#324
Un lot divers, comprenant une statue italienne polychrome en forme de coq, un carrousel sous cloche et une petite icône récente.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#21
Un lot d'objets divers, comprenant dix coupe-papier en bois polychrome, deux serre-livres en bois en forme d'ours, une petite boîte en bois de Spa et un gobelet en corne.No longer availableEstimate: € 50/70
#221
“De druivenoogst”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren voetstuk.
#175
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants avec un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 4,93 gEstimate: € 500/600 -
#66
Een tafelvitrine van notenhoutfineer met los dienblad.
Une vitrine de table en bois de placage avec plateau.No longer availableDim. b: 66 cmEstimate: € 100/120 -
#153
#284Alfred Van NestePeriod: 1874-1969
‘Brugge’. Kleurenets. Gesigneerd.
"Bruges". Une eau-forte en couleurs. Signée.No longer availableDim. 53 x 65 cmEstimate: € 30/50 -
#679Pisani
“Havenzicht bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur le port par la nuit". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 60/100 -
#775
Een Deense dekenkist van het Rode kruis.
#113
Twaalf koffielepels van zilver. Belgische keuren. A 835 ‰. In originele doos.
Douze cuillères à café en argent. Poinçons belges. 835 ‰.No longer availableDim. 332,25 gEstimate: € 140/180 -
#646
Naaitafel van gemarquetteerd en zwartgebeitst hout. Tijdperk Napoléon III. Enige slijtage aan het fineer.
Table à ouvrage en bois marquetté et noirci. Epoque Napoléon III. Quelques usures au placage.No longer availableDim. H. 77 cmEstimate: € 100/180 -
#118
Cave à liqueur en acajou décorée d’incrustations de cuivre. Monogramme RT.No longer availableDim. H: 25 cm ; B: 31 cmEstimate: € 60/100 -
#364Val St. Lambert
Een eironde vaas van geslepen kleurloos en blauw kristal. We voegen er en klein rood vaasje aan toe. Beide onderaan gemerkt.
Porseleinen dekselvaas met personages versierd. Chinees werk.
Un vase à couvercle, décoration de personnages. Travail chinois.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 700/800