Similar lots by type
-
#295
Een halssnoer met zoetwaterparels. Chinees werk.
Collier de perles d’eau douce. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#195
Een 18 karaats wit en geel gouden art deco ring bezet met een centrale diamant van ± 0,25 ct. en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct.
Bague art déco en or jaune et blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,25 ct et de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 3,17 gEstimate: € 600/700 -
#260
Een halssnoer van zoetwaterparels met zilveren slot.
Collier de perles d’eau douce avec fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 360/400 -
#105
Een halssnoer van roze zoetwaterparels met een zilveren slot.
Collier de perles d’eau douce roses à fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 260/300 -
#275
Een halssnoer met zoetwaterparels. Chinees werk.
Collier de perles d’eau douce. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#75
Een halssnoer met zoetwaterparels. Chinees werk.
Collier de perles d’eau douce. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#45
Een halssnoer met zoetwaterparels. Chinees werk.
Collier de perle d’eau douce. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#568Hermes
Een zijden sjaaltje met een gestileerd bloemendecor. In originele doos.
Châle en soie à décor stylisé de fleurs. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 180/200 -
#1130
Een Japans porseleinen vaas. Restauratie aan de buik.
Vase en porcelaine du Japon. Restauration à la panse.No longer availableDim. h 92 cmEstimate: € 80/120 -
#171Cuba-Havana
“Montecristo”. Een houten kistje, gemerkt Cohiba met 21 sigaren aangekocht 16 juli 2016 met vochtigheidsmeter.
“Montecristo”. Coffret en bois marqué Cohiba contenant 21 cigares achetés le 16 juillet. Avec hygromètre.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#843
Een kleine gefineerde commode met drie laden.
Commode en bois de placage ouvrant à trois tiroirs.No longer availableDim. b: 44 cmEstimate: € 30/50 -
#939
“Meisje met hond”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIe eeuw.
“Fille au chien”. Huile sur panneau. D’après un exemple du XVIIe siècle.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100/120 -
#783
Een miniatuur ladenkastje met vier laden.
Petit meuble ouvrant à quatre tiroirs.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40/50 -
#580Ethiopie
Een halssnoer van Venetiaans, Boheems en Europees glas met een hanger van been. Gedragen door de medicijnman. Aangekocht in 1985 ter plaatse.
Collier d’un chaman en verre vénitien, bohème et européen à pendentif en os. Acheté sur place en 1985.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#856
Een paar armstoelen in Engelse stijl met een lier in de rug.
Paire de fauteuils de style anglais. Dossiers ornés d’une lyre.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#999Fernand Van den BusschePeriod: 1892-1975
“Wandelaar met hond in de Provence”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Promeneur et son chien en Provence”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 46 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#530Colombia Galeria Cano
Twee paar verschillende oorbellen van 925 ‰ sterling zilver en 24 karaats gold plated, het zijn kopieën van juwelen die zich bevinden in El Museo del Oro de Bogota.
Deux paires de différents colliers sertis de pierres semi-précieuses et aux pendentifs en argent sterling et doré 24 ct. Ce sont des copies de bijoux du Musée de l’Or de Bogota.No longer availableDim. 29,05 gEstimate: € 50/100 -
#827
Een spiegel van verguld en gebeeldhouwd hout met een schelpmotief.
Miroir en bois sculpté et doré à motif de coquille.No longer availableDim. H.78 cmEstimate: € 100/120 -
#610
Twee halssnoeren van verschillende kleuren jaspis, één met hanger in de vorm van een jaguar.
Deux colliers en différentes couleurs de jaspe, un avec pendentif en forme de jaguar.No longer availableEstimate: € 60/100