Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#923Stein
Vijf bierpullen van porselein met tinnen deksels. Eén met een wapenschild, gemerkt Rastal (H. 22,5 cm). Eén “100 Jahre Dortmunder Union-Bier, gemerkt Rastal (H. 22 cm). Eén “Jahreskrug 2007”, gemerkt Deutsche Post Collection (H. 26 cm). Eén “Krombacher 1997” met op het deksel: “Eine Perle der Natur” (H. 25 cm). Eén “Souvenir de Strasbourg” (H. 21,5 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#715
Een traditionele halssnoer met bijpassende oorbellen van de Indiaanse vrouwen van Otavalo.
Collier traditionnel et boucles d’oreilles assorti des femmes indiennes d’Otavalo.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#72Achiel LombaertPeriod: 1911 - 1990
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs des champs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#855
Een paar armstoelen van gesculpteerd notenhout, bekleed met naaldwerk.
Paire de fauteuils en noyer sculpté recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#467
Een paar waterbuffels met een personage op de rug van gesculpteerd hout. Chinees werk. Op sokkels.
Paire de buffles avec un personnage sur le dos. Bois sculpté chinois. Sur socles.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60/100 -
#1033Stein
Drie bierpullen van aardewerk met tinnen deksels. Waarvan twee met muziek: één met een Biergarten (H. 29 cm) en één met een romantisch koppel (H. 30 cm). Eén met een brouwerijscène en met een bierkar op het deksel, gemerkt Zöller & Born (H. 21 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#532
“Stilleven met masker” Gemengde techniek. Draagt een handtekening. Achteraan toeschrijving aan Gerhard Hoeme en 1984.
“Nature morte au masque”. Technique mixte. Porte une signature. Au verso une attribution à Gerhard Hoeme et la date 1984.No longer availableDim. 64 x 49 cmEstimate: € 200/300 -
#359
“Lid raad van State der Verenigde Nederlanden”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIde eeuw.
“Membre du Raad van State des Pays-Bas”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.No longer availableDim. 14 x 12 cmEstimate: € 50/80 -
#825Kielinger
Een recente hangklok in zwartgelakte kast. Duits werk.
Pendule à suspendre récente en bois noirci. Travail allemand.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#409
Chinese tekening.
Dessin chinois.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#250
Een 18 karaats geel gouden parure bestaande uit een halssnoer, een paar oorbellen en een ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,25 ct. een centrale opaal van ± 6 ct. en parels. In de originele doosjes.
Parure extraordinaire en or jaune 18 ct comprenant un collier, une paire de boucles d’oreilles et une bague sertis de brillants ayant un poids totale de ± 2,25 ct et d’une opaline centrale de ± 6 ct et de perles. Dans les boîtes d’origine.No longer availableDim. bruto 49,66 gEstimate: € 3500/4500 -
#927
“Jongen met duiven”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel naar een werk van A. Moreau.
“Garçon aux pigeons”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 180/240