Other lots by Van Damme
-
#332Emiel Van Damme
“Stilleven met fazant”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte au faisan”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 99 cmEstimate: € 80/120 -
#49Emiel Van DammePeriod: °1885
“Galopperende paarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chevaux en galop”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 55 cmEstimate: € 300/400 -
#174Emiel Van DammePeriod: °1885
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met boek over de kunstenaar d.d. 1966 en door hem gesigneerd.
“Paysage rupestre au clair de lune”. Huile sur toile. Signée. Avec un livre traitant l’artiste daté 1966 et signé par lui-même.No longer availableDim. 112 x 89 cmEstimate: € 80/120 -
#69Emiel Van DammePeriod: °1885
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage aux saules”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#152Emiel Van DammePeriod: °1885
“Portret van een man”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait d’un homme aux lunettes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 67 x 53 cmEstimate: € 80/120
Similar lots by type
-
#315
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#585Yves Saint Laurent
Armbanden rond een eau de Toilette. Rive gauche 100 ml en één vaporisator van 25 ml.
Bracelets autour d’une eau de toilette. Rive gauche 100 ml et un vaporisateur de 25 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#205Lancôme
“Trésor”. Een parfum van 15 ml.
“Trésor”. Un parfum de 15 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#595Salvatore Ferragamo en Esprit
Twee vaporisators eau de parfum van 30 en 50 ml in gesloten verpakking. We voegen er een vaporisator Dolce & Gabbana van 100 ml aan toe.
Deux vaporisateurs d’eau de parfum de 30 et de 50 ml en emballage fermée. Nous ajoutons un vaporisateur Dolce & Gabbana de 100 ml.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#355
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#35Visage
Vier verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.
Quatre différentes montres en acier inoxydable dans leurs boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#744F. Wouters
“Boerenerf met schuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder.
“Basse cour et grange”. Huile sur toile. Signée en bas à gauche.No longer availableDim. 52 x 75 cmEstimate: € 50/100 -
#295
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#330Yves Rocher
Drie vaporisators eau de toilettes van 100 en 60 en 30 ml.
Trois vaporisateurs d’eau de toilette de 100, 60 et 30 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#45Swarovski
Een horloge met lederen polsband in originele doos.
Montre à bracelet en cuir dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#376
Eikenhouten pubtafeltje met kruisverbinding en met een lade in de gordel. XIXde eeuw.
Table de café en chêne à entretoise et à un tiroir en ceinture. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#280Liu-Jo de Jeanne en Provence
Twee vaporisators eau de parfum van 50 en 60 ml in gesloten verpakking. We voegen er een vaporisator L’Occitane van 50 ml aan toe.
Deux vaporisateurs d’eau de parfum de 5O et de 60 ml en emballage fermée. Nous ajoutons un vaporisateur L’Occitane de 50 ml.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#220Creature
Een eau de parfum van 50 ml.
Eau de parfum de 50 ml.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#385
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#704
Een reproductie van een kaart van de ‘Leo Belgicus’ uit de XVIIe eeuw en een tweede van een kaart van Antwerpen uit 1565.
Reproduction d’une carte dite “Leo Belgicus” du XVIIe siècle et une carte d’Anvers de 1565.No longer availableDim. 46 x 54 & 32 x 68 cmEstimate: € 80/100 -
#285
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans de boites d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#370
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#634Gerard Verlinden
“De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80/120 -
#240
Antieke Franse barometer. Begin XIXe eeuw.
Baromètre ancien français. Début du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#360
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#265
Een lot van 25 originele luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#375
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#705
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#5Golf Sport
Drie verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.
Trois montres différentes en acier inoxydable dans leurs boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#563
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin. Begin XXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un jardin. Début XXe siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120/200 -
#150
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct. en een smaragd van ± 3 ct. Art deco.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif art déco serti de diamants ayant un poids total de ± 1,10 ct et d’une émeraude de ± 3 ct.No longer availableDim. 24,60 gEstimate: € 900/1000 -
#402Jan Van PuyenbroeckPeriod: 1887-1972
“Zelfportret”. Olieverf op metaal. Toegeschreven aan. Op de keerzijde een studie van een kerkje op een heuvel.
“Autoportrait”. Huile sur métal. Attribué à. Au verso une étude d’une petite église sur une montagne.No longer availableDim. 22 x 15 cmEstimate: € 30/50 -
#461
Een paar kleine balustervaasjes van Chinees porselein met een Nankingdecor. Onderaan gemerkt.
Paire de petits vases en porcelaine de Chine à décor de Nankin. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30/40 -
#778
Een handgeknoopte Oosterse kameelzak.
Sac de chameau d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 211 x 59 cmEstimate: € 60/100 -
#506
Een klapsecretaire van notenhout met twee kleine boven drie grote laden. Achter het klapblad diverse kleine laden en opbergvakken. Engelse stijl.
Secrétaire à abattant en noyer ouvrant à deux petits et trois grands tiroirs. Derrière l’abattant plusieurs petits tiroirs et cages. Style Georgian.No longer availableDim. b. 89 cmEstimate: € 180/200 -
#244Felix (?) Stappaerts
“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herstelling.
“Marine aux voiliers de pêche à la couchée du soleil”. Huile sur toile. Signée. Une réparation.No longer availableDim. 100 x 60 cmEstimate: € 200/250 -
#512Kunichika
Een paar ingekleurde Japanse prenten. Beiden gesigneerd. Tweede helft XIXe eeuw.
Paire d’estampes japonaises en couleurs. Les deux signées. Deuxième moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. 35 x 22 cmEstimate: € 100/160 -
#198
Een servies van monochroom wit en verguld porselein, bestaande uit en theepot, melkkannetje en suikerpot, veeriten kopjes, elf onderschoteltjes en twaalf borden. Enkele randschilfers.
Service en porcelaine monochrome blanche et dorée, comprenant une théière, un pot à lait, un sucrier, quatorze tasses, onze soucoupes et douze assiettes. Quelques éclats.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#752
Een paar halfronde wandtafels van gefineerd hout in Engelse stijl. XIXe eeuw.
Paire de consoles demi-lunes en bois de placage de style anglais. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 200/240 -
#665
Een klein notenhouten kaptafeltje in Lodewijk XVI-stijl met een marmeren blad en vier gecanneleerde poten in H-verbinding. We voegen er een eikenhouten art deco stoel met gecanneerde zit aan toe.
Petite coiffeuse en noyer de style Louis XVI à tablette en marbre et à quatre pieds cannelés à entretoise en H. Nous ajoutons une chaise art déco à siège cannée.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#28
Een olielamp van geïriseerd glas en koper op een voetstuk van arduin en brons. Tijdperk art nouveau.
Lampe à huile en verre irisant et cuivre. Base en pierre et bronze. Vers 1900.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 30/40