Auction days
-
#1Period: 1881 - 1970
Een uil van gebeeldhouwd hout. Gesigneerd. Oortjes gerestaureerd.
Un hibou en bois sculpté. Signé. Oreilles restaurées.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50/70 -
#2
Een kleurloos kristallen geslepen vaas. Gemerkt onderaan.
Un vase en cristal taillé incolore. Marque à la base.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 30/50 -
#3
Een lot medailles en speldjes (een dertigtal). Overwegend m.b.t. W.O. I en Albert I. Evenals drie biljetten (van 1 en van 2 BEF) van 1914, ‘15 en ‘20, een gepolijste schijf van een geode en een oude zilveren vork. Delheid 1815-1832.
Un lot de médailles et d’épingles(+- 30). La plupart en relation avec la Première Guerre Mondiale et Albert I. Également trois billets de 1 et de 2 francs belges de 1914, 1915 et 1920. Aussi un disque d’une géode et une ancienne fourchette en argent Delheid 1815 - 1832.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#4
“Un Etang. Heidezicht”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Un Étang. Bruyères”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 16 x 21 cmEstimate: € 30/40 -
#5
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljantje van ± 0,10 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un petit brillant de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,33 gEstimate: € 100/120 -
#6
“Soft Self Portrait With Fried Bacon”. Een beeldje van kunststof. Interpretatie van een detail van een schilderij van Salvador Dali.
”Soft Self Portrait With Fried Bacon”. Une statue en plastique. Interprétation d’un détail d’une peinture par Salvador Dali.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 100/150 -
#7
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een Engels presentatieschaaltje en 46 lepeltjes van Luchtvaartmaatschappijen. (6 x Air Europe, 6x Air Lingus, 9x British Airways, 3x KLM, 12x Sabena, 8x S.A.S. & 2 x Swissair.
Un lot de métal argenté, comprenant un plateau de présentation et 46 petites cuillères de plusieurs compagnies aériennes. (6 x Air Europe, 6x Air Lingus, 9x British Airways, 3x KLM, 12x Sabena, 8x S.A.S. & 2 x Swissair).No longer availableEstimate: € 40/50 -
#8
“De gouden eeuw van de rock-’n-roll”. Richard Havers & Richard Evans. Ed. Atrium. Alphen aan den Rijn, 2011. Inclusief cd.
”De gouden eeuw van de rock-’n-roll”. Richard Havers & Richard Evans. Ed. Atrium, Alphen aan den Rijn., 2011. CD inclus.No longer availableEstimate: € 30/35 -
#9
“Landschap”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Paysage”. Une eau-forte. Signée.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 20/30 -
#10
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een beertje.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme d’ourson.No longer availableEstimate: € 170/250 -
#11
Een lampenvoet van groen kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal vert. Marque.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 30/40 -
#12
Een groot en gevarieerd lot oude tijdschriften, foto’s, koekendozen, prenten, enz. met betrekking tot de Belgische Koninklijke familie.
Un lot d’objets divers en relation avec la Famille Royale belge.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#13
Een ronde schaal van geel glas. Gemerkt.
Un plat rond en verre jaune. Marque.No longer availableDim. Ø: 17,5 cmEstimate: € 25/35 -
#14
“St-Severin, Parijs”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”St. Séverin, Paris”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 20,5 x 16 cmEstimate: € 30/50 -
#15
Een 14 karaats wit goud speld bezet met kleine diamanten.
Epingle en or blanc 14 ct serti de deux petits diamants.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 100/120 -
#16
Een sigaretten doos van zilver met datum in email en Kerstherdenking 1914-1915.
Une boîte à cigarettes commémorative de la fête de Noël 1914-1918. En argent, date en émail.No longer availableDim. 193,37 gEstimate: € 250/350 -
#17
Twee borden van van Frans aardewerk met meerkleurige decors.
Deux assiettes en faïence de France, décors polychrome.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40/50 -
#18
Een lot kristal, bestaande uit twee kleurloze en een groene asbak en een geslepen vaas op voet.
Un lot de cristal comprenant deux cendriers incolores et un cendrier vert et un vase taillé sur pied.No longer availableDim. 7 - 25 cmEstimate: € 30/40 -
#19
“Meisjesportret”. Potlood op papier. Met monogramstempel.
”Portrait de jeune fille”. Crayon sur papier. Avec tampon monogramme.No longer availableDim. 19 x 17 cmEstimate: € 80/100 -
#20
Een 18 karaats geel gouden ring met een diamant oude slijp van ± 0,20 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant de taille ancienne de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 60/100 -
#21
Drie Duitse bierpullen van meerkleurig porselein.
Trois pintes à bière d’Allemagne en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 30/50 -
#22Period: 1880-1920
Twee kleurenetsen. Gesigneerd buiten de plaat.
Deux eaux-fortes en couleurs. Signées hors planche.No longer availableDim. 39 x 49 & 18 x 23 cmEstimate: € 30/50 -
#23
Twee vazen van Boheems kristal.
Deux vases en cristal de Bohème.No longer availableDim. h: 22 & 16 cmEstimate: € 40/60 -
#24
Een paar gravures met mythologische voorstellingen.
Une paire de gravures, représentations de scènes mythologiques.No longer availableDim. 28,5 x 46,5 cmEstimate: € 100/120 -
#25
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een half edelsteen.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 3,92 gEstimate: € 80/100 -
#26
Een eikenhouten hangvitrine met één deur.
Vitrine à suspendre en chêne ouvrant à une porte.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 40/50 -
#27
“Sport trainer”. Oud speelgoed in de originele doos.
”Sport trainer”. Ancien jouet dans emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#28
Een dekseldoos van meerkleurig porselein in de vorm van een pierrot met lieveheersbeestje. Naar ontwerp van Geneviève Granger. Onderaan gemerkt.
Une boîte à couvercle en porcelaine polychrome sous forme d’un pierrot et une coccinelle. D’après une oeuvre par Geneviève Granger. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#29
“Koninklijk werk der automobielen voor invaliden en grootoorlogsverminkten”. Een dankbetuigingsdocument.
”Koninklijk werk der automobielen voor invaliden en grootoorlogsverminkten”. Un document de remerciement.No longer availableDim. 41 x 49 cmEstimate: € 30/35 -
#30
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met parels en een paar bezet met turkoois.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de perles et une paire sertie de turquoise.No longer availableDim. 2,26 gEstimate: € 50/100 -
#31
Een messingen theaterkijker.
Une paire de lunettes de théâtre en laiton.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#32
Een plantenstaander van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.
Un support pour plantes en faïence belge polychrome.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 40/60 -
#33
Een paar roodkoperen kandelaars, versierd met barokke dolfijnen in een fries. XIXe eeuw.
Une paire de candélabres en cuivre rouge, décoration de dauphins baroques dans la frise. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30/50 -
#34
“Binnenbrengen van het vee”. Een Italiaanse gravure. Venetië, 1750.
”Rassemblage du bétail”. Une gravure italienne. Venise, 1750.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 55/65 -
#35
Een 18 karaats geel gouden zegelring.
Bague chevalière en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 3,68 gEstimate: € 80/120 -
#36
Een bijzettafeltje met tussenblad en een magazinerekje.
Table d’appoint avec entretoise et avec porte-journaux.No longer availableDim. b: 40 & 48 cmEstimate: € 40/60 -
#37
Een oude messingen bel.
Une ancienne sonnette en laiton.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 30/50 -
#38
Paar oude doorlopers.
Une paire de couloirs anciens.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#39
Een grijsgepatineerde houten kandelaar in barokke stijl. Gemonteerd als staande lamp.
Candélabre en bois à patine grise de style baroque. Monté en lampadaire.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 40/50 -
#40
Een 18 karaats geel gouden medaillon met Madonna en een 18 karaats geel gouden munt van 10 f. Napoleon III.
Médaillon en or jaune 18 ct de la Sainte-Vierge et une pièce en or jaune de 10 FFR à l’effigie de Napoléon III.No longer availablePhotos: 2Dim. 5,40 gEstimate: € 100/150 -
#41
Een Liebig Chromo-album.
Un album de chromos Liebig.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#42
Een plantenstaander van steengoed, versierd met een meerkleurig reliëfdecor.
Un support pour plantes en faïence, décoration en relief polychrome.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 50/80 -
#43
Een art deco vaas van Booms glas, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.
Un vase Art-Déco en verre de Boom, décoration peint à la main de fleurs.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 25/30 -
#44
“Liggende man”. Een sanguinetekening op papier. XVIIIe eeuw.
”Homme couché”. Une sanguine sur papier. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 23 x 12 cmEstimate: € 85/100 -
#45
Een 18 karaats geel gouden ketting bezet met goudpareltjes.
Chaîne en or jaune 18 ct sertie de petites perles d’or.No longer availableDim. 5,55 gEstimate: € 120/140 -
#46
Een eikenhouten tafel met gedraaide poten.
Table en chêne aux pieds tournés.No longer availableDim. 70 x 115 x 85 cmEstimate: € 40/60 -
#47
Gemarquetteerd handspiegeltje.
Un petit miroir de main à marqueterie.No longer availablePhotos: 2Estimate: € 30/40 -
#48
Een paar siervazen op voet van Brussels/Frans porselein. XIXe eeuw.
Une paire de vases sur pied en porcelaine de Bruxelles/France. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30/50 -
#49
Strook Turnhoutse kant met personages.
Dentelle de Turnhout décorée de personnages.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#50
Een 18 karaats geel gouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Broche en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 11,26 gEstimate: € 250/350 -
#51
Kleine samovar van rood koper met messingen monturen.
