Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#110
“Masanielo & Fenela”. Een beeld van zwartgepatineerd terracotta. Hoofd gerestaureerd.
“Masanielo et Fenela”. Sculpture en terre cuite à patine foncée. Tête restaurée.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 46 cmEstimate: € 50/80 -
#156
Een milieu-de-table van messing. het plat met een reliëfdecor van instrumenten, de handvatten in de vorm van roofvogels en het geheel gedragen door een siervaas op voet.
Milieu de table en laiton, le platà décor en relief aux instruments, les anses en forme de rapaces. Sur piédouche en forme de vasque.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 29 cmEstimate: € 30/50 -
#190
“Vrouwenfiguur met duiveltjes”. Aquarel en inkt op papier. Draagt een handtekening: “Nicolas Pribyzoff” en gedateerd 1921.
“Femme aux petits diables”. Aquarelle et encre sur papier. Porte une signature: “Nicolas Pribyzoff” et la date 1921.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 42 x 33 cmEstimate: € 80/120 -
#46
Drie armbanden van verschillende mineralen.
Trois bracelets en pierre dure.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 6,5 cmEstimate: € 20/25 -
#74
Drie verschillende asbakken van verguld brons.
Trois différents cendriers en bronze doré.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. Ø: 10 - 14 cmEstimate: € 15/20 -
#182René MorrenPeriod: 1868 - 1941
“Stadszicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Vue sur la ville”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 45 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#163
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een kan, een theepot, een chocoladekan, twee kandelaars, een bloemenvaasje en een voet voor een presenteerschaal. We voegen er een tinnen staandertje aan toe.
Lot de métal argenté comprenant une verseuse, une théière, une chocolatière, deux candélabres, un vase et une base de présentoir. Nous ajoutons un support en étain.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 30/40 -
#50
Een reeks van drie in elkaar passende mandjes van meerkleurig porselein met een Imaridecor.
Suite de trois corbeilles en porcelaine polychrome à décor Imari.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. b: 14 - 25 cmEstimate: € 20/25 -
#122
Een siermandje en een schaal van meerkleurig aardewerk. Het eerste met een decor van kastanjebladeren, het tweede met geometrische motieven.
Corbeille et plat en faïence polychrome. La première à décor de feuilles de châtaigne, le deuxième aux motifs géométriques.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 & Ø: 21 cmEstimate: € 20/25 -
#5
Een driedelig kaststel van blauw en wit Delfts aardewerk, bestaande uit een dekselvaas (zonder deksel) en twee kraagvazen, versierd met landschapsdecors.
Garniture trois pièces en faïence bleue et blanche de Delft comprenant un vase couvert (couvercle manque) et deux cornets décorés de paysages.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 30/40 -
#7
Een lot van vijf gemberpotjes met blauwe landschapsdecors. Geen deksels.
Lot de cinq pots à gingembre aux paysages. Sans couvercles.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20/25 -
#8
Twee paar metalen Japanse vaasjes, waarbij één met een landschapsdecor en één met een decor van pauwen van parelmoer.
Deux paires de vases japonais dont une aux paysages et une aux paons en nacre.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 & 16 cmEstimate: € 25/30