Similar lots by type
-
#61Manifactures Richelieu
Een balustervaas van kobaltblauw porselein met vergulde details en op messingen montuur. Gemerkt.
Vase balustre en porcelaine bleue cobalt aux détails dorés et à monture en laiton. Marque sous la base.No longer availableDim. H 42 cmEstimate: € 20/25 -
#79
Een porseleinen koffieservies in Lodewijk XV-stijl met vergulde details en een gedrukt meerkleurig engelendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, een melkkannetje, vijf schoteltjes en elf kopjes.
Service à café en porcelaine de style Louis XV aux détails dorés et décor polychrome d’angelots imprimé. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, cinq soucoupes et onze tasses.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#619
Een paar indrukwekkende balustervazen van Chinees porselein, versierd met een wit en groen landschapsdecor.
Paire de vases balustres imposants en porcelaine de Chine, décorés d’un paysage en blanc et vert gris.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 500/800 -
#640
Een gedeeltelijk bronzen siervaas versierd met lotusbloemen in reliëf. China.
Vase décoratif partiellement en bronze décoré de fleurs de lotus en relief. Travail chinoisNo longer availableDim. H 85 cmEstimate: € 100/150 -
#620
Drie vazen van Chinees blauw en wit porselein, waarvan twee met een bloemendecor. Allen op houten sokkel.
Trois vases en porcelaine de Chine bleue et blanche, dont deux aux décors de fleurs. Sur leurs socles en bois.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#438
Een kommetje van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een decor van rozen op een gele fond.
Bol en porcelaine de Chine polychrome décoré de roses sur fond jaune.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 20/30 -
#311
“Onze Lieve Vrouw van Lourdes” Een Mariabeeld van meerkleurig biscuit onder stolp. Omstreeks 1900.
“La Sainte Vierge de Lourdes”. Statuette en biscuit polychrome sous globe. Vers 1900.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 40/50 -
#274
Een porseleinen plaquette met een handgeschilderd meisjesportet. XIXe eeuw.
Plaquette en porcelaine représentant un portrait de jeune fille peint à la main. XIXe siècle.No longer availableDim. 8 x 6 cmEstimate: € 80/120 -
#741
Een achthoekig bord van Imariporselein. XVIIIde eeuw.
Assiette octogonale en porcelaine d’Imari. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø 28 cmEstimate: € 60/80 -
#548
Een paar Nankingvazen van meerkleurig aardewerk met een decor van krijgers.
Paire de vases Nanking en faïence polychrome à décor de guerriers.No longer availableDim. H 35 cmEstimate: € 40/60 -
#604
Twee balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Restauraties aan één van de twee. We voegen er een gelijkaardig, groter model aan toe.
Deux vases balustres en porcelaine de Chine. Décor polychrome de personnages. Restaurations à l’un des deux. Nous ajoutons un modèle semblable plus grand.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#593
Een fotoalbum van zwart gelakt hout, met ingelegd vogelmotief van parelmoer.
Album à photographies en bois laqué noir incrusté de nacre formant un motif aux oiseaux.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#582
Een schotel van Chinees porselein met een blauw en wit decor van spelende kinderen en draken.
Grand plat en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’enfants jouants et de dragons.No longer availableDim. Ø: 41 cmEstimate: € 80/120 -
#522
Een kalebasvaas van Chinees porselein met een Cantondecor van personages. Omstreeks 1900.
Gourde en porcelaine de Canton à décor de personnages. Vers 1900.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200/300 -
#708
Een Chinese balustervaas van meerkleurig porselein met figuren in het decor. XXste eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages. XXe siècle.No longer availableDim. H 37 cmEstimate: € 20/30 -
#347
Een XIXe eeuwse siervaas op voet van wit en verguld porselein met een handgeschilderd landschapsdecor.
Vase sur piédouche en porcelaine blanche et dorée à décor d’un paysage peint à la main. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#261
Twee tabakspotten van meerkleurig porselein in de vorm van een pijprokende man en een theedrinkende vrouw. Engels werk.
Deux pots à tabac en porcelaine polychrome en forme d’un homme fumant une pipe et d’une femme buvant une tasse de thé. Travail anglais.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100/120 -
#541
Een Geisha van gepolychromeerd been en hout met ivoren handen en gezicht.