Un petit samovar en cuivre rouge à montures en laiton.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35/55 -
#52
“Damesportret”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
”Portrait de dame”. Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 31 x 36cmEstimate: € 80/120 -
#53
Twee oude fotocamera’s. Kodak & Zeiss.
Deux anciennes caméras, Kodak et Zeiss.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/70 -
#54
“Landschap met vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage et étang”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 100/120 -
#55
Twee verschillende 18 karaats geel gouden oorbellen bezet twee diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Deux différentes boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de deux diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1,00 ct.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#56
Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 60/100 -
#57
Een paar XVIIIe eeuwse bronzen schijfkandelaars.
Une paire de candélabres en bronze, XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 220/240 -
#58
Kleine terrine van polychroom Parijs’ porselein, met onderschaal.
Une petite terrine en porcelaine de Paris, avec présentoir.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#59Period: 1887-1964
“Cactus”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Cactus”. Aquarelle sur papier. Signature ‘Bieling’.No longer availableDim. 18,5 x 24,5 cmEstimate: € 80/120 -
#60
Een 18 karaats geel gouden broche of hanger bezet met een camee.
Broche ou pendentif en or jaune 18 ct contenant un camée.No longer availableDim. 11,97 gEstimate: € 250/350 -
#61
Een kleurloos kristallen kelkvaas in een bronzen montuur, versierd met drie kariatiden en op een zwart marmeren voet.
Un vase calice en cristal incolore dans une monture en bronze, décoration de trois cariatides et socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/100 -
#62
“Bosrand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1945.
”Lisière”. Huile sur panneau. Signée et datée 1945.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#63
Een lot van drie oude vilten hoeden.
Un lot de 3 chapeaux en feutre.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#64Period: 1896 - 1978
“Rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage rupestre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 80/100 -
#65
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met pareltjes.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti de perles.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 100/150 -
#66
Een mosterdpotje van sterling zilver. Gemerkt.
Un pot à moutarde en argent Sterling. Marque.No longer availablePhotos: 2Dim. 51,73 g Ø 6 cmEstimate: € 150/200 -
#67
Koperen pendule onder glazen stolp. Porseleinen wijzerplaat met bloemenmotief.
Pendule en cuivre sous cloche en verre. Cadran en porcelaine, motif de fleurs.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 60/80 -
#68
Een art deco stolp van bakeliet, met aluminium geïsoleerd. Gemerkt.
Une cloche Art-Déco en bakélite, avec isolation en aluminium. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#69Period: 1870-1946
“l’Enfer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1937.
”l’Enfer”. Huile sur toile. Signée et datée 1937.No longer availableDim. 35 x 44 cmEstimate: € 100/150 -
#70
Een 18 karaats licht roze gouden ring bezet met een fancy yellow diamant van ± 0,21 ct. I1.
Bague en or rose 18 ct sertie d’un diamant “fancy yellow” de ± 0,21 ct. Qualité I1.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 450/550 -
#71
Toiletstel van schildpad en zilver. Keuren van Mappin & Webb, omstreeks 1910.
Une garniture de toilette en écaille et argent. Poinçons Mappin & Webb, +- 1910.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#72
“Begijnhof Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Béguinage de Bruges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 100/150 -
#73
Een grote lampenvoet van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un grand pied de lampe en cristal incolore. Marque à la base.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 60/100 -
#74Period: 1879- 1957
“Landschap met spelende kinderen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage et enfants qui jouent”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 60/100 -
#75
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 700/800 -
#76
Een commode van notenhoutfineer met vier laden en een marmeren blad en versierd met sober ingelegde biesjes.
Une commode en bois de placage noyer à quatre tiroirs et tablette en marbre .No longer availableDim. 103 x 75 x 46 cmEstimate: € 80/120 -
#77
Een lot zilver, bestaande uit vier servetringen en drie suikertangen. Bijgevoegd een lepel en een servetring van Christofle.
Un lot d’argent, comprenant quatre ronds de serviettes et trois pinces à sucre. Nous ajoutons une cuillère et un rond de serviette par Christofle.No longer availableEstimate: € 90/110 -
#78
Een paar gesatineerd glazen lampen met gemarmerde motieven. Frans werk.
Une paire de lampes en verre satiné, motifs marbrés. Travail français.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/100 -
#79
“The Clipper”. Aquarel. Gesigneerd.
”The Clipper”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 42 x 42 cmEstimate: € 30/50 -
#80
Een 18 karaats geel gouden slavenarmband met een gouden munt van 20 FF.
Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct contenant une pièce de 20 FRF.No longer availablePhotos: 3Dim. 29,25 gEstimate: € 600/700 -
#81
Een kastje met een reeks boeken van Hendrik Conscience.
Une petite armoire et des livres par Hendrik Conscience.No longer availablePhotos: 3Dim. 100 x 67 cmEstimate: € 40/60 -
#82
“Vissers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pêcheurs”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#83
“Livre d’or du centenaire Belge”.
”Livre d’or du centenaire Belge”.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#84Period: 1919 - 1980
“Schepen in een haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Navires au port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 74,5 x 94 cmEstimate: € 120/200 -
#85
Een 18 karaats geel gouden horloge met geel gouden polsband.
Montre en or jaune 18 ct, le bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availablePhotos: 3Dim. 61,90 gEstimate: € 600/800 -
#86
12 bestekhouders van zilver 800 ‰ van 580 g. we voegen er 11 glazen aan toe.
Douze porte-couteaux en argent 800‰ (580 g). Nous ajoutons 11 porte-couteaux en verre.No longer availableDim. 580 gEstimate: € 150/200 -
#87
Een zilveren strooilepel en poederdoosje, respectievelijk 935 & 835 promille. Evenals een zilveren doosje met Duitse keuren en met inscriptie Ostern 1938.
Un saupoudroir en argent et boîte à poudre, resp. 935 et 835 promille. Également une boîte en argent, poinçons allemands, inscription Ostern 1938.No longer availableDim. 212,32 gEstimate: € 100/110 -
#88
Een paar kandelaars van grijsgepatineerd hout.
Une paire de candélabres en bois patiné gris.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80/120 -
#89Period: 1916-1971
“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 100/150 -
#90
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 1 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 9,45 gEstimate: € 1000/1200 -
#91
“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld. Niet gesigneerd.
”Nu féminin”. Une statue en bronze. Pas de signature.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 100/120 -
#92
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#93
Een grote fractie koraal.
Une grande pièce de corail.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#94
“Kanaalzichten”. Paar aquarellen. Gesigneerd, de éne “Rouen”, de andere 1920.
”Vue sur canaux”. Une paire d’aquarelles. Signées, “Rouen” et 1920.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#95
Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen.
Paire de boutons à manchettes en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 250/300 -
#96
Een peper en zoutvaatje van sterling zilver. Gemerkt.
Un poivrier et une salière en argent Sterling. Marque.No longer availablePhotos: 2Dim. 14,30 g 4,5 cmEstimate: € 130/160 -
#97
Een suikerpot van verzilverd metaal en glas. Gemerkt. Met een zilveren lepeltje.
Un sucrier en verre et métal argenté. Avec marque. On ajoute une petite cuillère en argent.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 50/70 -
#98
Een oude toverlantaarn op elektriciteit. In metalen draagkoffer. ‘Model Gnôme 1’. Parijs, omstreeks 1920.
Une ancienne lanterne montée à l'électricité. Dans un coffre en métal. Modèle ‘Gnome 1’. Paris.No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 100/150 -
#99Period: 1887 - 1972
“Zelfportret”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Autoportrait”. Huile sur toile. Monogramme.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#100
Een 18 karaats geel gouden geweven schakelketting.
Chaîne à maillons tissés en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 37,70 gEstimate: € 700/800 -
#101
Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
Candélabre d’église en bronze monté en lampe.No longer availableDim. h: 175 cmEstimate: € 100/120 -
#102
Een oude affiche naar aanleiding van de de Jubelfeesten voor het 75 jarig bestaan van België te 1905. Ontwerp van Leon Belloguet en uitgegeven door La Lithographie artistique te Doornik. Bevestigd op jutte.
Une ancienne affiche à l’occasion du Jubilé 75 années de Belgique, 1905. Par Leon Belloguet et édition La Lithographie artistique à Tournai. Sur jute.No longer availableDim. 165 x 121 cmEstimate: € 130/150 -
#103
Een grote kruik van meerkleurig geglazuurd Hasselts aardewerk met opschrift ‘Pastilles Poncelet. Kleine randschilfer.
Une grande cruche en faïence de Hasselt polychrome, écriture ‘Pastilles Poncelet”. Petit éclat.No longer availablePhotos: 2Dim. h: 62 cmEstimate: € 40/60 -
#104
“Palaeornis Derbianus” & “Le Petit Paradis Emeraude”. Twee XIXe eeuwse lithografieën, respectievelijk Engels en Frans.
”Palaeornis Derbianus” & “Le Petit Paradis Emeraude”. Deux lithographies, anglaise et française.No longer availableDim. 39 x 29 & & 37 x 25 cmEstimate: € 120/160 -
#105
Een 18 karaats wit en geel gouden gegraveerde slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bracelet d’esclave en or gravé blanc et jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availablePhotos: 2Dim. 34,52Estimate: € 800/1000 -
#106
Een beker en twee potjes van sterling zilver. Gemerkt.
Un gobelet et deux petits pots en argent Sterling. Marque.No longer availableDim. 196,29 gEstimate: € 200/250 -
#107
Een zwartlederen tasje met rode voering. Met stofhoes.
Un petit sac à main en cuir noir. Avec sac anti-poussières.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100/150 -
#108
Een lot zilveren toiletgarnituur, bestaande uit zes borstels en twee handspiegels. 800 & 830‰.
