Similar lots by type
-
#159
“Windhonden”. Inkt op papier. Frankrijk, vroeg XVIIIe eeuw.
“Lévriers”. Encre sur papier. France, début XVIIIième siècle.No longer availableDim. 10,5 x 14,5 cmEstimate: € 150/180 -
#664
“Zittend naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘67.
“Nu assis”. Technique mixte sur papier. Signée et datée ‘67.No longer availableDim. 88 x 60 cmEstimate: € 50/70 -
#504Jan De Bie
“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#74E. Laeremans
“Effet de matin”. Potlood en aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1882. Naar een werk van A. Cassagne.
“Effet de matin”. Crayon et aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1882. D’après une oeuvre de A. Cassagne.No longer availableDim. 17,5 x 11,5 cmEstimate: € 25/45 -
#282J. Derk
“Watergemaal St. Jansland, Nederland”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.
“Watergemaal St Jansland, Nederland “ Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘79.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 30/50 -
#132
Een paar mannenportretten. Potlood op papier. Beide gesigneerd en gedateerd Resp. Louis Potsekke, 1845 en G.E. Becker, 1857. Franse school. Kaders uit de tijd.
Deux portraits d’hommes. Crayon sur papier. Tout deux signés et datés. Louis Potsekke, 1845 et G.E. Becker, 1857. Ecole française. Cadres d’époque.No longer availableDim. 30 x 24 & 21 x 16 cmEstimate: € 80/100 -
#202Eugeen Van MieghemPeriod: 1875 - 1930
Een tweezijdige mannelijke naaktstudie. Rood potlood op papier. Gemonogrammeerd met stempel en met droogstempel van het atelier.
Une étude d’un nu masculin. Sanguine sur papier. Monogramme et cachet à sec de l’atelier.No longer availableDim. 26 x 18 cmEstimate: € 750/850 -
#474Ernest Herman
“Compositie”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 100/120 -
#94Armand RassenfossePeriod: 1862-1934
“Type de Wallonne - Vrouwelijk naakt”. Potlood op papier. Gesigneerd.
“Type de Wallonne - Nu féminin”. Crayons sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 300/400 -
#669
“Landschap met ceders”. Pastel op papier. Draagt handtekening.
“Paysage aux cèdres”. Pastel sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 47 x 31 cmEstimate: € 40/60 -
#319
“St. Anna ten Drieën”. Een bistertekening op papier. Draagt datum 1610.
“St. Anne Trinitaire”. Dessin au bistre sur papier. Porte la date de 1610.No longer availableDim. 5,5 x 5 cmEstimate: € 80/120 -
#82Firmin VerhevickPeriod: 1874 - 1962
“Zicht op de brug van een kasteel”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue sur le château depuis le pont”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 40 x 54 cmEstimate: € 40/60 -
#642
“Meisje in een stoel”. Aquarel op papier. Monogram L.A. Toegeschreven aan Lizzy Ansingh.
“File sur une chaise”. Aquarelle sur papier. Monogramme L.A. Attribué à Lizzy Ansingh.No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 50/60 -
#199Charles VennemanPeriod: 1802 - 1875
“Herbergscène”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Scène d’auberge”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 22 x 28 cmEstimate: € 1000/1200 -
#449Miton Geirnaert
Een lot van drie herenportretten. Gouache op papier. Allen gesigneerd en twee gedateerd ‘33.
Un lot de trois portraits d’hommes. Gouache sur papier. Tous signés et deux datés de ‘33.No longer availableDim. 48 x 31; 40 x 35 & 34 x 31 cmEstimate: € 100/140 -
#154
“Damesportret”. Met krijt opgehoogde potloodtekening op papier. Onleesbaar gesigneerd. Vermoedelijk Franse school, vroege XIXe eeuw.
“Portrait de dame”. Crayon et craie sur papier. Signature illisible. Probablement école française; début XIXième siècle.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 150/180 -
#679
“Tuinzicht”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening.
“Vue d’un jardin”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 27 x 37 cmEstimate: € 40/60 -
#359L. Deschamps
“Heiligenvoorstelling naar de XVIde eeuw”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1915.
