Other lots by Céramique Montoise, Bergen
#79Céramique Montoise, Bergen
Een aardewerken ensemble, bestaande uit vier potjes en een dekselpotje op een schotel, versierd met meerkleurige decors van een vogel op een bloeiende tak door Antoine Dubois.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. Ø: 5 - 24 cm -
#73Céramique Montoise, Bergen
Een paar kandelaars, een tabakspot, een sierkan, twee potjes en een rond schaaltje van meerkleurig aardewerk met decor ‘Bruno’. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20. Tabakspot met haarscheur.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 4 - 30 cmEstimate: € 75/100 -
#67Céramique Montoise, Bergen
Een lot meerkleurig aardewerk met decor ‘Noko’ van Antoine Dubois, bestaande uit een mandje, een kruik, een kannetje, een vaasje en een citruspers. Tijdperk art deco. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 110.00 €Dim. h: 10 - 22 cm
#129Royal Zuid-Holland, Gouda
Een bolle vaas van meerkleurig plateel met decor ‘Tessel’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 22 cm -
#120Royal Zuid-Holland, Gouda
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 8 - 20 cm -
#122Royal Zuid-Holland, Gouda
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 20 & 22 cm, Ø: 19 cm -
#127Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit twee kommetjes, drie kannetjes, een dekseldoosje en een suikerpot. Onderaan gemerkt. Eén kommetje met barst.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 5 - 17 cm -
#132Céramique Montoise
Drie aardewerken vazen met meerkleurige decors van A. Dubois, waarbij twee met reigers en bloesems en één met een vogel op een tak. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 26 & 33 cm -
#138Céramique Montoise
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 17 - 29 cm -
#137
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 12, 18 & 22 cm -
#140Royal Zuid-Holland, Gouda
Een grote bolle sierkruik met meerkleurig decor ‘beek’. Omstreeks 1920.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 40 cm -
#130
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 € -
#131
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 € -
#136Flora, Gouda
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 12 - 27 cm -
#142Ivora, Gouda
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. Ø: 10 & 12 cm -
#125Koninklijke Goedewaagen, Gouda
No longer availableOnline onlyDim. 10 x 10 cm -
#144Céramique Montoise
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 16 - 21 cm -
#139Royal Zuid-Holland, Gouda
Drie bolle kruiken van meerkleurig plateel met decors ‘Sonna’, ‘Belly’ & ‘Emanuel’. Omstreeks 1930.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 28 cm -
#141Royal Zuid-Holland
Een sierkruik van meerkleurig plateel met decor ‘Belly’. Onderaan gemerkt. Jaarsymbool 1928.
No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. h: 36 cm -
#124Koninklijke Goedawaagen
Een lot aardewerk, bestaande uit twee vierkante dekselvaasjes, een ovaal vaasje, een sierkannetje, een bierpul en een vintage designvaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 7 - 21 cm -
#143
Een bol sierkruikje en een plat siervaasje van meerkleurig Gouds plateel met decor ‘Damascus’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 13 & 15 cm -
#134Céramique Montoise
Een bolle vaas van aardewerk met een meerkleurig decor van een draak naar ontwerp van A. Dubois. Gesigneerd en gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 22 cm -
#133Céramique Montoise
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 21 & 36 cm -
#126Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot van zes schotels van Gouds plateel met meerkleurig decors, waarbij één met geajoureerde rand. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. Ø: 20 - 32 cm -
#145Flora, Gouda
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 12 - 29 cm -
#135Cérmique Montoise
Drie verschillende art deco vaasjes van Bergens aardewerk met meerkleurige vlakkendecors van A. Dubois. Gesigneerd en gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 95.00 €Dim. h: 17, 21 & 23 cm -
#128Regina, Gouda
Een gevarieerd lot Gouds plateel, bestaande uit een schotel, een siervaas, een deksevaas, een dekesldoosje, twee kannetjes, een vaas en een schaaltje met oor. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 7 - 37 cm
#26Céramique Montoise
Een driedelig rokersstelletje op dienblaadje en een dubbele asbak met deksel van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Deksel van het tweede met haarscheur.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. l: 29 & 25 cm -
#22Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande drie siervazen en een platte sierkruik. Tijdperk Art nouveau & Art deco. Allen gemerkt onderaan. Lichte glazuurslijtage aan de kruik.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 26 cm -
#53Royal Zuid-Holland
Een vaas van Gouds glansplateel met meerkleurig bloemendecor no. 280. Onderaan gemerkt. Jaarteken 1954(?).
No longer availableOnline onlyActive bid: 110.00 €Dim. h: 33 cm -
#100Royal Zuid-Holland
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 20 - 24 cm -
#62Royal Zuid-Holland
Een vaasje en een lantaarntje van meerkleurig aardewerk met respectievelijke decors ‘Rhodian’ & ‘’Candia’. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 19 & 23 cm -
#50Iris, Gouda
Een grote aardewerken vaas met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt. Bakfoutje aan de binnenkant van de hals.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 40 cm -
#10Royal Zuid-Holland
Een art nouveau schotel van Gouds glansplateel, versierd met een meerkleurig bloemendecor. Decorateursmonogram ‘RR’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 41.00 €Dim. Ø: 32 cm -
#28Royal Zuid-Holland
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 18 - 29 cm -
#63Royal Zuid-Holland
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 10 & 21 cm -
#77Céramique MontoisePeriod: 1920 - 1949
Een art deco lampvoet van aardewerk met een meerkleurig decor van Antoine Dubois. Gesigneerd en gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Dim. h: 20 cm -
#95Royal Zuid-Holland
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 10 - 23 cm -
#49Ivora, Gouda
Een lage vaas, een halsvaas en een diepe schotel van meerkleurig plateel, versierd met decor ‘Mat - 23’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 115.00 €Dim. h: 12 & 29 cm; Ø: 24 cm