Similar lots by type
-
#674
“Romantisch landschap met personages, vee en een ruïne”
”Paysage romantique, personnages, bétail et une ruine”.No longer availableDim. 27 x 46 cmEstimate: € 550/650 -
#479
“Vissersboten aan een steiger”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk in de stijl van de XIXe eeuw.
”Bateaux de pêche au quai”. Huile sur panneau. travail d’atelier récent, style XIXème siècle.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 60/80 -
#534
“Strandscène”. Olieverf op paneel.
”Scène de plage”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 200/300 -
#574
“Personages in de duinen”. Olieverf op doek. Gemonogramleerd ‘CTA’.
”Personnages dans les dunes”. Huile sur toile. Monogramme ‘CTA’.No longer availableDim. 41 x 52 cmEstimate: € 120/180 -
#579
“Zicht op een meer met personages op de oever”. Olieverf op doek.
”Vue sur mer et personnages au bord de la rive”. Huile sur toile.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 300/340 -
#712Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994
“Industrie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Industrie”. techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 80/100 -
#569
“Boottochtje Nel”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘R.W’, toegeschreven aan Rik Wouters”. Kleine perforatie.
”Promenade en bateau, Nel”. Huile sur toile. Monogramme ‘R.W.’. Dédicace à Rik Wouters. Petite perforation.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 1000/1500 -
#549
“Dames op straat”. Olieverf op paneel.
”Dames en rue”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 150/200 -
#512Jaak SchaepherdersPeriod: 1890-1964
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 80 cmEstimate: € 50/70 -
#369
“Havendorpje”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur. XIXe eeuw.
”Village portuaire”. Huile sur panneau. Pas de signature. XIXème siècle.No longer availableDim. 20 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#519
Bloemenstilleven”. Olieverf op papier. Gesigneerd ‘Eugen Arc’.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur papier. Signé ‘Eugen Arc’.No longer availableDim. 18 x 18 cmEstimate: € 80/120 -
#700Indo-Mahai
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine noué main.No longer availableDim. 186 x 121 cmEstimate: € 200/250 -
#132Robert DetrixhePeriod: °1935
“Spelende kittens”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘R. D.
”Chaton qui joue”. Huile sur panneau. Monogramme ‘R.D.’No longer availableDim. 11,5 x 11,5 cmEstimate: € 120/150 -
#379
“Pastorale landschap”. Olieverf op koper. XVIIIde-XIXe eeuw.
”Paysage pastoral”. Huile sur cuivre. XIXème siècle.No longer availableDim. 13 x 16 cmEstimate: € 100/150 -
#552
“Strandscène”. Olieverf op doek.
”Scène de plage”. Huile sur toile.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120/180 -
#374
“Jachttafereel”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt een handtekening.
”Scène de chasse”. Huile sur toile marouflée. Porte une signature.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 120/200 -
#894Henri Delattre
“Haven van Perros-Guirec”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Port Perros-Guirec”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 80/120 -
#309Eugene Van MierloPeriod: 1880 - 1972
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue fermière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 200/240 -
#509
“Sumoworstelaars”. Olieverf op board. Gesigneerd
”Des lutteurs sumo”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 12 x 17 cmEstimate: € 80/120 -
#764Alfons Van Beurden
Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 56 x 67cmEstimate: € 300/400 -
#564
“Kanaalgezicht”. Olieverf op paneel”. Gesigneerd ‘De kat’.
”Vue sur le canal”. Huile sur panneau. Signé ‘De kat’.No longer availableDim. 34 x 39 cmEstimate: € 300/500 -
#584
“Nar”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd ‘Schoonde woerd den Beremen’.
”Fou du Roi”. Huile sur toile. Signature au verso ‘Schoonde woerd den Beremen’.No longer availableDim. 100 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#118
Drie olieverfschilderijtjes op koper, waarbij één met een voorstelling van Christus aan het kruis, geflankeerd door twee engeltjes. Op plexiglazen staander.
