Similar lots by type
-
#1090
Een gietijzeren tuinbeeld in de vorm van een haan.
“Coq”. Sculpture de jardin en fonte.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#1070
Een gietijzeren tuinbank versierd met guirlandes.
Banc de jardin en fonte.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#801
Een serie van drie verschillende eenden van zwartgepatineerd brons.
Suite de trois canards différents en bronze à patine noire.No longer availableDim. h: 49 - 53 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#253
Een reeks van vier theeglazen in zilveren houders. Sovjetunie.
Suite de quatre verres à thé en verre et argent. Union Soviétique.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#262Joseph PosenaerPeriod: 1876 - 1935
“Avondzon te Wilrijk” & “Boekenbergpark te Deurne”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
“Soleil du soir sur Wilrijk” et “Parc Boekenberg à Deurne”. Huile sur panneau. Les deux signés.No longer availableDim. 19 x 27 cmEstimate: € 120/160 -
#405
Een lot van 25 originele luxestalen parfum in cadeauverpakking waaronder Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Scherreer, Versace en Boss. e.a.
Un lot de 25 échantillons de parfums de luxe en emballage cadeau dont Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Scherrer, Versace, Boss. e.a.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#450
Drie verschillende hangers van zilver 925‰ bezet met email en een bijpassende broche in de vorm van een kat.
Trois différents pendentifs en argent 925‰ sertis d’émail et une broche semblable en forme de chat.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#250
Een 18 karaats geel gouden parure bestaande uit een halssnoer, een paar oorbellen en een ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,25 ct. een centrale opaal van ± 6 ct. en parels. In de originele doosjes.
Parure extraordinaire en or jaune 18 ct comprenant un collier, une paire de boucles d’oreilles et une bague sertis de brillants ayant un poids totale de ± 2,25 ct et d’une opaline centrale de ± 6 ct et de perles. Dans les boîtes d’origine.No longer availableDim. bruto 49,66 gEstimate: € 3500/4500 -
#258Höchst
“Zittende putto”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Zeer kleine beschadiging. XVIIIe eeuw.
“Putto assis”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base. Très petit dégât. XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 120/200 -
#847
Twee fauteuils à la reine van gesculpteerd eikenhout, waarbij één versierd met naaldwerk en de andere met tapisserie.
Deux fauteuils à la Reine en chêne sculpté recouverts de tapisserie.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#399
Een lot kristal, bestaande uit een driedelig toiletstel, een kannetje met koperen monturen, een kandelaar met pendeloques, een vaasje op voet, een groen wijnglas en een solifiore.
Lot de cristal comprenant une garniture de toilette trois pièces, un carafon aux montures en cuivre, un bougeoir à pendeloques, un petit vase sur piédouche, un verre à vin vert et un soliflore.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#235
Een 14 karaats wit gouden bloemvormige hanger bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Pendentif en or blanc 14 ct en forme de fleur serti de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 800/1000 -
#676
Een eikenhouten schrijftafel in Lodewijk XV-stijl met twee laden onder het openklapbaar blad.
Bureau à pente en chêne de style Louis XV ouvrant à deux tiroirs en dessous de l’abattant.No longer availableDim. b: 107 cmEstimate: € 120/200 -
#176
Een grote mahoniehouten garderobe met twee spiegeldeuren en twee laden onderaan.
Garde-robe en acajou ouvrant à deux portes aux miroirs et à deux tiroirs en ceinture basse.No longer availableDim. h: 220 cmEstimate: € 80/100 -
#539
“Stilleven met bloemen” Gemengde techniek. Draagt een handtekening. Mogelijk Arpenk.
“Nature morte aux fleurs”. Technique mixte. Porte une signature. Possiblement Arpenk.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 320/380