Similar lots by type
-
#76
Een oude eerste hulp trainingspop van plaaster en hout. Schade aan de voeten.
Un mannequin d’entraînement premiers secours en bois et plâtre. Endommagé aux pieds.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 40/60 -
#20
Een oude camera Paillard Bolex model H16 reflex Nr.139942. Met handleiding en statief. Jaren ‘50.
Une ancienne caméra Paillard Bolex modèle H16 reflex nr. 139942. Avec manuel et statif. Années 50.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#631
Een glazenset in opbergkistje in de vorm van vier boeken in trompe-l’oeil.
Suite de verres dans un coffret en forme de quatre livres en trompe-l’oeil.No longer availableEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#282Michel BrackePeriod: °1933
“Winters hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver avec ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 67 cmEstimate: € 80/120 -
#803
“Drink-o-matic”. Een miniatuur drankautomaat. Recent werk.
“Drink-o-matic”. Un automate à boissons miniature. Exemplaire récent.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 50/60 -
#591Jos Speybrouck
Serie van 24 liturgische chromolitho’s. Drukkerij Goffart, Brussel. Ed. Apostolat Liturgique, Abbaye de St-André par Lophem-lez-Bruges. Jaren dertig. Enkele kleine letsels.
Suite de 24 chromolithos liturgiques. Imprimerie Goffart, Bruxelles. Ed. Apostolat Liturgique, Abbaye de St-André par Lophem-lez-Bruges. Années 30. Quelques petits dégâts.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#277Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Vase en cristal taillé, coloré bleu dans la masse. Attribué à.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 180/220 -
#676
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt met een decor van vazen rond een centraal medaillon.
Tapis d’Orient en laine à décor de vases entourant un médaillon central. Noué main.No longer availableDim. 383 x 293 cmEstimate: € 400a/600 -
#428
Een rundskopje van gesculpteerd steen. Bodemvondst, Egypte.
Tête de boeuf en pierre sculptée. Pièce de fouille, Egypte.No longer availableDim. l: 7 cmEstimate: € 80/100 -
#767Gislaine Stas de Richelle
“De aardappelschilster”. Gemengde techniek op doek. Handtekening vervaagd. Kleine vochtschade.
“l’éplucheuse de pommes de terre”. Techniques mixtes sur toile. Signature délavée. Légèrement endommagé.No longer availableDim. 66 x 55 cmEstimate: € 100/120 -
#295
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamantbaguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een smaragd van ± 0,20 ct.
Bague en or jaune et blanc 18 ct sertie de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 0,40 ct et une émeraude de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 7,32 gEstimate: € 400/600 -
#505
Een cadeauverpakking met 25 luxestalen voor parfum, waaronder Armani, Cacharel, Davidoff, Guerlin, Scherrer, enz.
Emballage cadeau contenant 25 échantillons de parfum dont Armani, Cacharel, Davidoff, Guérlin, Scherrer etc.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#656
Een lot van drie handgeknoopte Oosterse karpetten.
Lot de trois carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#581
Achttien zilveren lepeltjes met Hollandse keuren en maker H.H. In originele doosjes.
Dix-huit cuillères en argent aux poinçons hollandais, orfèvre H.H. Dans les boîtes d’origine.No longer availableDim. 138,05 gEstimate: € 100/150 -
#50
Een houten kaartenbakje met losse postzegels uit België en Belgisch Congo van 1927 tot 1960.
Petit fichier en bois contenant des timbres postes dépareillés de Belgique et du Congo Belge entre 1927 et 1960.No longer availableEstimate: € 40/50