Trois petites huiles sur cuivre, dont une représentant le Christ et la Croix flanqué par deux anges. Avec support en plexi.No longer availableDim. 18 x 10 cmEstimate: € 50/80 -
#710E. Haegemans
“Stilleven met fruit en kruik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#123Royal Dux
Een grote porseleinen sierjardinière in de vorm van een gondel met twee jonge vrouwen. Onderaan gemerkt. Twee schilfers.
Une grande jardinière en porcelaine sous forme de gondole et deux jeunes femmes. Marque sous la base. Deux éclats.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 400/600 -
#224Célestine Vermoelen
“Damesportret. Pauline Vermoelen-Peeters, 1837-1907”. Olieverf op doek. Belgische school, gesigneerd, omstreeks 1935.
”Portrait de dame. Pauline Vermoelen-Peeters, 1837 -1907”. Ecole belge, signée, +- 1935.No longer availableDim. 133 x 90 cmEstimate: € 1000/1400 -
#538
Een balustervaas en een een inktpot van meerkleurig Japans aardewerk.
Un vase balustre en un encrier en faïence du Japon polychrome.No longer availableDim. h: 18 & 32 cmEstimate: € 25/40 -
#665
Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.
Un meuble à tablette en marbre blanc dans l’esprit Boulle.No longer availableDim. h: 104 x 97 x 48 cmEstimate: € 600/650 -
#649P. Alechinsky
“Leur amour...”. Een litho met ets. Gesigneerd en genummerd 35/120 buiten de plaat.
”Leur amour…”. Une lithographie avec une eau-forte. Signée et numérotée 35/120 hors planche.No longer availableDim. 49 x 57 cmEstimate: € 420/480 -
#361Karel Van de Woestijne
“Pieter Brueghel”. Een genummerde uitgave met twee etsen van Jules Van Ael, waarbij de achterste gesigneerd en genummerd 1/57 buiten de plaat. Uitgegeven bij De Eik te Antwerpen in 1944. Eerste exemplaar. Als nieuw. In stofhoes.
”Pieter Brueghel”. Une édition numérotée à deux eaux-fortes par Jules Van Ael, dont celle au dos signée et numérotée 1/57 hors planche. Par De Eik, Anvers 1944. Premier exemplaire. Comme neuf. Dans un sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 25/50 -
#651
Een grote Chinees porseleinen zittende Boeddha.
Un grand Bouddha assis en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 460/480 -
#144
Een Reliquiarium met verschillende heiligen en een wassen zegel in een kader.
Un Reliquaire à plusieurs Saints et un tampon en cire dans le cadre.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 100/120 -
#482F.J. Raeymaekers
“Het kattenkoor.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”La chorale des chats”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 13 x 23 cmEstimate: € 100/120 -
#563
Een vaas van amberkleurig Muranoglas.
Un vase en verre Murano, couleur ambre.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 65/80 -
#353
Een lot strips van uitgeverij Casterman, bestaande uit 5 albums van Kuifje, waarbij een speciale hardcover heruitgave van ‘Kuifje in het land van de Sovjets’ en een album naar de film ‘Kuifje en de blauwe sinaasappels’. Verder 2 albums van ‘Kwik en Flupke’ 3 albums van ‘Jo, Suus en Jokko’, 12 albums van ‘De 4 helden’, een album van ‘Guus Ganzegat’, een album van Wilbur en Mimosa, een album van ‘De Koene Ridder’, 2 albums van ‘Kasper’ en een album van ‘Ray Banana’.(..)
Un lot de bandes dessinées par Casterman, comprenant 5 albums de Kuifje, dont un avec couverture dure de ‘Kuifje in het land van de Sovjets’ et un album d’après le film ‘Kuifje en de blauwe sinaasappels’. Deux albums de ‘Kwik en Flupke’, 3 albums de ‘Jo, Suus en Jokko’, 12 albums de ‘De 4 helden’, 1 album de ‘Guus Ganzegat’, 1 album de ‘Wibur en Mimosa’, 1 album de ‘De Koene Ridder’, 2 albums de ‘Kasper” et 1 album de ‘Ray Banana’.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#363Studio Vandersteen
“Bessy”. Een lot van 38 albums, waaronder eerste uitgaven. 1957 - 1983.
”Bessy”. Un lot de 38 albums, dont des premières éditions. 1957 -1983.No longer availableEstimate: € 100/120