Un lot de garnitures de toilette en argent, comprenant six brosses et deux miroirs. 800 & 830 ‰No longer availablePhotos: 2Estimate: € 100/150 -
#109
“Oud Maastricht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vieux Maastricht”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 49 cmEstimate: € 100/160 -
#110
Een 18 karaats roze gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,10 ct. GH VS. en een Australische parel. Met certificaat.
Chaîne en or rose 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct GH VS et d’une perle d’Australie. Avec certificat.No longer availablePhotos: 2Dim. 4,20 gEstimate: € 400/500 -
#111
“Gottesdienstliche Ceremonien, oder H. Kirchen-Gebrauche und Religions-Pflichten der Christen. In schönen Kupfer-Tafeln, nach des berühmten Picards Erfindung vorgestellt durch David Herrliberger”. In-Folio, 7 delen in één lederen band. Daniel Echelstein, Basel 1746. Mooie staat, talrijke gravures. Slijtage aan rug, deels gebroken.
“Gottesdienstliche Ceremonien, oder H. Kirchen-Gebrauche und Religions-Pflichten der Christen. In schönen Kupfer-Tafeln, nach des berühmten Picards Erfindung vorgestellt durch David Herrliberger”. In-Folio, 7 parties dans un volume en cuir brun. Daniel Echelstein, Basel 1746. Bel état, nombreuses gravures. Usures au dos, partiellemet cassé.No longer availableEstimate: € 2000/2500 -
#112Period: 1887 - 1945
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#113
Een grote porseleinen dekselvaas met polychroom decor naar Japans voorbeeld.
Un grand vase à couvercle en porcelaine avec un décor d’après une oeuvre du Japon.No longer availableDim. H.68 cmEstimate: € 80/120 -
#114Period: 1921 - 1997
“Terras”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Terrasse”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 50/80 -
#115
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 2,05 ct.
Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,05 ct.No longer availableDim. 8,63 gEstimate: € 1400/1600 -
#116
Een rechthoekige wandspiegel.
Un miroir rectangulaire.No longer availableDim. 119 x 36 cmEstimate: € 100/160 -
#117
Een Westerwaldkruik van steengoed met een blauw bloemendecor.
Un cruche Westerwald en faïence , décor floral bleu.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 40/60 -
#118
Een Westerwaldkruik van steengoed met een blauw decor.
Une cruche Westerwald en faïence à décor bleu.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/80 -
#119
Een antieke waaier van ivoor en papier, versierd met een romantisch tafereel in gouache. Ingelijst.
Un éventail de papier et d’ivoire, décoré d’un paysage romantique en gouache.No longer availableDim. 63 x 42 cmEstimate: € 120/200 -
#120
Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 5,18 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 5,18 ct.No longer availableDim. 18,99 gEstimate: € 2800/3000 -
#121
Een paar houten meesterstukken in de vorm van geometrische figuren.
Une paire de pièces de maître en bois. Figures géométriques.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100/120 -
#122
“Stilleven met gladiolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
”Nature morte, glaïeuls”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 180/220 -
#123
Een siervaas van deels verguld porselein, geflankeerd door twee Egyptische figuren.
Un vase partiellement en porcelaine, flanqué par deux figures égyptiens.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60/100 -
#124Period: 1879 x 1954
“Boerenkar”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Charrue de fermier”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 67 cmEstimate: € 40/60 -
#125
Een 9 karaats geel gouden ring bezet met een citrine van ± 2,50 ct.
Bague en or jaune 9 ct sertie d’une citrine de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 4,73 gEstimate: € 100/150 -
#126
Een commode met drie laden in Louis-Philippestijl.
Une commode à trois tiroirs style Louis Philippe.No longer availableDim. b: 124 cmEstimate: € 50/80 -
#127
Paar kandelaars van kwikzilver en glas.
Une paire de candélabres en verre argenté.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/50 -
#128
“Station no.1”. Een oude gietijzeren spaarpot met een brandweerwagen.
”Station n° 1” Une tirelire en fonte avec un camion de pompiers.No longer availablePhotos: 2Dim. l: 24 cmEstimate: € 130/150 -
#129
“Zeilboot”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Voilier”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 73 x 52 cmEstimate: € 40/50 -
#130
Een 18 karaats wit gouden broche bezet met een centrale citrine van ± 5 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,50 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie d’une citrine centrale de ± 5 ct et de brillants ayant un poids total de ± 3,50 ct.No longer availableDim. 9,70 gEstimate: € 800/1000 -
#131
Een vaas van Venetiaans glas met een handgeschilderd en geëmailleerd jachttafereel.
Un vase en verre de Venise, scène de chasse peint à la main.No longer availablePhotos: 4Dim. h: 32 cmEstimate: € 500/600 -
#132
“Plattelandszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue campagnarde”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#133
François Arago. “Astronomie Populaire”. 4 delen. 1e ed. Gide & Baudry, Paris & Weigel, Leipzig 1854-1857. In-8°, goede staat, wat vochtvlekken. Met talrijke afbeeldingen (dubbelbladige achteraan).
François Arago. “Astronomie Populaire”. 4 delen. 1e ed. Gide & Baudry, Paris & Weigel, Leipzig 1854-1857. In-8°, bon état, quelques taches d’humidité. Avec de nombreuses illustration (en double page à l’arrière).No longer availableEstimate: € 100/150 -
#134
“Stilleven met haring”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, hareng”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 64 cmEstimate: € 100/150 -
#135
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met witte en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,28 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants blancs et noirs ayant un poids total de ± 1,28 ct.No longer availableDim. 8,20 gEstimate: € 1000/1200 -
#136
Semainier met zes laden, Louis XV-stijl, met roodmarmeren blad.
Semainier à six tiroirs, style Louis XV, tablette en marbre rouge.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#137
Een lot zilveren bestek, bestaande uit koffielepels en ijslepeltjes.
Un lot de couverts en argent, comprenant des petites cuillères et cuillères à glace.No longer availableDim. 650 gramEstimate: € 130/150 -
#138
Een driedelig arduinen klokstel, bestaande uit een schouwpendule en twee cassolettes. Met slinger en sleutel.
Une garniture de cheminée en trois pièces en pierre de taille, comprenant une pendule et deux cassolettes. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 26 & 33 cmEstimate: € 50/60 -
#139Period: 1881 - 1986
“Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs et fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#140
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een centrale diamant van ± 1 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en onyx.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti d’un diamant central de ± 1,00 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availablePhotos: 2Dim. 18,31 gEstimate: € 1400/1600 -
#141
Een cassolette van albast en verguld brons, versierd met kariatiden en figuren van cloisonné. Zonder deksel.
Une cassolette en albâtre et bronze doré, décoration de cariatides et figures en cloisonné. Couvercle manquant.No longer availablePhotos: 2Dim. h: 48 cmEstimate: € 200/300 -
#142Period: Elsene 1910 - 1987
“Jachtstilleven met eenden en fazant”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met boek.
”Nature morte, scène de chasse, canards et faisans”. Huile sur toile. Avec livre.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 80/120 -
#143
Een gevarieerd lot begin XXe eeuws laboratoriumglaswerk.
Lot varié de verres de laboratoire. Début XXe siècle.No longer availableDim. h: 6 - 46 cmEstimate: € 120/200 -
#144
“Stilleven met koperen ketel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, bouilloire en cuivre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 60/100 -
#145
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,24 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,24 ct.No longer availableDim. 2,40 gEstimate: € 350/450 -
#146
Een gebogen Engelse commode van mahoniehoutfineer met drie grote en twee kleine laden.
Une commode courbée en bois de placage acajou à trois grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. b: 106 cmEstimate: € 200/240 -
#147
Een smeedijzeren rozentak op albasten voetstuk (Inktpot manco).
Une branche de rosier en fonte sur socle en albâtre. Pot à encre manquant.No longer availableDim. l: 33 cmEstimate: € 100/150 -
#148
Een lot bestaande uit zeven schelpen, drie koralen en een zee-egel.
Un lot de sept coquillages, trois coraux et un oursin.No longer availableEstimate: € 130/150 -
#149Period: 1898 - 1981
“Het ploegen van het veld” . Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Le labourage du champ”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#150
Een art deco platina dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. rond de wijzerplaat en op de armband.
Montre de dame art déco en platine sertie de brillants ayant un poids tota de ± 2,0à ct entourant le cadran et sur le bracelet.No longer availablePhotos: 3Dim. 40,77 gEstimate: € 2500/3000 -
#151
Een paar kindjes van zandsteen.
Une paire d’enfants en pierre de sable.No longer availableDim. 42 x 40 x 65 cmEstimate: € 460/480 -
#152Period: 1918 - 1999
“Havengezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100/150 -
#153
Een engeltje van gepatineerd hout. Vroeg XVIIIe eeuw. Op sokkel.
Un petit ange en bois patiné. Début XVIIIème siècle. Sur socle.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 200/220 -
#154Period: 1852 - 1923
“Uitvarende vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche quittant le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 1400/1800 -
#155
Een art deco platina ring bezet met diamanten oude slijp en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Bague art deco en platine sertie de diamants de taille ancienne et de brillants ayant un poids total de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 8,74 gEstimate: € 1500/1700 -
#156
Eikenhouten vitrine met twee gebeeldhouwde deuren.
Une vitrine en chêne à deux portes sculptées.No longer availableDim. 166 x 127 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#157
Een houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois.No longer availableDim. 90 x 150 cmEstimate: € 120/200 -
#158
Een brede houten tuinbank.
