Similar lots by type
-
#459Eddy Thomas
“Schorpioen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Scorpion”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 18 cmEstimate: € 80/100 -
#212Fanny ChurbergPeriod: 1845- 1892
“Hoeves bij maanlicht”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘FC 78’. Kleine restauratie rechts.
”Fermettes au clair de lune”. Huile sur toile. Monogramme ‘FC 78’. Petite restauration à droite.No longer availableDim. 63 x 73,5 cmEstimate: € 8000/10000 -
#159Raphaël LagyePeriod: 1862-1952
“Waterput in de sneeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Puit à eau en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 140/180 -
#232Johann Bernard KlombeckPeriod: 1815 - 1893
“Pratende vrouwen bij een hoeve”. Olieverf op doek. Herdoekt. Gemonogrammeerd links onderaan.
”Femmes en conversation et fermette”. Huile sur toile. Retoilée. Monogramme en dessous à gauche.No longer availableDim. 71 x 91 cmEstimate: € 2500/4000 -
#582
“Het damspel”. Olieverf op doek. In de stijl van Charles Mertens (1865 - 1919). Slijtage.
”Jeu de dames”. Huile sur toile.Dans le style de Charles Mertens (1865-1919). Usures.No longer availableDim. 72 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#259S. De Gennev....
“Wandelaars in een romantisch landschap. Franse school, XIXe eeuw. Gesigneerd. Te restaureren.
”Promeneurs et paysage romantique”. Ecole française. XIXème siècle. Signée. A restaurer.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 400/500 -
#274Bent LauridsenPeriod: °1926
“Voorlezende grootvader met kleinkinderen”. Olieverf op doek, gemonogrammerd : B.L.
”Grand-père, lecture aux petits enfants”. Huile sur toile. Monogramme: B.L.No longer availableDim. 83 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#311
Een zilveren kandelaar met keuren. M.J. van de maker en K van Krakau. 1920-1931.
Un candélabre en argent, poinçons M.J. du fabricant et K de Krakau. 1920 -1931.No longer availableDim. h: 33 cm 268,45 gEstimate: € 80/120 -
#606Heriz
Handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Un tapis oriental en laine nouée main.No longer availableDim. 398 x 299 cmEstimate: € 200/300 -
#499
“Vrouwenportret” Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 29-7-69.
”Portrait de femme”. Huile sur panneau. Signé et daté 29-7-69.No longer availableDim. 79 x 59 cmEstimate: € 40/60 -
#574
“Meisje met strik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Jeune fille et noeud”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 87 x 107 cmEstimate: € 100/160 -
#584
Compositie. Olieverf op doek. Draagt een monogram: W.P 54. Achteraan toegeschreven aan W. Paalen.
”Composition”. Huile sur toile. Porte un monogramme: W.P. 54. Dédicace au dos W. Paalen.No longer availableDim. 39 x 48 cmEstimate: € 180/240 -
#269
“Pierrot en ballerina”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
”Pierrot et ballerine”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 120 x 60 cmEstimate: € 120/140 -
#264
“Dansend koppel”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXe eeuw.
”Couple dansant”. Huile sur toile. Pas de signature. XIXème siècle.No longer availableDim. 66 x 95 cmEstimate: € 200/240 -
#644Vincent De VosPeriod: 1829 - 1875
“Voorstelling met konijnen en een kip”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
”Représentation de lapins et d’une poule”. Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 250/350 -
#282Albert De Deken
“Jongen met hondje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Garçon et petit chien”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#229Johannes BosboomPeriod: 1817 - 1891
Een paar kerkinterieurs. Olieverf op doek. Beide gemonogrameerd.
Une paire d’intérieurs d’églises. Huile sur toile. Monogrammes.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 3000/4000 -
#512Bourgignon
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1974.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1974.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#284Seaton
“Sint-Niklaasplaats te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘34.
