Similar lots by type
-
#690Demcey
“Dreef in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Allée en automne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 70 cmEstimate: € 60/80 -
#682Renée Kempen
“Boer op een stoel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Un fermier sur une chaise”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 37 cmEstimate: € 60/100 -
#435Alphonse AsselbergsPeriod: 1837-1916
“Herder met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Berger et moutons”. Huile sur panneau. Dédicace au verso.No longer availableDim. 15 x 22 cmEstimate: € 200/240 -
#654P.L. Mastraeten
“Rivierlandschap met koeien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1827.
”Paysage fluvial et vaches”. Huile sur panneau. Signé et daté 1827.No longer availableDim. 25 x 38 cmEstimate: € 400/600 -
#680René HansoulPeriod: 1910 - 1979
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage et fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 100/120 -
#669J. Vincken
“Romantisch landschap met watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar een werk van Meindert Hobbema. Perforatie links boven.
”Paysage romantique et moulin à eau”. Huile sur toile. Signée. D’après une oeuvre par Meindert Hobbema. Perforation dans la toile en haut à gauche.No longer availableDim. 60 x 88 cmEstimate: € 200/300 -
#685Frances Tysoe SmithPeriod: 1853 - 1927
“A summer cloud”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”A summer cloud”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 120/160 -
#662Edward PortieljePeriod: 1861 - 1941
“Interieur”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Intérieur”. Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableDim. 34 x 41 cmEstimate: € 400/500 -
#248Ernst Gustav DoerellPeriod: 1832 - 1877
“Sloep aan een meer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1874.
“Chaloupe au bord d’un lac”. Huile sur panneau. Signé et daté 1874.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 300/400 -
#679Georges Claeys
“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nonnes en prière dans une église”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 100/150 -
#629Constant Simon
“Boer”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.
“Fermier”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 120/200 -
#238
“Zich aankledende dame met hondje aan haar voeten”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
“Femme qui s’habille avec petit chien à ses pieds”. Huile sur panneau. Illisiblement signée.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 200/240 -
#664J. Roels
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#672Sonia AbeloosPeriod: 1876 - 1969
“Le pavillon”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd 7-1920.
”Le pavillon”. Huile sur toile. Signée et datée 7-1920.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 200/250 -
#425Guy (?) Lemaire
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40x 54 cmEstimate: € 40/50 -
#430Arie ZwartPeriod: 1903 - 1981
“Kinderportret”. Olieverf op paneel Toeschrijving op de verso.
”Portrait d’enfant”. Huile sur panneau. Dédicace au verso.No longer availableDim. 20 x 16 cmEstimate: € 50/80 -
#599Lucien Van de veldePeriod: 1910 - 1997
“Een paar interieurs te Bokrijk”. Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Paire d’intérieurs à Bokrijk. Deux huiles sur panneau. Signés.No longer availableDim. 19 x 13 & 14 x 21 cmEstimate: € 80/140 -
#632J. Van Lerberghe
“Hoeve aan een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2-10-18. Kleine perforatie rechts onderaan.
“Ferme au bord d’un chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée et datée 2/10/18. Petite perforation en bas à droite.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 200/300 -
#243Pierre-Emmanuel I DielmanPeriod: 1800 - 1858
“Schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 21 x 29 cmEstimate: € 250/400 -
#686
“Wandelende koppels”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Couples se promenant”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 15 x 18 cmEstimate: € 100/150 -
#602Edgard D’HontPeriod: 1861 - 1941
“Luiks dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Scène sur Liège”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 120/200 -
#684Octaaf RotsaertPeriod: 1885 - 1964
“Kerk te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’église de Lissewege”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#884
Een heren- en een damesportret. Tweezijdig geschilderd. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Un portrait d’homme et de femme. Peinture sur les deux faces. Huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40/50 -
#676
“Mannenportret”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Slijtage aan vernis.
“Portrait d’homme”. Huile sur panneau. XIXe siècle. Usures au vernis.No longer availableDim. 14,5 x 12 cmEstimate: € 150/200
Other lots in this auction
-
#752Serge Van de Cam
“Compositie”. Aquarel. Gesigneerd.
”Composition”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 100/120 -
#46
Drie gefineerde gigognetafeltjes in Régencestijl.
Trois petites tables gigognes, style Régence. Bois de placage.No longer availableDim. 52 x 64 x 41 cmEstimate: € 40/50 -
#89
“Stadszicht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening ‘Sironi”.
”Vue de ville”. Huile sur toile. Porte la signature ’Sironi’.No longer availableDim. 45 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#133
Een hertengewei uit 1929. Op muurplaat.
Un bois de cerf de 1929. Sur planche murale.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 60/100 -
#101Delvaux
Een lederen handtas in fauve kleur, model Faust.
Un sac à main en cuir, couleur fauve, modèle Faust.No longer availableEstimate: € 180/250 -
#437
Een lot militaria, bestaande uit: Een Kwartiermuts Belgische Artillerie (Periode 1939 - 1945); Een officiersriem Belgisch leger in originele doos (± 1950) en een soviet patronendoos (periode 1939 - 1945).
Un lot de matériel de l'armée, comprenant un bonnet de quartier Artillerie Belge (période 1939 -1945), une ceinture d’officier de l’armée belge dans son emballage d’origine (+- 1950) et une boîte à munitions Soviet ( période 1939 - 1945).No longer availableEstimate: € 40/50 -
#881
Een spiegeltje en een wandfontein van meerkleurig aardewerk van Rouen.
Un miroir et une fontaine murale en faïence polychrome de Rouen.No longer availableDim. 37 x 28 cmEstimate: € 40/50 -
#176
Een Louis Philippe secretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een lade en doucine onder het marmeren blad.
Un secrétaire à abattant Louis Philippe en bois de placage acajou à deux portes pleines sous la tablette et un tiroir et une doucine sous la tablette.No longer availableDim. 153 x 105 cmEstimate: € 200/240 -
#125
Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Un bracelet à maillons en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et des émeraudes de ± 1 ct.No longer availableDim. 23,48 gEstimate: € 1800/2000 -
#150
Een 18 karaats wit gouden ketting met schelpvormige hanger en bijpassende oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct. en twee parels.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif en forme de coquillage et boucles d’oreilles assorties serties de diamants ayant un poids total de ± 3 ct et deux perles.No longer availableDim. 33,42 gEstimate: € 1500/800 -
#528
Lot van een tafelkleed en drie tafellopertjes in veelkleurig katoen met borduurwerk met decor van dieren. Afrikaans werk.
Lot d’une nappe et trois petits couloirs de table en coton polychrome brodé à décor d’animaux. Travail africain.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#818
Een paar blauw en witte borden van Delfts porselein. XVIIIde eeuw. Gemerkt van De Porceleyne Byl.
Deux assiettes en porcelaine de Delft bleue et blanche. XVIIIème siècle. Marque De Porceleyne Byl.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 40/60