sokkeltjes.
Paire de vases balustre en cloisonné sur laiton. Sur leurs socles en bois.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#818
Een paar ijzeren liggende leeuwen voor terras of tuin.
Paire de lions couchés en fer, pour terrasse ou jardin.No longer availableDim. L. 47 cmEstimate: € 100/120 -
#197Boch
Een kalebasvaas van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemenmotief. Gemerkt met sticker.
Gourde en faïence polychrome décorée de fleurs. Marque à l’étiquette.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40/60