Other lots by Goebel, Germany
-
#668Goebel, Germany
“Violist”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 4.
Violonist . Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. No. 4.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 50/60 -
#678Goebel, Germany
“Wanderlied”; “Dorfbub” & “Junge mit Holzpferd”. Drie beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Kleine beschadigingen.
Wanderlied ; Dorfbub & Junge mit Holzpferd . Trois figurines en biscuit multicolores de la série par M.I. Hummel. Marquées en bas. Dégâts mineurs.No longer availableDim. h: 9 - 12 cmEstimate: € 50/60 -
#658Goebel, Germany
“Begging for his share”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 9.
Begging for his share . Un groupe de biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. No 9.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 50/60 -
#628Goebel, Germany
“Wayside devotion”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 28/II.
Wayside devotion . Un groupe de biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marqué en bas. No. 28 / II.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80/100 -
#648Goebel, Germany
“Chimney sweep” Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. KF40.
Chimney sweep Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. No. KF40.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 60/80 -
#653Goebel, Germany
“Meditation”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 13/0.
Meditation. Une figurine en biscuit multicolore de la série parvM.I. Hummel. Marquée en bas. No 13/0.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50/80 -
#643Goebel, Germany
“Sister” & “Brother”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 95 & 98.
Sister & Brother . Une paire de figurines en biscuit multicolores de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. No 95 & 98.No longer availableDim. h: 14,5 c mEstimate: € 80/100 -
#263Goebel, Germany
“Weary wanderer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 204.
Weary wanderer . Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. N ° 204.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 60/890 -
#293Goebel, Germany
“Mother’s helper”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 133.
Mother's helper . Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. N ° 133.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60/70 -
#268Goebel, Germany
“Just dozing”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 451.
Just sleeping . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée en bas. N ° 451.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 60/70 -
#288Goebel, Germany
“Little tailor”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 308.
Little tailor . Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. N ° 308.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60/80 -
#297Goebel, Germany
“Congratulations”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.17/0.
Félicitations . Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. N ° 17 / 0.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50/80 -
#278Goebel, Germany
“Carnival boy”. Een beeldje van polychroom biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 328.
Carnival boy . Une figurine en biscuit polychrome de la série par M.I. Hummel. Marquée en bas. N ° 328.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 60/80 -
#93Goebel, Germany
“Jump for joy” & “Count me in”. Een paar beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. Nrs. 2084 A & -B.
Jump for joy & Count me in . Une paire de figurines en biscuit multicolores de la série par M.I. Hummel. Toutes deux marquées en bas. Nos 2084 A & -B.No longer availableDim. h: 13 & 18 cmEstimate: € 120/140
Other lots in this auction
-
#422Marcel - Louis BaugnietPeriod: 1896 - 1995
“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1931.
Composition . Technique mixte. Signé et daté 1931.No longer availableDim. 40,5 x 29 cmEstimate: € 150/200 -
#176
Een mahoniehouten Lodewijk XVI commode met drie laden en een grijs marmeren blad. Ingelegd met een fruithouten bies. Messingen schoeisel.
Commode Louis XVI en acajou ouvrant à trois , incrusté d’un filet en bois fruitier. Tablette en marbre gris, pieds chaussés de laiton.No longer availableDim. 83 x 105 x 53 cmEstimate: € 120/200 -
#612Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020
“Compositie”. Een collage, olieverf op paneel en met röntgenfoto’s van de dochter van de kunstenares.
Composition . Un collage, huile sur panneau et avec radiographies de la fille de l'artiste.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#365
Een beukenhouten schildersezel.
Un chevalet en bois de hêtre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#477
Een paar Chinees porseleinen dekselpotjes met meerkleurige decors en het deksel getooid met een perzik.
Une paire de bocaux en porcelaine chinoise avec des décorations multicolores et le couvercle surmonté d'une pêche.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 60/100 -
#603
Een met marqueterie versierde houten kolompendule, tijdperk Napoleon III.
Une pendule à colonnes en bois décoré de marqueterie d'époque Napoléon III.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 120/200 -
#301
Serie van zes gekleurde waterglazen van geslepen kristal met een vergulde fries.
Série de six verres à eau en cristal taillé de couleur avec une frise plaquée or.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 40/60 -
#221
Een antieke tschako met pluimen. Frankrijk (?)
Un tshako antique avec des plumes. France (?)No longer availableEstimate: € 80/120 -
#215
Een 18 karaats wit gouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 2,95 gEstimate: € 350/450 -
#614
“Waterval”. Een Japanse houtsnede. Niet gesigneerd. XIXe eeuw.
Cascade . Une gravure sur bois japonaise. Non signée. XIXème siècle.No longer availableDim. 14 x 21,7 cmEstimate: € 120/200 -
#655
Een blank houten meubeltje met een lade in het tussenblad. Op wieltjes.
Un meuble en bois ordinaire avec un tiroir dans l'étagère du milieu. Sur roulettes.No longer availableDim. 61 x 45 x 45 cm -
#33
Een oude theaterkijker met leder bekleed. In etui.
Une paire de lunettes de théâtre recouvertes de cuir. Dans une pochette.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 30/40