#258
Twee zilveren pillendoosjes, waarvan één met Duitse keuren. We voegen er twee verzilverde exemplaren aan toe, waarbij één gemerkt van Wiskemann. Gewicht zilver: 73g.
Deux boîtes à pilules en argent dont une aux poinçons allemands. Nous ajoutons deux exemplaires en métal argenté dont un de Wiskemann. Poids de l’argent 73 g.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#304Wiskemann
#663
Grand plateau de service en cuivre rouge argenté (usures à l’argent). Aile décorée de vignes en relief. Le plat aux fleurs gravées. Vers 1900.No longer availableDim. 68 x 48 cmEstimate: € 30/40 -
#131Perfect Silver
Verseuse en métal argenté décorée de guirlandes de fleurs en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 50/60
#393Val St. Lambert
Een vaas van lichtgroen en een schaal van donkergroen kristal. Beide gemerkt.
#435
Twee halssnoeren van zwarte koraal.
Deux colliers en corail noir.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#692
“The Houses of Parliament”. Een foto op plexiglas.
#123Val Saint-Lambert Studio
Gekleurde vaas. Onderaan gemerkt en genummerd 95/338.
#276
Eikenhouten bureautafel. Zwaar gesculpteerd.
Table de bureau en chêne très sculpté.No longer availableEstimate: € 250/450 -
#85Pontiac
Drie verschillende gedragen horloges.
Trois montres différentes. Usures.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#717
Een lot van zes verschillende houten vogels, waaronder een polychrome papegaai, een papegaaiduiker, een ibis, enz.
#801
Een driearmige gietijzeren luchter met glaspasta kapjes.
#192Karel De Schrijver
“Zonnig terras”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Terrasse ensoleillée”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 260/320 -
Een parelsnoer met goudkleurige parels met een zilveren slot.
#381Le Castel
#31
Lot de quatre bols anciens en cuivre rouge repoussé. Différentes tailles. Travail arabe.No longer availableEstimate: € 60/80