Similar lots by type
-
#485
Een jongen van wit composiet. Klein letsel aan één van de vingertjes.
Garçon en composite blanche. Petit dégât à une doigt.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80/120 -
#608
Een coupe van Cantonporselein in een bronzen montuur. XIXe eeuw.
Coupe en porcelaine de Canton à monture en bronze doré. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 500/600 -
#661
Een Indische figuur van gegoten en gepolychromeerd steengoed.
Figure indienne en grès coulé et polychrome.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 300/500 -
#419
Een damesbuste van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.
Buste de femme en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50/80 -
#589
“Handen”. Een groepje van donkergepatineerd brons naar een werk van Rodin.
“Mains”. Groupe en bronze à patine foncée d’après l’oeuvre de Rodin.No longer availableDim. l: 9 cmEstimate: € 90/120 -
#475
“De lezeres”. Een beeld van monochroom wit biscuit naar een werk van Détrier.
“La liseuse”. Sculpture en biscuit monochrome blanc d’après un oeuvre de Détrier.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100/120 -
#495
Een paar bronzen kandelaars in empirestijl in de vorm van zittende sfinxen op een marmeren sokkel.
Paire de candélabres en bronze de style Empire en forme de sphinx assis sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 200/300 -
#623
“Moeder met kinderen”. Een beeld van donkergepatineerd brons.
“Mère et enfants”. Statuette en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 240/300 -
#647Michel Hereman
“Post-demonisch wezen”. Een beeld van gepolychromeerd aardewerk. Gemonogrammeerd.
“Etre post-démonique”. Sculpture en terre cuite polychrome. Monogrammée.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#751
Een ronde plaquette van brons met het wapen van Antwerpen in reliëf, afkomstig van een Antwerpse sleepboot.
Plaquette ronde en bronze avec l’arme d’Anvers en relief. Provenant d’un remorqueur anversois.No longer availableEstimate: € 55/65 -
#237
“Herderskoppel”. Twee beelden van bruingepatineerd brons op een roodmarmeren sokkel.
“Couple de bergers”. Deux sculptures en bronze à patine brune sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 360/400 -
#617
Een coupe van Cantonporselein in een bronzen montuur. XIXe eeuw.
Coupe en porcelaine de Canton à monture en bronze doré. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 500/600 -
#734
“Warriors”. Een groep van zwartgepatineerd zamak op houten sokkel.
“Warriors”. Groupe en régule à patine noire sur socle en bois.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 120/200 -
#413
Een inktstelletje van zamak met een lamp (fitting gebroken) en een hondje en een ronde plaquette met een afbeelding van Napoleon Bonaparte in reliëf.
Encrier en régule avec lampe (douille cassée) et un petit chien et une plaquette ronde représentant Napoléon en relief.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#211
“Ballerina”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Naar een werk van Dégas.
“Ballerine”. Sculptures en bronze à patine brune. D’après un oeuvre par Edgard Degas.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 900/1000 -
#409
Een bronzen jardinière, versierd met damesbustes- en hoofden en bloemen. Tijdperk Art nouveau.
Jardinière en bronze décorée de bustes et têtes de femme et de fleurs. Epoque art nouveau.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#787
“Voetballer”. Een beeld van gesculpteerd hout. Onderaan gesigneerd ‘E. Simeon’.
“Joueur de foot”. Sculpture en bois. Signée E. Simeon.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 50/60 -
#698
Een voorstelling van Boeddha op een olifant van gepatineerd brons. Indisch werk.
Bouddha assis sur un éléphant. Bronze patiné. Travail indien.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#693
Een voorstelling van Boeddha op een olifant van gepatineerd brons. Indisch werk.
Bouddha assis sur un éléphant. Bronze patiné. Travail indien.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#770
Een lot bestaande uit twee stuks Afrikaans en Aziatisch houtsnijwerk.
Lot comprenant deux pièces sculptées africaines et asiatiques.No longer availableDim. h: 30 & 72 cmEstimate: € 40/50 -
#691
Een Chinese balustervaas van brons, gedecoreerd met een draak langs de hals en een voorstelling in een cartouche op de buik. Onderaan gesigneerd.
Vase balustre en bronze décoré d’un dragon sur le col et d’une scène mythique dans une réserve. Marque sous la base. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#601
Een gestileerde zittende jaguar van brons.
Jaguar stylisé en bronze.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 800/900 -
#632
“Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.
“Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 400/450 -
#641Michel Hereman
“Post-demonische wezens”. Een paar beelden van gepolychromeerd aardewerk. Gemonogrammeerd.
“Etres post-démoniques”. Paire de sculptures en terre cuite polychrome. Monogrammées.No longer availableDim. h: 24 & 32 cmEstimate: € 180/240
Other lots in this auction
-
Goebel
Een paar balustervaasjes van meerkleurig cloisonné op geel koper met een decor van bloemen en vogels.
No longer availableDim. h: 26 cm -
#23
Een rond bordspel met 22 bollen van verschillende mineralen
Jeu circulaire en bois à 22 boules en différentes pierres dures.No longer availableEstimate: € 30°/50 -
#121
Mickey en Minnie Mouse van polychroom kunsthars.
Mickey et Minnie Mouse en plastique polychrome.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#1
Een lot van vier verschillende eenden, waarbij één als doosje.
Lot de quatre canards dont un dans une petite boîte.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#16
Een gegraveerde zilveren lepel met keuren van de maker. Moskou 1841. Andrei A. Kovalsky.
Cuillère en argent gravé aux poinçons d’orfèvre Andrei A. Kovalsky et Moscou 1841.No longer availableDim. 44 gEstimate: € 50/100 -
#119Roger Hebbelinck
“Winters hoevezicht”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 5/350 buiten de plaat.
“Vue de ferme en hiver”. Lithographie d’un oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 5/350 hors planche.No longer availableDim. 48 x 64 cmEstimate: € 80/120 -
#439Camille BarthélemyPeriod: 1890 - 1961
“Herfst”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1918.
“Automne”. Huile sur carton. Signé et daté 1918.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 500/800 -
#281
Een paar siervazen van bruingepatineerd zamak op marmeren sokkels en gedecoreerd met engeltjes in reliëf. Omstreeks 1900.
Paire de vases décoratifs en régule à patine brune sur socles en marbre et décorés d’angelots en relief. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#85
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en een gele saffier van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct et d’un saphir jaune de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,70 gEstimate: € 800/900 -
#286
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 355 x 240 cmEstimate: € 200/300 -
#445
Een dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk en een partij van zeven borden.
Vase couvert en faïence de Delft bleue et blanche et un lot de sept assiettes.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#784
Vierkante art nouveau cachepot van polychroom aardewerk versierd met draken. Klein letsel onderaan.
Cache-pot carré art nouveau en faïence polychrome décoré de dragons. Petit dégât à la base.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 50/80