Similar lots by type
-
#8
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee art nouveau plaquettes met decors in reliëf, twee schaaltjes en een keteltje.
Lot de métal argenté comprenant deux plaquettes art nouveau aux décors en relief, deux petits plats et une petite bouilloire.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#507
Een Guanyin op draak van verzilverd metaal. Chinees werk.
Guanyin sur dragon en métal argenté. Travail chinois.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 90/120 -
#381
Een koffie- en theestel van verzilverd metaal, bestaande uit een koffiepot, theepot, melkkannetje en suikerpot op dienblad. We voegen er een grote komfoor aan toe.
Garniture à café et à thé en métal argenté comprenant une cafetière, théière, pot à lait et sucrier sur plateau. Nous ajoutons un réchaud.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#755
Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit een koffie- en theestel, kandelaars, een paar obconische bekers, enz...
Lot varié de métal argenté comprenant une garniture à café et à thé, des candélabres, une paire de gobelets obconiques etc.No longer availableEstimate: € 240/280 -
#437
Een Guanyin-scepter en een herdenkingsmunt van verzilverd metaal.
Sceptre de Guanyin et médaillon en métal argenté.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#491Ernest Patris
“Vrouwenbuste”. Verzilverd metaal. Gesigneerd op de sokkel.
“Buste de jeune femme”. Métal argenté. Signature gravée dans le socle.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 100/120 -
#805
Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit dienbladen, olie-en azijnstelletjes, een serviethouder en een sauskom. Grotendeels Wiskemann.
Lot varié de métal argenté comprenant des plateaux, des crudités, un rond de serviette et une saucière. En grande partie Wiskemann.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#17
Een lot religieuze voorwerpen, bestaande uit twee verzilverde schrijntjes, waarbij één met de kruisweg en de andere voor Onze Lieve Vrouw van Lourdes, een meerkleurig porseleinen kruisbeeld en een miniatuur Madonna van Halle van Brussels porselein.
Lot d’objets religieux comprenant deux écrins en métal argenté dont un représentant le chemin de la croix, l’autre la Sainte Vierge de Lourdes, un crucifix en porcelaine polychrome et une miniature de la Vierge Noire de Halle en porcelaine de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#89Mapin & Webb Ltd.
Een koffie- en theestelletje van verzilverd metaal op een dienblad van Wiskemann. afkomstig van een schip van de Shaw, Shavill & Albion Line.
Garniture à café et à thé en métal argenté. Sur un plateau de Wiskemann.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#353
Een jardinière van verzilverd koper, versierd met bloemen in hoogreliëf. Omstreeks 1900.
Jardinière en cuivre argenté décorée de fleurs en relief. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#636
Een tweeledige buffetkast in Louis-Philippestijl met twee laden en twee paneeldeuren onderaan en twee gevitreerde deuren bovenaan.
Buffet à deux corps de style Louis-Philippe ouvrant à deux tiroirs et deux portes pleines vers le bas et deux portes vitrées vers le haut.No longer availableDim. h: 145 cmEstimate: € 200/240 -
#323
Een lot van drie bronzen engeltjes in verschillende uitvoeringen. Eén met ontbrekend vleugeltje.
Ensemble de trois angelots différents en bronze. Une aile manque.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#115Shrine
Een platina art deco dameshorloge bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Montre de dame art déco en platine sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. Bruto: 15,70 gEstimate: € 500/700 -
#207
“Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.
“Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 400/450 -
#364
“Watersnood”. Chromolitho van Alfred Ost. Evenals een chromolitho van Henri Cassiers.
“Inondation”. Chromolithographie par Alfred Ost. Ainsi qu’une chromolithographie par Henri Cassiers.No longer availableDim. 32 x 51 & 54 x 37 cmEstimate: € 50/70 -
#24
Een lot van vijf kaders met olieverfschilderijen en reproducties.
Lot de cinq cadres contenant des peintures à l’huile et des reproductions.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#763
Een paar zittende Boeddha’s van donkergepatineerd brons.
Paire de Bouddha assis en bronze à patine foncée.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#152Albert Gregoire
“Vissersschepen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateau de pêche au quai”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 260/300 -
#128
Een paar Engelse kandelaartjes van zilver 925‰. Keuren van Wilmott Maunufacturing Co d.d. 1924 (255 g).
Paire de petits bougeoirs anglais en argent sterling. Poinçons de Wilmott Manufacturing Co de 1924 (255 f).No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80 -
#350
Een eikenhouten armstoel met gecapitonneerde grijze bekleding.
Fauteuil en chêne recouvert de tissu gris capitonné.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#289J. Van den Eeckhoudt
“Hoevezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“Vue de ferme”. Pastel sur papier. Signé et daté 1924.No longer availableDim. 44 x 58 cmEstimate: € 40/60 -
#260
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,20 ct. en een centrale behandelde smaragd van ± 5 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 2,20 ct et d’une émeraude centrale calibrée de ± 5 ct.No longer availableDim. 9,03 gEstimate: € 3000/3400