#393
#419
Vierge à l’enfant sous cloche et une représentation de la Sainte Famille en biscuit polychrome.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#371Akita
“Parula” & “Roodborstje”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.
“Parula” & “Rouge-gorge”. Deux statues en biscuit polychrome. Marque à la base.No longer availableDim. h: 22 & 20 cmEstimate: € 30/50 -
#38
Een lot van vier verschillende groepjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de quatre groupes en biscuit polychrome.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#347
“ Couple et enfants”. Deux statues en biscuit polychrome. Marque à la base. Oeuvre Italienne.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30/40 -
#473
#331
“Valk”. Een beeld van meerkleurig biscuit. naar een ontwerp van Edoardo Tasca. Gemerkt en genummerd op 1000 exemplaren. Kleine schade aan een nagel. Italiaans werk.
“Faucon”. Une statue en biscuit polychrome, d’après une oeuvre de Edoardo Tasca. Marque et numéro sur 1000 exemplaires. Petits dégâts. Oeuvre italienne.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40/50 -
#353
Un lot d’objets en biscuit blanc monochrome comprenant une terrine Rococo, un buste romain, un buste de femme, une fille avec des livres, une verseuse et deux putti avec un veau.No longer availableEstimate: € 20/30
#358
Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.
#316Heriz
Een Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
#349
Een mahoniehouten tafel met gecanneleerde poten op wieltjes.
#44
“Napoleontische soldaat”. Een beeldje van meerkleurig porselein.
#191Charles AnfriePeriod: 1833 - 1905
#675
Un vase balustre en faïence Nanking. Marque à la base. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100/120 -
#294Stomp
“Kapelletje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘36.
“Chapelle”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘36.No longer availableDim. 50 x 41 cmEstimate: € 50/80 -
#432
Een lot kleurloos kristal met vergulde montuurtjes, bestaande uit een dekseldoos met asbak, een ronde asbak, een drageoir en twee kleine asbakjes.
Un lot d’objets divers en cristal incolore, comprenant une boite avec couvercle, un cendrier, un cendrier rond, un drageoir et deux petits cendriers.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#384
Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl.
#207
“Vechtende hertenbokken”. Een beeld van groengepatineerd zamak op zwart marmeren sokkel.
#138Greay
Een hoogreliëf van leisteen. Gesigneerd.
Un haut relief en ardoise. Signé.No longer availableDim. L. 120 cmEstimate: € 120/200 -
#800
Een voetbankje.
Une repose pieds.No longer availableEstimate: € 20/30