“Image pieuse d’après le XVIe siècle”. Crayon sur papier. Signé et daté 1915.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 40/50 -
#19Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“De aardappelraper”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1916.
“Le ramasseur de pommes de terre”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1916.No longer availableDim. 21 x 16 cmEstimate: € 240/320 -
#134A. SchelfhoutPeriod: 1787-1870
“De afvaart”. Potlood op papier. Gesigneerd.
“Le départ”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 13,5 x 15,5 cmEstimate: € 100/120 -
#52Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946
“Quand même”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd juli 1916.
“Quand même”. Aquarelle sur papier. Signé et daté juillet 1916.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 400/600 -
#44Alfons Vermeir
“Hoevezicht”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Fermette”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 200/240 -
#292V. Tsepov
“Zicht op de Fontanka te St. Petersburg”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue sur la Fontanka à St. Petersbourg”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 80/100 -
#142Van den Broeck DriesPeriod: 1923 - 1995
Een paar dorpszichten op papier. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1978 & 1973.
Deux vues de village sur papier. Signées et datées 1978 & 1973.No longer availableDim. 21 x 14 & 21 x 19 cmEstimate: € 120/160
Other lots in this auction
-
#460
Een aardewerken vaas in art nouveaustijl. Gesigneerd ‘Canti”.
Vase en faïence de style art nouveau. Signé Canti.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 30/36 -
#776
Een ronde tafel van zwartgepatineerd hout met een kantelbaar blad, gedecoreerd met bloemen in églomisé.
Une table ronde en bois patiné noir avec tablette églomisée inclinable, décor fleuri.No longer availableDim. Ø: 66 cmEstimate: € 60/100 -
#671Kaiser
Een grote dekselvaas van meerkleurig porselein met een Imaridecor. Op houten sokkel. Gemerkt.
Un vase à couvercle en porcelaine polychrome avec décor Imari. Sur socle en bois. Avec marque.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 40/60 -
#606
Een Bretoense kast van kerselaar met drie deuren, vier deuren en een olmenhouten blad, onderaan met sober ingelegde motieven op de onderste deuren. Omstreeks 1800.
Une armoire bretonne en cerisier avec trois portes et quatre portes, une tablette en orme. Sobre. +- 1800.No longer availableDim. 138 x 170 x 56 cmEstimate: € 200/300 -
#636
Een tweeledige vitrinekast met bovenaan twee deuren met glas in lood en onderaan twee laden en twee paneeldeuren.
Une vitrine en deux parties. Le dessus avec deux portes et vitraux, le dessous avec 2 tiroirs et deux portes.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 120/200 -
#626
Een Indonesische reiscredenza van tropisch hout.
Une crédence de voyage indonésienne en bois exotique.No longer availableDim. 163 x 145 x 61 cmEstimate: € 200/280 -
#311
Een reeks van 9 glazen van geslepen kleurloos en lichtgroen kristal.
Un lot de neuf verres en cristal taillé incolore et vert clair.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#270
Postzegels. Album “Congo et Ruanda Urundi”. Ed. Philac Brussel. Vanaf 1887 (Congo Vrijstaat). Diverse volledige reeksen.
Album de timbres-poste. “Congo et Ruanda Urundi”. Ed. Philac Bruxelles. A partir de 1887 (Congo Etat Indépendant). Plusieurs séries complètes.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#598
Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen en personages in ronde cartouches op zwarte fond.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de fleurs et de personnages dans de cartouches sur fond famille noire.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 320/340 -
#530
Een pompoenvormig theepotje van Chinees porselein en verzilverd metaal, versierd met een blauw en wit bloemendecor en met een aapje op het deksel.
Théière de forme citrouille en porcelaine de Chine et métal argenté, décor bleu et blanc de fleurs et d’un singe sur le couvercle.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 50/60 -
#387
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad.
Un service à café et thé en argent sur plateau.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#617Franklin Mint
“Coin sets of all nations”. Een lot van 97 sets met telkens vijf munstukken van verschillende landen in drie verzamelaars. Medio Jaren ‘80.
“Coin sets of all nations”. Un lot de 97 ensembles comprenant chaque fois cinq pièces de monnaie venant de divers pays, en trois albums. Années 80.No longer availableEstimate: € 280/340