Other lots by Thomas
Other lots in this auction
-
#449Roelant
“Parkzicht”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 26/75 buiten de plaat.
”Vue sur la parc”. Une eau-forte. Signée hors planche et numérotée 26/75 hors planche.No longer availableDim. 44 x 31 cmEstimate: € 50/60 -
#235
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met twee kleuren diamant met een gezamenlijk gewicht ± 2,63 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct et pendentif serti de diamants en deux couleurs ayant un poids total de ± 2,63 ct.No longer availableDim. 22,23 gEstimate: € 1800/2000 -
#165
Een paar 14 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en twee parels.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 14 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1 ct et de deux perles.No longer availableDim. 8,30 gEstimate: € 600/800 -
#136
Een Engelse staande klok in eikenhouten kast. Derde kwart XVIIIe eeuw.
Une horloge de vestibule anglaise en chêne. Troisième partie du XVIIIè siècle.No longer availableDim. h: 202 cmEstimate: € 80/120 -
#108
Een vrouwenbuste van bruingepatineerd terracotta naar XVIIIe eeuws voorbeeld. Gesigneerd ‘Pajou’.
Un buste féminin en terre cuite à patine brune, d’après un exemple du XVIIIème siècle. Signé ‘Pajou’.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100/120 -
#396
Een ovaal bijzetmeubeltje met zes getorste poten, met twee gecanneerde tussenbladen en een roze marmeren blad.
Un petit meuble à six pieds torsadés, deux tablettes cannées au milieu et tablette en marbre rose.No longer availableDim. 81 x 90 x 45 cmEstimate: € 60/100 -
#221Claude-Michel Clodion
“Familie van Bacchanten”. Een bronzen beeld op rood marmeren sokkel. Gesigneerd. Posthume geut.
”Famille de Bacchantes”. Une statue en bronze sur socle en marbre rouge. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 500/800 -
#333Hummel
Twee kinderen met paraplus. Onderaan gemerkt.
Deux enfants avec des parapluies. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 80/120 -
#285
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,16 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,16 ct.No longer availableDim. 4,10 gEstimate: € 950/1100 -
#197
Twee borstels met zilveren rocailles (slijtage).
Deux brosses en argent (usures).No longer availableDim. bruto: 224,80 gEstimate: € 250/300 -
#319Henk Dekker
“Zeeuwse kust.” Potlood op papier. Gesigneerd.
”Côte Zélandaise”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 22 x 30,5 cmEstimate: € 40/50 -
#320
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een centrale robijn van ± 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’un rubis central de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 5,43 gEstimate: € 450/550