Un banc de jardin en bois. Large.No longer availableDim. 87 x 197 cmEstimate: € 200/220 -
#159
“Bloemenstilleven.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 79 x 49 cmEstimate: € 100/150 -
#160
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 12,96 gEstimate: € 1200/1400 -
#161
Henri Desarces. “Nouvelle Encyclopédie Pratique de Mécanique et d’Electricité”. Ed. Quillet, Paris, 1924. 4 delen, in-4°, goede staat, mooie harde covers met reliëfdruk. Deel 4 is de “Atlas” met 14 uitklapbare kleurenmodellen.
Henri Desarces. “Nouvelle Encyclopédie Pratique de Mécanique et d’Electricité”. Ed. Quillet, Paris, 1924. 4 vol., in-4°, bon état, jolies couvertures dures imprimées en relief. Vol. 4 est l’“Atlas” avec 14 modèles dépliants en couleurs.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#162Period: 1918 - 1999
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 100/120 -
#163
Een paar bronzen waterdragers.
Une paire de porteurs d’eau en bronze.No longer availablePhotos: 2Dim. h: 36 cmEstimate: € 200/220 -
#164Period: 1827 - 1903
“De visser overhandigt de Doge de ring van Sint Marcus”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar Pâris Bordone.
”Le pêcheur donne la bague de Saint Marc au Doge”. Huile sur toile. Signée. D’après Pâris Bordone.No longer availableDim. 61 x 47 cmEstimate: € 300/500 -
#165
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availablePhotos: 3Dim. 38,46 gEstimate: € 1500/1700 -
#166
Gebeeldhouwde eikenhouten bureautafel.
Un bureau en chêne sculpté.No longer availablePhotos: 2Dim. 118 x 88 cmEstimate: € 100/120 -
#167
Een 800‰ zilveren bestek, bestaande uit twaalf grote en twaalf kleine lepels, twaalf grote en twaalf kleine vorken, vijf eierlepeltjes en een sauslepel.
Un service à couverts en argent 800‰ comprenant douze grands et petits couteaux, douze grandes et petites fourchettes, cinq cuillères à oeufs et une cuillère à sauce.No longer availableDim. +/- 2850 gramEstimate: € 750/850 -
#168
27 boeken over geneeskunde, anatomie e.d. Edouard Monneret. “Traité Elémentaire de Pathologie Interne”. 3 volumes. Ed. Béchet Jeune, Paris, 1864-65-66. In-8°, goede staat, bruine lederen rug. Gustave Bernutz. “Clinique Médicale sur les Maladies des Femmes”. 2 delen. Ed. Chamerot, Paris 1862. In-8°, goede staat. En 22 andere.
27 livres sur l’anatomie, la médecine etc. Edouard Monneret. “Traité Elémentaire de Pathologie Interne”. 3 volumes. Ed. Béchet Jeune, Paris, 1864-65-66. In-8°, bon état, dossier en cuir brun. Gustave Bernutz. “Clinique Médicale sur les Maladies des Femmes”. 2 vol. Ed. Chamerot, Paris 1862. In-8°, bon état. Et 22 autres.No longer availableEstimate: € 300/350 -
#169
“Jezus en Maria-Magdalena”. Olieverf op doek. Naar de Italiaanse School van de XVIIde eeuw.
”Jésus et Marie Madeleine”. Huile sur toile. D'après l’école italienne du XVIIème siècle.No longer availableDim. 84 x 102 cmEstimate: € 400/600 -
#170
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 2,39 ct. F. VS1.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,39 ct. Couleur F. VS1.No longer availableDim. 13,84 gEstimate: € 1800/2000 -
#171
“Edeldames”. Een lot van drie handgeschilderde miniaturen op ivoor in met ivoor belegde lijstjes.
”Dames nobles”. Un lot de trois petites miniatures sur ivoire et cadres en ivoire.No longer availableDim. 14 x 12 cm (lijstje)Estimate: € 280/340 -
#172
“Herfstlandschap met drie personen en een schaap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage d’automne à trois personnes et un mouton”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 91 cmEstimate: € 200/240 -
#173
“Brides de Gala”. Een kleurrijke zijden sjaal. Gemerkt en in originele doos.
”Brides de Gala”. Un châle en soie. Marque et emballage d’origine.No longer availableDim. 87 x 82 cmEstimate: € 150/200 -
#174Period: 1888 - 1951
“Interieur”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Intérieur”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 73 x 56 cmEstimate: € 100/150 -
#175
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,58 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,58 ct.No longer availableDim. 4,97 gEstimate: € 400/500 -
#176
Een Engelse mahoniehouten D-end table met neerklapbare zijkanten.
Une table D-end en acajou sculpté anglaise avec abattants.No longer availableDim. b: 102 cmEstimate: € 80/120 -
#177
Een schouwpendule van zwart en bruingeaderd marmer, getooid met een zamakken vrouwenbuste en de paardenmenners naar ‘Les Chevaux de Marly’. Zonder sleutel. XIXe eeuw.
Une pendule de cheminée en marbre veiné brun, décoration d’un buste féminin en régule et dompteurs de chevaux d’après ‘Les Chevaux de Marly’. Pas de clé.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100/150 -
#178
8 luxe-albums/cassettes met Duitse postzegels met eerste-dag-stempels, telkens met verklarende folder en afbeelding van diverse andere ontwerpen. 1995-2002.
8 albums et cassettes de luxe contenant des timbres postes allemands aux cachets premier jour, chaque fois avec un dépliant explicatif et les représentations des autres dessins non retenus. 1995-2002.No longer availableEstimate: € 160/200 -
#179
Een lange wandspiegel met verguld houten lijst, bovenaan versierd met een kuif in Lodewijk XV-stijl.
Trumeau en bois doré surmonté d’une coiffe de style Louis XV.No longer availableDim. 217 x 63 cmEstimate: € 200/220 -
#180
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 1,02 ct. H. SI1 en diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,44 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 1,02 ct. Couleur H. SI1 et de diamants ayant un poids total de ± 0,44 ct.No longer availableDim. 4,77 gEstimate: € 3000/3300 -
#181
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460/500 -
#182
“Stilleven met boeken en rozen”. Olieverf op doek. Herdoekt.
”Nature morte, livres et roses”. Huile sur toile. Retoilée.No longer availableDim. 66 x 54 cmEstimate: € 100/160 -
#183
Een meisje met brief en vogel. Bronzen beeld naar Moreau.
Une jeune fille avec une lettre et un oiseau. Une statue en bronze d’après Moreau.No longer availablePhotos: 3Dim. H. 64 cmEstimate: € 200/300 -
#184
“Interieur van de Begijnhofkerk te Lier”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd.
”Intérieur du béguinage à Lier”. Huile sur toile. Signature au dos.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 80/120 -
#185
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,86 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,86 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 400/500 -
#186
Een notenhouten secretaire met zwartgelakte lijsten met twee laden bovenaan en twee laden binnenin.
Un secrétaire en noyer, cadres laqués , deux tiroirs au dessus et deux tiroirs à l’intérieur.No longer availablePhotos: 2Estimate: € 120/200 -
#187
“Bulletin du Musée de l’Industrie”. Diverse Ed. Tussen 1853 en 1876. Delen 23 - 27, 29 - 31, 33, 41 - 42, 45 - 47, 49 - 51, 55 - 56, 58, 60, 62, 64, 67, 69 of 25 volumes. Met vouwplaten, in-8°, goede staat, mooi ingebonden, sommige met lederen ruggen.
“Bulletin du Musée de l’Industrie”. Diverses Ed. Entre 1853 enet1876. Vol. 23 - 27, 29 - 31, 33, 41 - 42, 45 - 47, 49 - 51, 55 - 56 , 58, 60, 62, 64, 67, 69 ou 25 volumes. Avec dépliants, in-8°, bon état, jolie reliures, certaines avec dossier en cuir.No longer availableEstimate: € 250/300 -
#188
Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Gemonteerd op elektriciteit.
Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 220/280 -
#189Period: 1860 - 1941
“Leeuw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1910.
”Lion”. Huile sur panneau. Signé et daté 1910.No longer availableDim. 36 x 30 cmEstimate: € 250/300 -
#190
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een schelp bezet met een parel.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en forme d’une coquille sertie d’une perle.No longer availableDim. 13,55 gEstimate: € 300/500 -
#191
Een jongen en een meisje met houtbussel. Bronzen beeld naar Moreau.
Un garçon et une fille et une gerbe de petit bois. Une statue en bronze d’après Moreau.No longer availablePhotos: 4Dim. H. 49 cmEstimate: € 300/400 -
#192Period: 1842-1915
“Het bezoek van Sinterklaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La venue de Saint Nicolas”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 85 cmEstimate: € 3000/3800 -
#193
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420/460 -
#194
“Damesportret Isabelle Meyers”. Olieverf op doek. Belgische school, begin XIXde eeuw.
”Portrait de femme Isabelle Meyers”. Huile sur toile. Ecole belge, début XIXème siècle.No longer availableDim. 104 x 89 cmEstimate: € 800/1200 -
#195
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge met schakelketting en sleutel.
Montre de gousset en or jaune 18 ct avec châtelaine et clef.No longer availablePhotos: 4Dim. bruto: 89,30 gEstimate: € 800/100 -
#196
Een hoge secretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade erboven. Met grijs marmeren blad. Tijdperk Empire
Un secrétaire haut en bois de placage acajou à deux portes panneau sous la tablette abattante et un tiroir. tablette en marbre gris. Période Empire.No longer availableDim. 149 x 103 x 53 cmEstimate: € 100/120 -
#197
Een fauve lederen handtas, model ‘Mousson GM’. Met originele draagtas.
Un sac à main en fauve, modèle ‘Mousson GM’. Avec sac de transport d’origine.No longer availableEstimate: € 360/400 -
#198
Een romantische schouwpendule van vuurverguld brons met een voorstelling van een meisje en een jongen die een nestje roven. XIXde eeuw.
