#758
#786
Een aan weerskanten verlengbare bijzettafel met getorste poten.
#525
Collier de parties de corail rouge. Deux colliers dont un au pendentif et un pendentif assorti en coquilles de spondylus serties en argent 925‰. Achetés sur place.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#730
Een houten wandconsole in transitionstijl met één lade.
#523
#139A. Clarys
“Trekpaarden”. Een kleurenreproductie in een eikenhouten lijst.
#257
Een paar dekselpotjes van kleurloos kristal met zilveren deksels. Het eerste met geslepen bloemendecor en een bloem in het deksel, het tweede sober met een kroon in het deksel en gekeurd 950‰.
#229
“Een paar herbergscènes”. Olieverf op doek. Een beschadiging.
“Scènes d’auberges”. Huile sur toile. Comporte des dégâts.No longer availableDim. 122 x 93 cmEstimate: € 200/300 -
#353
Un lot d’objets en biscuit blanc monochrome comprenant une terrine Rococo, un buste romain, un buste de femme, une fille avec des livres, une verseuse et deux putti avec un veau.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#636
Een Indonesische reiscredenza van tropisch hout.
#230
#741Val St. Lambert
Een langgerekte vaas van blauw en mauve kristal. Onderaan gemerkt.
Un long vase en cristal bleu et mauve. Marque à la base.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 26/30