”Place St. Nicolas à Anvers”. Huile sur toile. Signée et datée ‘34.No longer availableDim. 76 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#781
Drie vazen van Satsuma porselein. Onderaan gemerkt.
Trois vases en porcelaine Satsuma. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 40/50 -
#262Albert BeaussaertPeriod: 1898-1985
“Rust en beweging”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Repos et mouvements”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 82 cmEstimate: € 80/100 -
#244
“Engel tussen de rozen”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening “L. Perrault”.
”Ange et roses”. Huile sur toile. Porte une signature: “L. Perrault”.No longer availableDim. 30 x 44 cmEstimate: € 750/1000 -
#288H. Liebar
“Straatzicht”. Olieverf op doek Gesigneerd en gedateerd 1908.
”Scène de rue”. Huile sur toile. Signée et datée 1908.No longer availableDim. 60 x 38 cmEstimate: € 70/90 -
#162Douglas Relf
“Pastorale”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Pastorale”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 76 x 64 cmEstimate: € 200/220
Other lots in this auction
-
#8
Een verguld sierstuk van gebeeldhouwd hout in Lodewijk XV-stijl.
Une pièce en bois doré sculpté, style Louis XV.No longer availableDim. l: 62 cmEstimate: € 35/45 -
#153
Een meesterstuk in de vorm van een wenteltrap.
Une pièce de maître en forme d’escalier.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 130/150 -
#177
Een gefineerde kolompendule met verguld bronzen klepel en rond de wijzerplaat en het geheel versierd met marquetterie. Onder glazen stolp met eveneens gemarquetteerde basis. XIXe eeuw.
Une pendule colonne en bois de placage, battant en bronze doré , le cadran et l’ensemble décoré de marqueterie. Sous cloche et sur base en marqueterie. XIXème siècleNo longer availableDim. h: 48 cm / 66 cmEstimate: € 200/300 -
#338
Een lot kalenders met reproducties van oude kaarten. Bijgevoegd een boek “De stad in kaart van de oudheid tot de 20e eeuw.” C.J. Schüler. Ed. Place de Victoires. Parijs, 2011.
Un lot de calendriers ,reproductions d’anciennes cartes. Avec un livre:”De stad in kaart van de oudheid tot de 20e eeuw”. C.J. Schüler. Ed. Place de Victoires. Paris, 2011.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#451Jacques Sillis
“Vogel”. Een beeld van plaaster met bronspatina en op marmeren sokkel. Gesigneerd.
”Oiseau”. Une statue en plâtre à patine bronze sur socle en marbre. Signée.No longer availableDim. H: 51 cmEstimate: € 80/120 -
#527
Een Chinees porseleinen schaaltje in sang-de-boeuf glazuur. Onderaan gemerkt.
Un petit plat en porcelaine chinoise à glaçure sang-de-boeuf. Marque sous la base.No longer availableDim. ø 14 cmEstimate: € 85/100 -
#222
Een houten kapelletje met een wassen Madonna. Omstreeks 1900.
Une petite chapelle en bois et une Vierge en cire. +- 1900.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#278
Een paar bronzen kandelaars.
Une paire de candélabres en bronze.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80/100 -
#509
“Bollenveld met molen”. Olieverf op paneel.
Pré de bulbes et moulin”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 60/100 -
#302
“Pijprokende jongen”. Een XIXde eeuws schilderij. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘ A. Duval’.
”Jeune homme qui fume la pipe”. Une peinture du XIXème siècle. Huile sur toile. Signée: ‘A. Duval’.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 180/240 -
#32Louis PeetersPeriod: 1876-1964
“Interieur”. Een kleurenets . gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
”Intérieur”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée hors planche.No longer availableDim. 51 x 35,5 cmEstimate: € 20/30 -
#565
Een broche van 18 karaats geel goud met een gesculpteerd ivoren gezicht.
Une broche en or jaune 18 ct et ivoire en forme de visage.No longer availableDim. 23 gEstimate: € 100/120