Similar lots by type
-
#789J. Deman
“Hoevezicht” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80/100 -
#769Theo De Cooremeter
“Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 64 x 62 cmEstimate: € 100/180 -
#432
“Alna”. Een plaquette van gepolychromeerd hout met een dwarsdoorsnede van een schip.
“Alna”. Plaquette en bois polychrome représentant une section de navire.No longer availableDim. 25 x 115 cmEstimate: € 80/100 -
#602Utagawa “Toyokuni” KunisadaPeriod: 1786-1865
Drie personages uit het kabukitheater. Drie ingekleurde houtsneden, omstreeks 1854.
Trois personnages du théâtre Kabuki. Trois gravures sur bois colorées. Vers 1854.No longer availableDim. 3 x 34 x 24,5 cmEstimate: € 1000/1200 -
#709
“Visser op het strand”; “Schip op het droge”; “vissersboten op het strand” & “Zeilboten”. Resp. tweemaal olieverf op doek, op paneel en een aquarel op papier.
“Pêcheur sur la plage”, “Bateau amarré”. “Bateaux de pêche sur la plage” et “Voiliers”. Respectivement deux huiles sur toile, une huile sur panneau et une aquarelle sur papier.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#764L. Van Vosselen
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40/60 -
#705Micheline Dumont
“Vijverzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage à l’étang”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 120/160 -
#202Ferdinand DeprinsPeriod: 1859-1908
“Schapenhoedster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La bergère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 550/600 -
#759Ch. Vermaillen (?)
“Stilleven met brood en koffiepot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte au pain et à la cafetière. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 40/60 -
#794Jos Stockbroeckx
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 60/100 -
#779
“Aan de paardenrenbaan”. Paneel. Apocrief gesigneerd. Naar het impressionisme.
“A l’hippodrome”. Panneau. Signature apocryphe. D’après l’impressionnisme.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 80/110 -
#704Jozef TilleuxPeriod: Antwerpen 1896 - 1978
“Gezin Van den Abbele”. (Laatste Belgische ambassadeur te Congo) Drie portretten op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
“Famille Van den Abbele (dernier ambassadeur belge au Congo). Trois portraits sur toile. Signées et datées 1941.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/180 -
#229An Van Lierde
“Landschap met boomgaard en boerderij”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage avec un verger et une ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 120/180 -
#719G. Wagener
“Zeilboot”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Voilier”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 50/80 -
#819Gaby LanduytPeriod: °1928
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 55 cmEstimate: € 40/60 -
#799Isidore Warnie
“Veenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue des fagnes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 84 cmEstimate: € 80/120 -
#802Frans BossaertsPeriod: 1879-1960
“Ruelle ensoleillée à Lepontouvre”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1940.
“Ruelle ensoleillée à Lepontouvre”. Huile sur toile. Signée et datée 1940.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 120/180 -
#732G. Wagener
“Stilleven met bloemen en citroenen”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Nature morte aux fleurs et citrons”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 60/100 -
#630
“Aanbidding van de H. Hiëronymus voor een schrijn met Maria, Jezus en Johannes de Doper door een broeder. Naar de XVIe eeuw.
“L’Adoration de Saint Jérôme devant un écrin avec la Vierge à L’Enfant et Jean-Baptiste”. D’après le XVIe siècle.No longer availableDim. 73 x 62 cmEstimate: € 200/300 -
#126Gustave HelinckPeriod: 1884-1954
“Marine” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 130 cmEstimate: € 120/200 -
#269Hans Kitslaar
“Meisje in de tuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fillette dans le jardin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 160/180 -
#169Adrien-Joseph HeymansPeriod: 1839-1921
“Personage in het woud”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Personnage dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 40 cmEstimate: € 120/180 -
#762Alfred T. BastienPeriod: 1873 - 1955
“De bosweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
“Le chemin dans le bois”. Huile sur panneau. Signé. Début de XXe siècle.No longer availableDim. 37 x 53 cmEstimate: € 300/400 -
#365Rob. Lombaerts
“Zicht op Boom en de Rupel”. Olieverf doek. Gesigneerd.
“Vue de Boom et du Rupel”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 106 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#533
Twee diverse porseleinen schotels met een Imari decor, de éne uit de XIXde eeuw, de andere begin XXste eeuw.
Deux plats différents en porcelaine du Japon aux décors Imari. XIXe et début XXe siècles.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 40/60 -
#495Yves Rocher pour homme
“Aztek”. Een vaporisator eau de toilette van 100 ml. We voegen er een grote sjaal aan toe.
“Aztek”. Vaporisateur d’eau de toilette de 100 ml. Nous ajoutons un grand châle.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#31
Een paar deurkloppers van gepolychromeerd gietijzer in de vorm van varkenskopen.
Paire de heurtoirs en fonte polychrome en forme de têtes de cochons.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30/50 -
#454
“Boerenpaard”. Zeefdruk naar Ost. Niet gesigneerd.
“Cheval de trait”. Sérigraphie d’après Alfred Ost. Non signée.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 20/30 -
#518
“Onderdrukking”. Een werk van gesculpteerd hout. Zonder signatuur.
“Suppression”. Sculpture en bois. Sans signature.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/60 -
#482Leo Vingerhoets
“De schenkster” & “De drinker”. Een paar glasramen.
“La verseuse” et “Le buveur”. Paire de vitraux.No longer availableDim. 88 x 33 cmEstimate: € 100/120 -
#791
Een porseleinen servies , versierd met een sober meerkleurig bloemendecor en gouden biezen. Bestaande uit een terrine, een groenteschaal, twee lage en één hoge coupe, twee sauskommen, vijf ovale en één ronde presenteerschaal, zesendertig platte borden, twaalf diepe borden en tien dessertborden.
Service en porcelaine décoré sobrement de fleurs et de bordures dorées. Comprenant une terrine, un légumier, deux coupes basses et une coupe haute, deux saucières, cinq présentoirs ovales et un rond, trente-six assiettes plates, douze creuses et dix à dessert.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#68
Een lot glas en kristal, bestaande uit vier bonbonnières, een bloemenvaasje en een kruikje. We voegen drie paternosters toe.
Lot de verres et de cristaux comprenant quatre bonbonnières, un vase et une cruche. Nous ajoutons trois rosaires.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#115
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt met voorstelling van een wapenschild.
Chaîne en or jaune 1 t et pendentif serti d’une pièce de monnaie à l’armorie.No longer availableDim. 14,13 gEstimate: € 250/350 -
#46
Een gevarieerd lot monochroom wit Engels aardewerk, bestaande uit een koffiepot, een olie-en azijnstel, een melkkannetje, een coupe op voet, een bordje, een kandelaar, twee boterpotjes en een citroenschaaltje.
Lot de faïences monochromes anglaise, comprenant une cafetière, un huilier-vinaigrier, un pot à lait, une coupe sur piédouche, une petite assiette, un chandelier, deux beurriers et un plat à citron.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#662
Twee Chinese scrolls op rijstpapier met afbeeldingen van krijgers.
Deux rouleaux chinois sur papier de riz représentant des guerriers.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#770
Twee antieke poppen, de grootste gemerkt Unica, Courtrai, Belgium. De kleinste met een porseleinen hoofdje.
Deux poupées anciennes, la plus grand avec la marque Unica, Courtrai, Belgium. La plus petite avec une tête en porcelaine.No longer availableEstimate: € 60/100