Other lots by Van Mieghem
-
#199Eugène Van Mieghem
“Mannelijk naakt”. Een potloodstudie op papier. Gemonogrameerd. Glas te vervangen.
“Nu masculin”. Etude en crayon sur papier. Monogrammée. Verre du cadre à remplacer.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 650/800 -
#692Eugène Van Mieghem
“Havenjongen.” Een ets, in de plaat gemonogrammeerd: E.V.M.
“Garçon du port”. Eau-forte. Monogrammée dans la planche: E.V.M.No longer availableEstimate: € 35/45
Similar lots by type
-
#380Festina
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Eau résistante.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#335
Lot decoraties, medailles e.d. Leopoldsorde, Arbeid (1e en 2e klas, meerdere), Laureaat van de Arbeid brons, zilver en goud, gouden palmen, herinneringsmedaille 40-45, gewapende weerstand 40-45, Albert I, 25 jaar enz.
Lot de décorations et de médailles dont: Ordre de Léopold (1e et 2e classe, plusieurs), Lauréat du Travail en bronze, argent et or, palmes d’or, médaille commémorative 40-45, résistance armée 40-45, Albert I, 25 ans etc.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#1098
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#1132SBS Solingen
Een verguld bestek in koffer. Compleet voor twaalf personen.
Coffre à couverts dorés. Complet pour douze personnes.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#370
Zes zakhorloges. Eén kleine sleutelhorloge met geguillocheerde kast en vijf remontoirs waarvan een met kast gemerkt 800‰ (werk geblokkeerd), één met mooie gegraveerde zilveren kast van het merk Longines, een dameshorloge gegraveerd zilver en gedreven koper, één van gedeeltelijk verguld zilver en met een geschilderd bloemenmotief op de wijzerplaat, achteraan versierd met een gegraveerd paard en een Roskopf Chemin de Fer met gedreven kast.
Six montres de gousset. Dont une petite montre à clé à boîtier guilloché et cinq remontoirs dont une à boîtier en argent 800‰ (mouvement bloqué), une à boîtier en argent joliment gravé de la marque Longines, une montre de dame en argent gravé et cuivre repoussé, une en argent partiellement doré et à motif de fleurs peintes à la main sur le cadran, le verso décoré d’un cheval gravé et une Roskopf Chemin de Fer à boîtier repoussé.No longer availableEstimate: € 90/120 -
#983
Een salon in Lodewijk XV-stijl bestaande uit twee stoelen, een canapé en een ronde tafel.
Salon de style Louis XV comprenant deux chaises, un canapé et une table ronde.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#1080
Een stenen tuinvaas, gedragen door drie kindjes.
Vasque de jardin en pierre portée par trois putti.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#1121
Een balustervaas van Chinees porselein, versierd met een decor van verscheidene vogels en bloemen. XIXe eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine décoré d’oiseaux et de fleurs. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 200/300 -
#203Erard, Paris
Een palissanderhouten kwartvleugelpiano. Begin XXste eeuw.
Piano quart queue en palissandre. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 2000/3000 -
#385Tommy Hilfiger
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#284
“Winterpret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Scène d’hiver”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#1106
Een vierdelige paravent met houten kralen.
Paravent à quatre vantaux aux perles de bois.No longer availableDim. h: 137 cmEstimate: € 50/80 -
#980
Een Engels mahoniehouten bureau met twee ladenblokken en een kalfslederen blad.
Bureau anglais en acajou à deux caissons aux tiroirs et à tablette en vachette.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#1136
Een schaalmodel van een Douglas DC-3 ‘Dakota’ op staander.
Modèle d’un avion Douglas DC-3 sur support.No longer availableDim. b: 98 cmEstimate: € 460/480 -
#743
Een oude barometer.
Ancien baromètre.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 20/30 -
#282Fritz GrebePeriod: 1851-1924
“Herder met schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Berger et moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#320Dupont
Een aansteker van Chinese lak in origineel etui.
Briquet en laque de Chine dans l’étui d’origine.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#1078May ClaerhoutPeriod: 1939-2016
“Moeder is daar”. Een grote wandgroep van meerkleurig aardewerk. Kleine restauratie. Gesigneerd rechtsonder.