Geisha en os et bois polychrome aux mains et visage en ivoire.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 650/750 -
#486
Een cachepot van blauw en wit Chinees porselein op een houten sokkel.
Cache-pot en porcelaine de Chine bleue et blanche. Sur socle en bois.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 1500/1600 -
#38
Twee ballerina’s en een dame met parasol van meerkleurig porselein. De eerste twee gemerkt van Unterweissbach.
Deux ballerines et une dame à l’ombrelle en porcelaine polychrome. Les premières marquées Unterweissbach.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#794Franklin Mint
“The Vase of the Golden Carp”. Een cachepot van meerkleurig porselein met een gedrukt decor van vissen. Onderaan gemerkt en op houten staander.
“The Vase of the Golden Carp”. Un cache-pot en porcelaine polychrome avec décor imprimé de poissons. Marque sous la base. Socle en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30/50 -
#457
Een schotel met gelobde rand van Imariporselein. XIXde eeuw.
Plat à bord lobé en porcelaine d’Imari. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 30 cmEstimate: € 20/30 -
#413Nao by Lladro
“Meisje met kuikens”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
“Fillette aux poussins”. Statuette en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 25/40 -
#137Villeroy & Boch Luxembourg
“Zittende naakt”. Beeldje van monochroom wit porselein. Onderaan gemerkt.
“Nu assis”. Statuette en porcelaine monochrome blanche. Marque sous la base.No longer availableDim. H 18 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#497Märklin
“50 Jahre Märklin HO, zwei nostalgische Züge in der Jubiläumspackung (1935-1985)”. Nr 0050. In oorspronkelijke dozen met certificaat, als nieuw. Twee locomotieven met telkens drie wagons.
“50 Jahre Märklin HO, zwei nostalgische Züge in der Jubiläumspackung (1935-1985)”. N° 0050. Dans les boîtes d’origine avec certificat. Comme neuf. Deux locomotives avec chaque fois trois wagons.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#39
“Landhuis”. Olieverf op board. Onduidelijk gesigneerd.
“Villa”. Huile sur carton. Illisiblement signé.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 200/240 -
#464
“Zelfverzekerd” en “Vertwijfeling”. Twee linosnedes. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat 20/20 en gemonogrammeerd binnen de plaat. Naar werken van Jan Decleir.
“Confiant” et “Désespéré”. Deux linogravures. Signées et numérotées 20/20 hors planche et monogrammées dans la planche. D’après oeuvres par Jan Decleir.No longer availableDim. 32 x 21 cmEstimate: € 80/120 -
#280
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met groene keverschildjes.
Paire de boucles d‘oreilles en or jaune 18 ct serties d’élytres de coléoptères.No longer availableDim. 3,01 gEstimate: € 100/150 -
#199P. Gillis
“Terugkeer naar de stal.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1913.
“Retour à l’étable”. Huile sur toile. Signée et datée 1913.No longer availableDim. 80 x 95 cmEstimate: € 360/400 -
#293
Lot zilveren serveerbestek met diverse motieven. Gemerkt 800‰.
Lot de couverts de service en argent aux motifs divers. Poinçon de 800‰.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#194
“De wandelaar”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Le baladeur”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 23 x 28 cmEstimate: € 200/240 -
#598
Een lot Belgisch Thulin aardewerk met Antica glazuur, bestaande uit drie vazen, twee cachepots en een dekseldoosje.
Lot de faïences Thulin belges à glaçure Antica comprenant trois vases, deux cache-pot et une boîte couverte.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#77
“Ruiter te paard”. Een groep van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel.
Jockey à cheval. Groupe en bronze à patine brune sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#155
Een paar oorbellen van 18 karaats geel goud.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 6,53 gEstimate: € 150/200 -
#146
Een mahoniehouten buffetkast met opzet in Engelse stijl met onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. Einde XIXe eeuw.
Buffet en acajou de style anglais, le bas à deux portes pleines sous deux tiroirs. Le dessus ajouré. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 155 cmEstimate: € 150/240 -
#112Bouchar
Een miniatuurtje van een edelman. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1797.
Miniature représentant un homme de qualité. Pastel sur papier. Signée et datée 1797.No longer availableDim. Ø: 8,5 cmEstimate: € 30/50