Une pendule de cheminée romantique en bronze doré représentant un garçon et une fille qui volent un nid. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 2000/2200 -
#199Period: °1943
“Boer met geitjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met begeleidend boek met daarin het handgeschreven certificaat van de kunstenaar.
”Fermier et chèvres”. Huile sur toile. Signée. Avec livre accompagnant avec une dédicace et certificat par l’artiste.No longer availablePhotos: 2Dim. 80 x 100Estimate: € 1200/1400 -
#200
Een 18 karaats geel gouden armband bezet met vier gouden munten: 20 BFR 1869, Victoria 1886 en 1891, 20 FFR, 1860.
Bracelet en or jaune 18 ct orné de quatre pièces en or jaune: 20 BFR, 1869, Victoria 1886 et 1891 et 20 FFR, 1860.No longer availablePhotos: 2Dim. 56,48 gEstimate: € 1000/1200 -
#201
“Vissersvrouw”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
”Femme de pêcheur”. Une statue en bronze à patine dorée. Signée.No longer availablePhotos: 4Dim. h: 44 cmEstimate: € 550/600 -
#202
“De charmeur”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
”Le charmeur”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 26 x 23 cmEstimate: € 1500/2000 -
#203
Een Franse schoolklok met eikenhouten lijst. Met slinger en sleutel. Omstreeks 1880.
Une pendule d’école française à encadrement en chêne. Avec balancier et clé. +- 1880.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#204Period: 1886 - 1964
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 1200/1400 -
#205
Een 18 karaats geel gouden munt 50 Frank Napoleon III omlijst met parels.
Pièce de 50 FRF à l’effigie de Napoléon III en or jaune encadrée de perles.No longer availablePhotos: 2Estimate: € 500/600 -
#206
Een Georgian breakfront bibliotheek met onderaan drie grote laden en een uitschuifbaar schrijfblad, geflankeerd door twee laden en twee paneeldeuren. Bovenaan vier gevitreerde deuren. Engels werk.
Une bibliothèque anglaise breakfront à trois grands tiroirs en dessous, une tablette coulissante flanquée de deux tiroirs et portes panneaux. Au dessus quatre portes à vitres.No longer availableDim. 218 x 210 x 51 cmEstimate: € 350/400 -
#207
Een paar Empire siervazen van porselein met een meerkleurig decor van personages in een landschap op vergulde fond.
Une paire de vases en porcelaine, personnages et paysage sur fond doré. Période Empire.No longer availablePhotos: 2Dim. h: 28 cmEstimate: € 360/400 -
#208
Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
Une paire de statues de jardin en composite blanc sous forme d’anges.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 1500/1800 -
#209
“Houthakkers in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bûchers dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 91 x 61 cmEstimate: € 220/240 -
#210
Een 18 karaats geelgouden armband met geweven motief.
Bracelet en or jaune 18 ct à motif tissé.No longer availableDim. 26,60 gEstimate: € 600/700 -
#211
Een verguld bronzen Lodewijk XVI cartelklok, versierd met een vasque en guirlandes.
Une pendule murale en bronze doré, de style Louis XVI à décor d’une vasque et de guirlandes.No longer availableDim. l: 73 cmEstimate: € 1800/2200 -
#212Period: 1842-1915
“De Godsdienstles of Waar is God”. Olieverf op doek. Gesigneerd en “Antwerpen”.
”La leçon de religion ou Ou est Dieu”. Huile sur toile. Signée et Anvers.No longer availableDim. 68 x 94 cmEstimate: € 2000/3000 -
#213
“Les Bois de Boulogne”. Een kleurrijke zijden sjaal. Gemerkt en in originele doos.
”Les Bois de Boulogne”. Un châle en soie de couleurs. Marque et emballage d’origine.No longer availableDim. 88 x 83 cmEstimate: € 150/200 -
#214
“Boereninterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Intérieur fermier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#215
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een huisje.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en forme d’une petite maison.No longer availablePhotos: 2Dim. 24,20 gEstimate: € 500/600 -
#216
Klapsecretaire met marquetterie, twee laden en een klapblad.
Un secrétaire à pente à deux tiroirs et marqueterie.No longer availablePhotos: 2Estimate: € 120/200 -
#217
Louis Figuier. “Les Merveilles de la Science”. 4 delen. Ed. Furne, Jouvet & Cie, Paris, 1867-1870. In-4°, mooie staat. Talrijke afbeeldingen in de tekst.
Louis Figuier. “Les Merveilles de la Science”. 4 vol. Ed. Furne, Jouvet & Cie, Paris, 1867-1870. In-4°, bon état. Nombreuses illustrations dans le texte.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#218
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500/600 -
#219
“Lezende man”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Gerestaureerd en herdoekt.
”Homme et lecture”. Huile sur toile. XIXème siècle. Restauration et retoilée.No longer availableDim. 76 x 62 cmEstimate: € 300/400 -
#220
Een paar 14 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee parels.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 14 ct serties de deux perles.No longer availableDim. 3,34 gEstimate: € 100/150 -
#221
Een barometer van verguld brons in Lodewijk XVI-stijl.
Un baromètre en bronze doré de style Louis XVI.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 1800/2000 -
#222Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Garnaalvisser met paardenkar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pêcheur de crevettes et charrue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#223
“Vrouw bij een fontein in de vorm van Bacchus”. Een marmeren tuinbeeld.
”Femme et fontaine sous forme de Bacchus”. Une statue de jardin en marbre.No longer availableDim. h: 157 cmEstimate: € 1500/1800 -
#224Period: 1843 - 1910
“Personages bij een sloep aan de oever”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Personnages et chaloupe au quai”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 74 cmEstimate: € 80/120 -
#225
Een lang fijn parelcollier met zoetweterparels en een 18 karaats geelgouden slot.
Collier de perles d’eau douce long et fin, fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 250/300 -
#226
Een antiek eikenhouten front van een ingemaakte kast met één deur, later omgebouwd tot kast.
Un front en chêne antique d’une armoire à une porte, transformation vers une autre armoire plus tard.No longer availableDim. 225 x 160 cmEstimate: € 100/150 -
#227
Een zwart lederen handtas, model ‘Camille’. In originele doos.
Un sac à main en cuir noir, modèle ‘Camille’. Dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 360/400 -
#228
Een paar siervazen van meerkleurig en verguld porselein met een handgeschilderd decor van een koppel.
Une paire de vases en porcelaine polychrome dorée, décor peint à la main d’un couple.No longer availablePhotos: 2Dim. h: 43 cmEstimate: € 200/240 -
#229
“Kinderen op een holle weg”. Olieverf op doek. Apocrief gesigneerd.
”Enfants sur un chemin”. Huile sur toile. Signature apocryphe.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200/240 -
#230
Een 18 karaats wit en geel gouden strikvormige broche.
Broche en forme de noeud en or blanc et jaune 18 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 250/300 -
#231
Een houten tuinbank. Op te frissen.
Un banc de jardin en bois à rafraîchir.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 100/120 -
#232Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Havenzicht te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire, Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 100/150 -
#233
“Moeder met kind”. Een gepatineerd plaasteren beeld op marmeren voetstuk.
”Mère et enfant”. Une statue en plâtre à patine sur socle en marbre.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#234
“Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘54.
”Nature morte, fruits et fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘54.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#235
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met rozetten en half edelstenen.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct serties de rosaces et de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 5,25 gEstimate: € 100/150 -
#236
Een antiek eikenhouten front van een ingemaakte kast met vier deuren, later omgebouwd tot kast.
Un front en chêne antique d’une armoire à quatre portes, transformation vers une autre armoire plus tard.No longer availableDim. 225 x 160 cmEstimate: € 100/150 -
#237
Een pauw van gepolychromeerd brons.
Un paon en bronze polychrome.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#238
Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Un ensemble de jardin, comprenant une table et quatre chaises.No longer availableDim. 75 x 170 cm st. 100 cmEstimate: € 200/240 -
#239
“Damesportret”. Olieverf op doek. Spaanse School XVIIIde eeuw.
”Portrait de dame”. Huile sur toile. Ecole espagnole XVIIIème siècle.No longer availableDim. 84 x 64 cmEstimate: € 400/600 -
#240
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht ± 1,64 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,64 ct.No longer availablePhotos: 2Dim. 6,41 gEstimate: € 1500/1700 -
#241
“De jager”. Een groep van gepolychromeerd porselein. Onderaan gemerkt.
”Le chasseur”. Un groupe en porcelaine polychrome. Marque à la base.No longer availablePhotos: 3Dim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#242
“Jachtstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
”Nature morte, la chasse”. Huile sur toile. Signée et datée ‘64.No longer availableDim. 73 x 89 cmEstimate: € 120/200 -
#243
Een tuinbank van teakhout.
Un banc de jardin en teck.No longer availableDim. 93 x 150 cmEstimate: € 90/100 -
#244Period: 1921 - 1997
“Meisje in het rood”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd.
”Jeune fille en rouge”. Huile sur carton d’artiste. Signé.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 120/160 -
#245
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 2,00 ct.No longer availablePhotos: 2Dim. 12,44 gEstimate: € 1000/1200 -
#246
Een gebeeldhouwde eikenhouten tafel. Met verlengbladen.
Une table en chêne sculpté à tiroirs en rallonges.No longer availablePhotos: 2Dim. Ø: 117 cmEstimate: € 60/80 -
#247
Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
Un lustre vénitien en verre à douze bras.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200/240 -
#248
Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles à six bras, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 190/220 -
#249
“Stilleven met fruit, kruik en lamp”. Olieverf op doek.