“Moeder is daar”. Grand groupe en faïence polychrome. Petite restauration. Signé en bas à droite.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 100/150 -
#1137
Een mahoniehouten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis.
Réplique en acajou d’un pièce de maîtrise en forme d’escalier.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 200/220 -
#748
Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#1139
Een replica van een meesterstuk van deels zwartgelakt mahoniehout in de vorm van een wenteltrap.
Pièce de maîtrise en acajou formant un escalier en colimaçon.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 150/180 -
#375Swatch
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#390Festina
Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.
Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#1107Val Saint-Lambert
Glasservies model Esneux taillé. 12 water, 11 witte, 11 rode wijn, 10 champagnecoupes, 11 likeurglaasjes. 55 stuks totaal.
Service de verres, modèle Esneux en crital taillé. 12 verres à eau, 11 à vin blanc, 11 à vin rouge, 10 coupes à champagne, 11 gouttes, 55 pièces en total.No longer availableEstimate: € 300/350
Other lots in this auction
-
#25
Een parelhalssnoer bezet met zilveren slot.
Collier de perles au fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#616
Een eikenhouten vitrinekast met twee paneeldeuren onderaan en een gebogen kap. XIXe eeuw.
Vitrine en chêne à deux portes pleines vers le bas et à corniche en chapeau gendarme. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#280
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,75 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,75 ct.No longer availableDim. 10,80 gEstimate: € 1000/1200 -
#432Gustave DonnetPeriod: 1892 -1973
“Havendorp.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Village près du port”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#132
“Dame met boog en hond”. Een beeld van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Napels, XXe eeuw.
“Femme à l’arc et au chien”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base. Naples, XXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cm -
#52
Lot van 7 stripverhalen. Hardcover: Chas Addams (1912-1988), “Dear Dead Days”. Ed. Paul Hamlyn 1959. “The Groaning Board”. Ed. Hamish Hamilton 1964. “Black Maria”. Ed. Hamish Hamilton 1960. “Nightcrawlers”. Ed. Hamish Hamilton, 1957. Jijé (Joseph Gillain, 1914-1980), “Jerry tegen KKK”. Ed. Dupuis 1975. Softcover: Hugo Pratt (1927-1995), “Corto, altijd maar verder”. Ed. Casterman 1983. “De man van Caraïben”. Ed. Tijdschriftenhandel Noord 1978.
Lot de 7 albums de bandes dessinées. Hardcover: Chas Addams (1912-1988), “Dear Dead Days”. Ed. Paul Hamlyn 1959. “The Groaning Board”. Ed. Hamish Hamilton 1964. “Black Maria”. Ed. Hamish Hamilton 1960. “Nightcrawlers”. Ed. Hamish Hamilton, 1957. Jijé (Joseph Gillain, 1914-1980), “Jerry tegen KKK”. Ed. Dupuis 1975. Softcover: Hugo Pratt (1927-1995), “Corto, altijd maar verder”. Ed. Casterman 1983. “De man van Caraïben”. Ed. Tijdschriftenhandel Noord 1978.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#417Dresden
Een grote vaas van blauw en wit aardewerk met een decor van vogels en bloemen.
Grand vase en faïence bleue et blanche à décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 80/120 -
#802
Een sobere notenhouten spiegel met simpel inlegwerk.
Miroir sobre en noyer aux petites incrustations.No longer availableDim. 77 x 63 cmEstimate: € 50/80 -
#369
“Abbaye de Notre Dame de la Trappe du Sacre Coeur, Westmalle. Een oude ingekleurde gravure.
“Abbaye de Notre Dame de la Trappe du Sacré Coeur, Westmalle”. Ancienne gravure colorée.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#1012
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 60/100 -
#710Ethiopie
Een groot lot verschillende amuletten, oorhangers, koptische kruisen e.a. van 10 ‰ zilver. Ter plaatse in 1985 aangekocht.
Grand lot d’amulettes, de boucles d’oreilles, de croix coptes e.a. en “argent” 10‰. Achetés sur place en 1985.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#538
Een paar balustervazen van Nanking-aardewerk met een meerkleurig decor van krijgers. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1890. Op houten sokkels.
Paire de vases balustres en faïence de Nankin à décor polychrome de guerriers. Marque sous la base. Vers 1890. Sur des socles en bois.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100/160