Other lots by Vermeir
-
#659Alfons Vermeir
“Sneeuw bij avond.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage enneigé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#264Alphons VermeirPeriod: 1905-1994
“Uitgestrekt landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage étendu”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 68,5 x 89 cmEstimate: € 200/300
Similar lots by type
-
#19Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“De aardappelraper”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1916.
“Le ramasseur de pommes de terre”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1916.No longer availableDim. 21 x 16 cmEstimate: € 240/320 -
#199Charles VennemanPeriod: 1802 - 1875
“Herbergscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Scène d’auberge”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 22 x 28 cmEstimate: € 1000/1200 -
#282J. Derk
“Watergemaal St. Jansland, Nederland”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.
“Watergemaal St Jansland, Nederland “ Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘79.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 30/50 -
#504Jan De Bie
“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#82Firmin VerhevickPeriod: 1874 - 1962
“Zicht op de brug van een kasteel”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue sur le château depuis le pont”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 40 x 54 cmEstimate: € 40/60 -
#642
“Meisje in een stoel”. Aquarel op papier. Monogram L.A. Toegeschreven aan Lizzy Ansingh.
“File sur une chaise”. Aquarelle sur papier. Monogramme L.A. Attribué à Lizzy Ansingh.No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 50/60 -
#319
“St. Anna ten Drieën”. Een bistertekening op papier. Draagt datum 1610.
“St. Anne Trinitaire”. Dessin au bistre sur papier. Porte la date de 1610.No longer availableDim. 5,5 x 5 cmEstimate: € 80/120 -
#292V. Tsepov
“Zicht op de Fontanka te St. Petersburg”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue sur la Fontanka à St. Petersbourg”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 80/100 -
#669
“Landschap met ceders”. Pastel op papier. Draagt handtekening.
“Paysage aux cèdres”. Pastel sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 47 x 31 cmEstimate: € 40/60 -
#679
“Tuinzicht”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening.
“Vue d’un jardin”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 27 x 37 cmEstimate: € 40/60 -
#474Ernest Herman
“Compositie”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 100/120 -
#74E. Laeremans
“Effet de matin”. Potlood en aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1882. Naar een werk van A. Cassagne.
“Effet de matin”. Crayon et aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1882. D’après une oeuvre de A. Cassagne.No longer availableDim. 17,5 x 11,5 cmEstimate: € 25/45 -
#449Miton Geirnaert
Een lot van drie herenportretten. Gouache op papier. Allen gesigneerd en twee gedateerd ‘33.
Un lot de trois portraits d’hommes. Gouache sur papier. Tous signés et deux datés de ‘33.No longer availableDim. 48 x 31; 40 x 35 & 34 x 31 cmEstimate: € 100/140 -
#134A. SchelfhoutPeriod: 1787-1870
“De afvaart”. Potlood op papier. Gesigneerd.
“Le départ”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 13,5 x 15,5 cmEstimate: € 100/120 -
#52Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“Quand même”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd juli 1916.
“Quand même”. Aquarelle sur papier. Signé et daté juillet 1916.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 400/600 -
#114Etienne Le Compte
“Koloniale woningen te Sydney”. Inkt op papier. Gesigneerd.
“Habitations coloniales à Sydney”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 65 x 72 cmEstimate: € 30/40 -
#132
Een paar mannenportretten. Potlood op papier. Beide gesigneerd en gedateerd Resp. Louis Potsekke, 1845 en G.E. Becker, 1857. Franse school. Kaders uit de tijd.
Deux portraits d’hommes. Crayon sur papier. Tout deux signés et datés. Louis Potsekke, 1845 et G.E. Becker, 1857. Ecole française. Cadres d’époque.No longer availableDim. 30 x 24 & 21 x 16 cmEstimate: € 80/100 -
#664
“Zittend naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘67.
“Nu assis”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘67.No longer availableDim. 88 x 60 cmEstimate: € 50/70 -
#154
“Damesportret”. Met krijt opgehoogde potloodtekening op papier. Onleesbaar gesigneerd. Vermoedelijk Franse school, vroege XIXe eeuw.
“Portrait de dame”. Crayon et craie sur papier. Signature illisible. Probablement école française; début XIXième siècle.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 150/180 -
#69Joseph Van SeverdonckPeriod: 1819 - 1905
“De lanciers doorwaden een rivier”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Les lanciers passent la rivière”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 34 x 48 cmEstimate: € 150/250 -
#142Van den Broeck DriesPeriod: 1923 - 1995
Een paar dorpszichten op papier. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1978 & 1973.
Deux vues de village sur papier. Signées et datées 1978 & 1973.No longer availableDim. 21 x 14 & 21 x 19 cmEstimate: € 120/160 -
#202Eugeen Van MieghemPeriod: 1875 - 1930
Een tweezijdige mannelijke naaktstudie. Rood potlood op papier. Gemonogrammeerd met stempel en met droogstempel van het atelier.
Une étude d’un nu masculin. Sanguine sur papier. Monogramme et cachet à sec de l’atelier.No longer availableDim. 26 x 18 cmEstimate: € 750/850 -
#359L. Deschamps
“Heiligenvoorstelling naar de XVIde eeuw”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1915.
“Image pieuse d’après le XVIe siècle”. Crayon sur papier. Signé et daté 1915.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#661
Een paar gemberpotten van Chinees porselein.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 120/200 -
#744
Twee verschillende kannetjes van meerkleurig Gouda-aardewerk. Onderaan gemerkt. Midden XXe eeuw.
Deux verseuses en pâte tendre de Gouda polychrome. Marque sous la base. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. h: 23 & 25 cmEstimate: € 40/50 -
#242Jean LaudyPeriod: 1877 - 1956
Een lithografie. Buiten de plaat gesigneerd.
Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 61 x 88 cmEstimate: € 200/300 -
#98
Een Duitse bajonet uit de Tweede Wereldoorlog. Gemerkt ‘43 FFC’.
Baïonnette ancienne allemande de la Deuxième Guerre Mondiale. Marque ‘43 FFC’.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#96
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#31
Een serie van zes geslepen kristallen glazen met verschillende kleuren.
Un lot de six verres en cristal taillé en différentes couleurs.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#126
Een gefineerde secretaire in Lodewijk XVI-stijl met onderaan twee paneeldeurtjes en een lade boven het klapblad.
Secrétaire droite de style Louis XVI. Le dessous à deux portes pleines, le dessus avec abattant en dessous d’un tiroir.No longer availableDim. h: 141 cmEstimate: € 100/120 -
#272
“La petite famille”. Een oude kleurengravure.
“La petite famille”. Une ancienne gravure colorée.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 25/40 -
#557
Een Frans wijnvat van aardewerk. XIXe eeuw.
Un baril à vin français en faïence. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 100/120 -
#707
Een Afrikaans houten masker, getooid met een vogel.
Masque africain en bois sculpté, surmontée d’un oiseau.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 100/120 -
#323Wiskeman
Een bestek bestaande uit 12 lepels en 12 vorken. Gemerkt. In originele etui.
Un service à couverts comprenant 12 cuillères et 12 fourchettes. Aux poinçons. Dans son étui d’origine.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#672
Een muziekstaander van witgepatineerd smeedijzer.
Porte-musique en fer forgé à patine blanche.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 40/50