”Nature morte, fruits, lampe et cruche”. Huile sur toile.No longer availableDim. 66 x 53 cmEstimate: € 80/120 -
#250
Een 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Une montre pour dames en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et de diamants marquise ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availablePhotos: 2Dim. 29,40 gEstimate: € 2800/3200 -
#251
Een gezwart houten kruisbeeld met ivoren versieringen en een messingen corpus. Onder stolp.
Un crucifix en bois noir et décorations en ivoire, corpus en laiton. Sous cloche.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 150/240 -
#252
“Zeilboten bij de steiger”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924. Kleine perforatie.
”Voiliers au quai”. Huile sur toile. Signée et datée 1924. Petite perforation.No longer availableDim. 72 x 100 cmEstimate: € 100/120 -
#253
Een Madonna met kind van Brussels porselein onder stolp (barst in het glas).
Une Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles sous cloche. (cassure dans le verre).No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100/120 -
#254
“Waterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#255
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van de letter A bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de lettre A serti de brillants ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,46 gEstimate: € 300/400 -
#256
Ronde notenhouten tafel met marmeren blad en gesculpteerde centrale driepoot.
Une table ronde en noyer à tablette en marbre et trépied central sculpté.No longer availableDim. Ø 100 cmEstimate: € 150/200 -
#257
“Michel Ange et la Chapelle Sixtine”. Ed. Lafont. Parijs, 1965.
”Michel Ange et la Chapelle Sixtine”. Ed. Lafont, Paris 1965.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#258
Een kruikje, een schaaltje en een kannetje van oud Vlaams aardewerk.
Une petite cruche, un plat et une petite verseuse en faïence des Flandres ancienne.No longer availableDim. h: 7 - 25 cmEstimate: € 20/30 -
#259
“Parijs straattafereel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Onlangs gerestaureerd. Laat XIXde eeuw.
”Scène de rue, Paris”. Huile sur panneau. Signé. Restauration récente. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 60/100 -
#260
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,40 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,19 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,40 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,19 ct.No longer availableDim. 3,72 gEstimate: € 800/1000 -
#261
Een gedenkbeker met deksel van meerkleurig en Parijs’ porselein met een handgeschilderd decor van vogels.
Une calice en porcelaine de Paris polychrome, décor d’oiseaux peint à la main.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#262
“Meisjesportret.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1977.
”Portrait de jeune fille”. Huile sur toile. Signée et datée 1977.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#263
Een oeil-de-boeufklok, versierd met inlegwerk van verschillende houtsoorten en parelmoer.
Une pendule oeil-de-boeuf, décoration d’incrustations et de nacre.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200/220 -
#264
“Rijkswachtofficier te paard”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1887.
”Officier de la Gendarmerie à cheval”. Huile sur panneau. Signé et daté 1887.No longer availableDim. 28 x 32 cmEstimate: € 180/220 -
#265
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,82 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,82 ct.No longer availableDim. 7,23 gEstimate: € 1450/1650 -
#266
Een mahoniehouten tweedeursvitrine in Louis-Philippestijl.
Une vitrine à deux portes à vitrines en acajou style Louis Philippe.No longer availableDim. 194 x 150 x 42 cmEstimate: € 100/150 -
#267
Een paar verguld bronzen houders met struisvogeleieren.
Une paire de supports aux oeufs d’autruche en bronze doré.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 120/140 -
#268
“Christa & Frieda”. Een beeldengroep van terracotta. Gesigneerd.
”Christa & Frieda”. Un groupe en terre cuite. Signé.No longer availableDim. b: 48 cmEstimate: € 100/120 -
#269
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 55 cmEstimate: € 40/60 -
#270
Een parelcollier van zoetwaterparels met zilveren slot.
Collier de perles d’eau douce à fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 220/240 -
#271
“Belgische leeuw”. Een beeld van gepatineerd terracotta. Gesigneerd.
”Lion belge”. Une statue en terre cuite à patine. Signée.No longer availablePhotos: 2Dim. h: 40 cmEstimate: € 1200/140 -
#272
“Stilleven met gladiolen”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
”Nature morte aux glaïeuls”. Huile sur panneau. Monogramme.No longer availableDim. 44 x 36 cmEstimate: € 100/120 -
#273
Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Met slinger en gewichten.
Une comtoise en cuivre repoussé jaune . Avec balancier et poids.No longer availableDim. l: 127 cmEstimate: € 80/120 -
#274
“Stilleven met vaas met asters”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
”Nature morte, vase et oeillets”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘57.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 100/120 -
#275
Een roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.
Une montre en acier inoxydable dans sa boîte d’origine. Fabrication suisse.No longer availablePhotos: 2Estimate: € 800/1000 -
#276
Een sobere gefineerde rechthoekige eettafel. Verlengbaar.
Une table dînatoire rectangulaire en bois de placage sobre. A rallonges.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#277
Een witte design fruitmand. Gemerkt.
Un panier à fruits design blanc. Signé.No longer availableDim. h: Ø: 43 cmEstimate: € 70/80 -
#278
Een oude barometer.
Un ancien baromètre.No longer availablePhotos: 2Dim. l: 95 cmEstimate: € 40/670 -
#279
“Stilleven met bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en “Antwerpen”.
”Nature morte, vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée et Anvers.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 100/150 -
#280
Een 18 karaats geel gouden hanger met bijpassende oorbellen bezet met een diamant van ± 0,65 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct.
Pendentif en or jaune 18 ct et paire de boucles d’oreilles assorties sertis d’un diamant de ± 0,65 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,65 ct.No longer availableDim. 8,76 gEstimate: € 800/1000 -
#281
Een lot van acht bronzen voorwerpen/ bodemvondsten.
Un lot de huit objets/trouvailles en bronze.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#282
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek gesigneerd.
”Paysage fermier”. Huile sur toile signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#283
“La vapeur”. Een allegorisch beeld van bruingepatineerd zamak op een een rood marmeren voetstuk. Naar een werk van Laurent Charles. XIXe eeuw.
”La vapeur”. Une statue en régule à patine brune sur socle en marbre rouge. D’après une oeuvre par Laurent Charles. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 80/100 -
#284Period: 1905-1986
“Bloemenvaas”. Een achterglasschildering. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Une peinture sous-verre. Signée.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 120/140 -
#285
Een 18 karaats licht roze gouden ring bezet met een fancy orange diamant van ± 0,20 ct. I1.
Bague en or rose clair 18 ct sertie d’un diamant “fancy orange” de ± 0,20 ct. Qualité I1.No longer availableDim. 3,58 gEstimate: € 500/600 -
#286
Een Engelse secretaire met drie grote en twee kleine laden onder het klapblad.
Un secrétaire anglais à trois grands et deux petits tiroirs sous la tablette.No longer availableDim. b: 104 cmEstimate: € 100/160 -
#287
Dekselvaasje van Booms glas versierd met vergulde motieven.
Un petit vase à couvercle en verre de Boom, décorations dorées.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 30/40 -
#288
Lampenvoet van roze kristal. Gemerkt onderaan en met etiket.
Pied de lampe en cristal rose. Marque à la base et étiquette.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#289
“Ommegang”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 17 op 250 exemplaren buiten de plaat.
”Habitude”. Une eau-forte. Signée et numérotée 17 sur 250 exemplaires, hors planche.No longer availableDim. 52 x 60 cmEstimate: € 30/50 -
#290
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,28 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 1,28 ct.No longer availableDim. 6,03 gEstimate: € 900/1000 -
#291
Een metronoom in Braziliaans rozenhout. Omstreeks 1846.
Un métronome en bois de rose brésilien. +- 1846.No longer availablePhotos: 3Dim. h 22,5 cmEstimate: € 40/50 -
#292
Een paar antieke klepkannen van Brussels aardewerk met tinnen deksels.
Une paire de verseuses à couvercle en porcelaine de Bruxelles, couvercles en étain.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60/80 -
#293
Een butlerspiegel in verguld houten lijst. Beschadiging.
Un miroir majordome , encadrement doré. Dégâts.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 60/80 -
#294
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Un miroir majordome, encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 120/140 -
#295
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,18 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,18 ct.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 900/1000 -
#296
Een koperen luchter met acht lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre à huit bras en cuivre, pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#297
Een oude accordeon met oorspronkelijke koffer.
Un ancien accordéon avec coffret d’origine.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#298
Een tafelklok met maanwijzer. Werk UW20/8.
Une pendule de table avec cadran lunaire. Travail UW20/8.No longer availablePhotos: 2Dim. h 27 cmEstimate: € 50/80 -
#299
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal incolore taillé. Marque.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120/140 -
#300
Een 18 karaats wit gouden armband rivière bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct. H. VS.
Un bracelet rivière en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 5 ct. H. VS.No longer availablePhotos: 2Dim. 18,37 gEstimate: € 3300/3500 -
#301
Vaas met vier oren van Vlaams aardewerk. Gemerkt Made in Belgium.
Vase à quatre anses en faïence des Flandres. Marque Made in Belgium.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30/50 -
#302
“Brug over de Nete te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pont au dessus de la Nèthe à Lierre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 52 cmEstimate: € 100/150 -
#303
“Staand naakt.” Bronzen beeldje op marmeren sokkel. Omstreeks 1900.
”Nu debout”. Une statue en bronze sur socle en marbre. +- 1900.No longer availableDim. 16 cm + 6 cmEstimate: € 40/60 -
#304
“Duitse Keizerrijk” & “Russisch Keizerrijk”. Twee oude ingekleurde kaarten. Rome, 1797.
”Empire allemand” & “Empire russe”. Deux anciennes cartes en couleurs. Rome, 1797.No longer availableDim. 60 x 44 cmEstimate: € 120/140 -
#305
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en ro blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de 1,10 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 8,45 gEstimate: € 700/1000 -
#306
Een houten bureau met drie laden, de poten versierd met vergulde kapitelen.
Un bureau en bois à trois tiroirs, les pieds décorés de chapiteaux dorés.No longer availablePhotos: 2Dim. 150 x 83 cmEstimate: € 400/600 -
#307
Een lot zilver, bestaande uit een vierdelig nagelsetje, lepeltjes en vorkjes.
Un lot d’argent, comprenant un nécessaire à manucure en quatre pièces, cuillères et fourchettes.No longer availableDim. 565 gramEstimate: € 100/120 -
#308
Serie van 6 spreukenbordjes. Gemerkt van Boch, XIXde eeuw
Une série de quatre assiettes à proverbes. Marque Boch, XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 18,5 cmEstimate: € 30/50 -
#309
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#310
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct. en een centrala saffier van ± 2 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,50 ct et d’un saphir de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 9,30 gEstimate: € 800/1000 -
#311
Drie verschillende bronzen kaders, één dubbele en twee enkele.
Trois cadres en bronze dont un double et un singulier.No longer availableDim. 27 x 23 en 29 x 17 en 23 x 16 cmEstimate: € 30/50 -
#312
“Dame met hoed”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘E.V’. Restauratie in de neutrale zone.
”Femme avec chapeau”. Huile sur toile. Monogramme ‘E.V.’. Restauration dans une zone neutre.No longer availableDim. 32 x 22 cmEstimate: € 80/100 -
#313
Een mosterdpotje met lepeltje en een glazen recipiënt in Rococostijl. Duitse keuren, 800‰.
Un pot à moutarde avec cuillère et récipient en verre. Poinçons allemandes 800 ‰.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#314
“Romantiserend rivierlandschap met zeilboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage rupestre romantique au voilier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 28 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#315
Een 18 karaats geel gouden broche of hanger bezet met een Zwitserse munt van 20 Frank.
Broche en or jaune 18 ct et son pendentif contenant une pièce de 20 francs suisses.No longer availablePhotos: 2Dim. 18,33 gEstimate: € 350/450 -
#316
Een kristallen Marie-Thérèseluchter met zes lichtarmen en versierd met pendeloques.
Un lustre Marie-Thérèse à six bras et orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#317
“De Weg Terug”. Jaargang 1, vanaf Februari 1931. Ingebonden.
De Weg Terug. Première année, Février 1931. Première parution. Reliure.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#318
Grote Delftse blauwe schotel, gemerkt van de Porceleyne fles.
Un grand plat bleu de Delft, marque Porceleyne Fles.No longer availableDim. Ø 41 cmEstimate: € 40/50 -
#319
“Romantisch landschap met molen”. Olieverf op paneel. Schade links onderaan. Omstreeks 1900.
”Paysage romantique au moulin”. Huile sur panneau. Dégât en dessous à gauche. +- 1900.No longer availableDim. 50 x 55 cmEstimate: € 100/20 -
#320
Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en onyx.
Une paire de boutons à manchettes en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct et onyx.No longer availableDim. 28 gEstimate: € 700/800 -
#321
Een driedelig koffiestel van monochroom wit porselein met verzilverde monturen. Onderaan gemerkt. Deksel suikerpot manco.
Un service à café en trois pièces, porcelaine blanche monochrome, montures en argent. Le couvercle du sucrier manquant.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#322
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 42/50 -
#323
Een paar ronde dekseldoosjes van 800‰ zilver. Gemerkt.
Une paire de boîtes à couvercles ronds en argent 800 ‰. Avec poinçon.No longer availableDim. 191 gramEstimate: € 40/50 -
#324
“Hoevezicht.” en “Dreef.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue fermière” et “Allée”. Huile sur toile. Signées.No longer availableDim. 32 x 35 & 58 x 49 cmEstimate: € 100/120 -
#325
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 500/700 -
#326
Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.
Une bibliothèque en chêne à deux corps , style Renaissance.No longer availableDim. 235 x 120 x 58 cmEstimate: € 120/200 -
#327
Een wassen madonna en kind met volledige originele kleding, versierd met kant. In oorspronkelijke vitrine. XIXde eeuw.
Une Vierge à l’Enfant en cire avec habits d’origine et dentelle. Dans sa vitrine d’origine. XIXème siècle.No longer availablePhotos: 2Dim. H. vitrine 68 cmEstimate: € 200/240 -
#328
Een lot van elf kleurloze glazen vazen op voet.
Un lot de onze verres sur pied en verre.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#329
“Mechlinia Dominium et Aerschot Ducatus. Autore Michaelo Flor a Langren, Regis Catholici Mathematico”. Omgeving Mechelen-Antwerpen. Oude ingelijste landkaart. Deels ingekleurd.
“Mechlinia Dominium et Aerschot Ducatus. Autore Michaelo Flor a Langren, Regis Catholici Mathematico”. Alentours de Malines-Anvers. Une carte ancienne encadrée. Partiellement en couleurs.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 200/240 -
#330
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 1,17 ct. J. SI1 en diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,44 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 1,17 ct J. SI1 et de diamants ayant un poids total de ± 0,44 ct.No longer availableDim. 4,08 gEstimate: € 2700/3000 -
#331
Een tulpenvaasje en een zoutstrooier van Sterling zilver.
Un vase à tulipes et une salière en argent Sterling.No longer availableDim. 164 gramEstimate: € 40/50 -
#332
“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Allée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#333
Een paar verguld houten tafellampen met metalen ringen. Te monteren op elektriciteit.
Une paire de lampes de table en bois, annaux en métal.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 90/110 -
#334
“Art in sport - Waterpolo”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 38/250 buiten de plaat. Glas gebarsten.
”Art in sport - Waterpolo”. Une lithographie. Signée et numérotée 38/250 hors planche.No longer availableDim. 40 x 56 cmEstimate: € 40/50 -
#335
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,56 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,56 ct.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 550/650 -
#336
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 180 x 114 cmEstimate: € 40/60 -
#337
Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit vier karaffen en een kruik (zonder stoppen) en een stolp met verzilverde dekselknop.
Un lot de cristal et de verre, comprenant quatre carafes et une cruche sans bouchons, et une cloche avec fretel argenté.No longer availableDim. h: 18 - 22 cmEstimate: € 30/50 -
#338
Een lot serveerbestekken met zilveren handvatten en waarbij enkele met vermeil. 14 stuks.
Un lot de couverts de service à manches en argent et quelques pièces en vermeil. 14 pièces.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#339Period: 1856 - 1932
“Interieur met personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Intérieur et personnages”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 43 x 56 cmEstimate: € 100/150 -
#340
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht ± 0,74 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,74 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 650/750 -
#341
Een lot vazen van gegoten glas, waarbij twee gekleurde en twee kleurloze. Val St. Lambert & Bohemen.
Un lot de vases en verre coulé, dont deux de couleurs et deux incolores. Val St. Lambert & Bohème.No longer availableDim. h: 20 - 28 cmEstimate: € 40/50 -
#342
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31 x 12 cmEstimate: € 80/100 -
#343
Een glasservies van kleurloos kristal, bestaande uit een karaf, negen longdrinkglazen en acht tumblerglazen, versierd met een geslepen decor van fazanten en eenden
Un service de verres en cristal incolore, comprenant une carafe, neuf verres à long drink et huit verres tumbler, décoration taillé de faisans et de canards.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#344
Een ovale lijst met bloemenkant.
Un cadre ovale à rebord fleuri.No longer availableDim. 66 x 57 cmEstimate: € 40/60 -
#345
Een 18 karaats wit gouden Art deco ring bezet met vijf briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en omringd door kleine saffierbaguettes.
Bague art déco en or blanc 18 ct sertie de cinq brillants ayant un poids total de ± 1 ct et entouré de petites baguettes de saphir.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 600/800 -
#346
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette de Perse en laine nouée main.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#347
Een lot van vijftien verschillende sigaren- en sigarettendoosjes.
Un lot de quinze boîtes à cigarettes et à cigares différentes.No longer availableEstimate: € 15/20 -
#348
Een groepje en twee danseresjes van polychroom porselein.
Un groupe et deux danseuses en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 15 & 20 cmEstimate: € 40/60 -
#349
“Landschappen”. Twee houtskooltekeningen, gesigneerd en één met opdracht.
”Paysages”. Fusains, signés et un avec dédicace.No longer availableDim. 28 x 40 & 27 x 35 cmEstimate: € 40/50 -
#350
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met vier rozetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,50 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de quatre rosaces en de brillants ayant un poids total de ± 2,50 ct.No longer availablePhotos: 2Dim. 25 gEstimate: € 1000/1200 -
#351
Replica in hout van de Santa Maria, een van de schepen van Columbus.
Une réplique de la Santa Maria, un navire de Christophe Colomb.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 50/80 -
#352Period: 1910 - 2006
“Kathedraal - Brabo - Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 55/100 buiten de plaat.
”Cathédrale - Brabo - Anvers”. Une eau-forte. Signée et numérotée 55/100 hors planche.No longer availableDim. 49 x 37 cmEstimate: € 55/65 -
#353
Een uitgebreid servies met decor van rozen, bestaande uit dertig platte borden, vier diepe borden, een grote en een kleine terrine, twee sauskommen, een koffiekan, een melkkan, een suikerpot, tien kopjes met ondertasjes, twee schalen op voet, een schaal op hoge voet, een slakom, twee ronde schotels, twee diepe kommen en drie ovale schotels. Tsjecho-Slowakije.
Grand service à décor de roses comprenant trente assiettes plates, quatre creuses, une grande et une petite terrine, deux saucières, une cafetière, un pot à lait, un sucrier, dix tasses et leurs soucoupes, deux plats sur piédouche, un plat haut, un saladier, deux plats ronds, deux plats creux et trois plats ovales. Tchécoslovaquie.No longer availablePhotos: 3Estimate: € 100/120 -
#354
Een lot wetenschappelijke boeken, hoofdzakelijk Duitstalig. XIXe en XXe eeuw. Bijgevoegd een groot lot nummers van het tijdschrift “La Chronique Médicale” van het begin van de XXe eeuw.
Un lot de livres en relation avec la science, la plupart en allemand. XIXème et XXème siècles. Nous ajoutons un lot de numéros de “La Chronique Médicale”. Début XXème siècle.No longer availablePhotos: 2Estimate: € 40/60 -
#355
Een vergulde horloge in originele doos en certificaat.
Montre à bracelet plaquée dans la boîte d’origine et avec certificat.No longer availablePhotos: 2Estimate: € 150/200 -
#356
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 215 x 134 cmEstimate: € 50/60 -
#357
Een wassen Madonna met kind en een verzilverd kruisbeeld. Beide onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant en cire et crucifix en métal argenté. Sous cloches.No longer availableDim. h: 41 & 54 cmEstimate: € 60/80 -
#358
Een lot van vier vazen en een coupe van blauw glas.
Un lot de quatre vases et une coupe en verre bleue.No longer availableDim. h: 9 - 30 cmEstimate: € 50/80 -
#359
Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.
Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80/120 -
#360
Een 18 karaats licht roze gouden ring bezet met een fancy yellow diamant van ± 0,40 ct. I1.
Bague en or rose clair 18 ct sertie d’un diamant “fancy yellow” de ± 0,40 ct. Qualité I1.No longer availableDim. 3,45 gEstimate: € 500/600 -
#361
Een lot van zeven Lindner Falzlos albums met Belgische postzegels vanaf 1849. Mooie reeksen en sommige oude FDC’s inbegrepen.
Un lot de sept albums Lindner Falzlos de timbres postes belges à partir de 1849. Contenant de jolies séries et quelques FDC anciens.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#362
Een achtarmige koperen luchter, getooid met een Habsburgse adelaar.
Lustre à huit branches en cuivre surmonté d’un aigle des Habsbourg.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100/120 -
#363
Vier borden, waarvan drie borden van Brussels of Parijs’ porselein en een Engels.
Un lot de trois assiettes en porcelaine de Bruxelles, France et Anglais.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 40/60 -
#364
“Brehms Thierleben”. Een reeks van acht Duitstalige encyclopedieën over het dierenrijk. Leipzig, eind XIXe eeuw.
”Brehms Thierleben”. Une série de huit encyclopédies en relation avec la faune. Leipzig, fin XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#365
“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een diamant van ± 1ct. en een smaragd van ± 1 ct.
Bague toi et moi en or blancs 18 ct sertie d’un diamant de ± 1,00 ct et d’une émeraude de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 6,35 gEstimate: € 1400/1600 -
#366
Een handgekoopt Afghaans wollen karpet.
Une carpette d’Afghanistan en laine nouée main.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#367
Een paar kristallen lampenvoeten. Gemerkt.
Une paire de pieds de lampe en cristal. Marque.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40/60 -
#368
Kerststalgarnituur in vier oorspronkelijke doosjes. Gemerkt: Goebel.
Une garniture de crèche de Noël en cristal dans quatre boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#369
Een messingen lampenvoet met drie lichtarmen.
Pied de lampe à trois branches de lumière en laiton.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 80/120 -
#370
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen in de vorm van een hart bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en tanzaniet met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct en forme de coeur, serti de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct et de tanzanites ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 2,66 gEstimate: € 1000/1200 -
#371
Een lot oude boeken, vooral m.b.t. Antwerpen.
Un lot de livres en relation avec Anvers.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#372
Drie chromo-albums: - “Onze Kongo”. Chocolade Jacques- “Gullivers reizen”. Victoria.- “De 3 musketiers”. Victoria.
Un lot de trois albums Chromo:- Onze Kongo”. Chocolade Jacques- “Gullivers reizen”. Victoria.- “De 3 musketiers”. Victoria.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#373
Een bord van Weens porselein. Gemerkt.
Une assiette en porcelaine de Vienne.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 30/40 -
#374
Een gevarieerd lot boeken van rond 1900, bestaande uit gidsen over diverse landen, kunst, literatuur, geschiedenis, enz. Overwegend Nederlands- en Franstalige uitgaven.
Un lot de livres, +- 1900, comprenant des guides, art, histoire… La plupart en Neérlandais et Français.No longer availablePhotos: 2Estimate: € 40/60 -
#375
Een 18 karaats geel gouden broche bezet met saffiertjes en parels. (1 losse en 1 parel ontbreekt).
Broche en or jaune 18 ct sertie de petits saphirs et de perles (1 perle détachée et 1 perle manquante).No longer availableDim. 12,87 gEstimate: € 250/350 -
#376
Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
Deux petites carpettes en laine nouée main.No longer availableDim. 144 x 66 cm & 87 x 58 cmEstimate: € 40/60 -
#377
“Havendienst Antwerpen”. Een bronzen plaquette op groen marmer. 1949.
”Service portuaire Anvers”. Une plaquette en bronze sur marbre vert.No longer availableDim. 18 x 14 cmEstimate: € 30/35 -
#378
Een gepolychromeerde houten hangconsole.
Une console à suspendre en bois polychrome.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#379
Een lot boeken over kunst en cultuur in België. O.a. ‘De schoonheid van België’ (A.J. Delen); Anton van Wilderode - “Gedichten een drieluik” (met dedicatie). En 100 jaar plastische kunsten in België.
Un lot de livres en relation avec l’art et la culture en Belgique. ‘De schoonheid van België’. (A.J. Delen). Anton van Wilderode : “Gedichten een drieluik” ( avec dédicace). Et 100 jaar plastische kunsten in België.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#380
Twee 18 karaats geel gouden trouwringen.
Deux alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,45 gEstimate: € 100/150 -
#381
Een groot lot kunstboeken.
Un grand lot de livres en relation avec l’Art.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#382
“De dokwerker”. Houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.
”Le travailleur au quai”. Une gravure sur bois. Signée hors planche.No longer availableDim. 39,5 x 29,5 cmEstimate: € 30/40 -
#383
Een lot van 9 boeken met betrekking tot architectuur en tuinarchitectuur.
Un lot de neuf livres en relation avec l’architecture et jardins.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#384
Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Double candélabre en fer forgé monté en lampe.No longer availableDim. 175 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#385
Twee gouden dasspelden bezet met kleine edelsteentjes. We voegen er een verzilverd metalen aan toe.
Deux épingles en or serties de petites pierres précieuses. Nous ajoutons un exemplaire en métal argenté.No longer availableDim. 2,53 gEstimate: € 60/100 -
#386
Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
Un tapis d’Afghanistan en laine nouée main.No longer availableDim. 248 x 154 cmEstimate: € 60/80 -
#387
“Kriegsalbum”. Een Duitse uitgave uit de Eerste Wereldoorlog.
”Kriegsalbum”. Une parution allemande de la Première Guerre Mondiale.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#388
Vier diverse borden, waarvan twee Royal Copenhagen en twee Boch Keramis.
Quatre assiettes différentes, dont deux de Royal Copenhagen et deux de Boch Keramis.No longer availableDim. Ø: 18 & 21 cmEstimate: € 25/35 -
#389
Een gevarieerd lot catalogi van diverse internationale boekenveilingen, evenals een grote partij uitgaven van het tijdschrift “Bulletin du bibliophile”.
Un lot divers de catalogues de différentes ventes d’enchères et un grand lot du “Bulletin du bibliophile”.No longer availablePhotos: 2Estimate: € 25/35 -
#390
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de diamants de tailles ancienne ayant un poids total de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 2,72 gEstimate: € 250/350 -
#391
Twee verschillende massieve messingen luchtertjes met telkens vier lichtpunten.
Deux différents petits lustres en laiton massif, chaque fois à quatre lumières.No longer availablePhotos: 3Dim. h: 38 cmEstimate: € 60/80 -
#392
Drie kleurengravures naar Vernet. XIXde eeuw.
Trois gravures en couleurs d’après Vernet. XIXème siècle.No longer availableDim. 36 x 26 cmEstimate: € 30/50 -
#393
Twee boeken:- “Brugge”. Valentin Vermeersch. Ed. Mercatorfonds.- “Georges de la Tour”. Ed. Arcade, 1976.
Deux livres:- “Brugge”. Valentin Vermeersch. Ed. Mercatorfonds.- “Georges de la Tour”. Ed. Arcade, 1976.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#394
Een partij boeken, naslagwerken en documenten met betrekking tot Belgisch Congo.
Un lot de livres et documents en relation avec le Congo Belge.No longer availablePhotos: 2Estimate: € 30/50 -
#395
Vier kandelaars met verzilverd metalen monturen en op zwart marmeren voet.
Quatre candélabres en métal argenté et marbre noir.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/100 -
#396
Vitrine met één plexiglazen deur in het genre van Vernis Martin.
Une vitrine à une porte en plexi, dans le genre Vernis Martin.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#397
Een doofpot van ijzer en messing.
Un étouffoir en fer et laiton.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#398
Een lot van 9 kunstboeken, ed. Arcade en andere:- “Sint Martens Latem”.- “Veranneman”.- “Het glas in België”.- “Pol Bury”.- enz.
Un lot de 9 livres d’Art:- “Sint Martens Latem”.- “Veranneman”.- “Het glas in België”.- “Pol Bury”et autres.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#399
“Schoolgaande”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
”Ecolier”. Une eau-forte. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 50 x 29 cmEstimate: € 25/35 -
#400
Een zilverkleurige aktetas van aluminium.
Malette de couleur argent en aluminium.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 160/250