Similar lots by type
-
#49Jacob Smits
“Ossenkar.” Ets. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 69/100.
“Char aux boeufs”. Eau-forte. Signée et numérotée 69/100 hors planche.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 50/80 -
#522Salvador Dali
“Les Chevaux Daliniens: Le Centurion en Roman Horse”. Een paar zeefdrukken. Gesigneerd en resp. genummerd 2/250 & 3/250.
“Les Chevaux Daliniens: Le Centurion et Roman Horse”. Paire de sérigraphies. Signées et respectivement numérotées 2/250 et 3/250.No longer availableDim. 41,5 x 30 cmEstimate: € 300/400 -
#502Dordevic MiodragPeriod: °1936
“Compositie”. Lithografie. Vermoedelijk achter het passe-partout gesigneerd.
“Composition”. Lithographie. Signature probablement derrière le passe-partout.No longer availableDim. 40 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#74Rudi De Winter
“De Dans der uren”. Een paar zeefdrukken. Buiten de plaat gesigneerd, genummerd en gedateerd 1976.
“La ronde des heures”. Paire de sérigraphies. Signée, numérotée et datée 1976 hors planche.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 60/80 -
#492Dordevic MiodragPeriod: °1936
“Compositie”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 60/100 buiten de plaat.
“Composition”. Lithographie. Signée et numérotée 60/100 hors planche.No longer availableDim. 50 x 71 cmEstimate: € 80/120 -
#788Jos Van Hoof
Een lot van zes etsen, waarvan vier épreuve d’artiste, één genummerd en één épreuve d’essai.
Lot de six eaux-fortes dont quatre épreuves d’artiste, une numérotée et une épreuve d’essai.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#99André Braulier
“Bloemenvaas”. Lithografie. Epreuve d’artiste. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vase aux fleurs”. Lithographie. Signée et E.A. hors planche.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 40/50 -
#242
“Bières de la Meuse”. Een reproductie van een art nouveau reclameplaat.
“Bières de la Meuse”. Reproduction d’une affiche de publicité art nouveau.No longer availableDim. 96 x 62 cmEstimate: € 55/65 -
#129W. Ward
“Outside of a country alehouse”. Een oude Engelse gravure. Eind XVIIIe eeuw.
“Outside of a Country Alehouse”. Ancienne gravure anglaise. Fin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 60/70 -
#92Julien Van Santen
“Begijnhof - ‘Aprés Vèpres.’”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 165/300.
“Béguinage Après Vèpres”. Litho. Signée hors planche. Numérotée 165/300.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#312
“De boerin”. Een ets naar een werk van A. Bourlard.
“La fermière”. Eau forte d’après un oeuvre par A. Bourlard.No longer availableDim. 88 x 48 cmEstimate: € 60/100 -
#584Henri De Braekeleer
“De lezeres”. Een lithografie. Gesigneerd binnen de plaat.
“La liseuse”. Lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 31 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#285Jacques Van Rossum
Drie moderne aquarellen. Eén met inscriptie “Doktor”, één met “Coca”. Eén zonder glas.
Trois aquarelles modernes, une à l’inscription “Doktor”, une à “Coca”. Une sans verre.No longer availableDim. 64 x 48 cmEstimate: € 120/200 -
#359
Een XIXe eeuwse gravure naar een werk van Nicolas Poussin.
Gravure du XIXe siècle d’après un oeuvre de Nicolas Poussin.No longer availableDim. 49 x 66 cmEstimate: € 40/60 -
#64Roland De Winter
“Uit de dans der uren”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
“De la ronde des heures”. Sérigraphie. Signée et numérotée hors planche.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 65/75 -
#649F. Simon
“Hollandse marktscène”. Ingekleurde ets. Gesigneerd en gedateerd ‘06.
“Scène de marché hollandais”. Eau-forte. Signée et datée ‘06.No longer availableDim. 25 x 31 cmEstimate: € 60/80 -
#232Jan VanrietPeriod: °1948
“Lopende naakten”. Gesigneerd en gedateerd 1992 buiten de plaat. Epreuve d’artiste.
“Nus courants”. Litho. Signée, E.A. et datée 1992 hors plancheNo longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 120/140 -
#52Ludo Laagland
“Moeder en kind”. Litho. Gesigneerd en genummerd 8/25 buiten de plaat.
“Mère et enfant”. Lithographie. Signée et numérotée 8/25 hors planche.No longer availableDim. 46 x 37 cmEstimate: € 30/40 -
#714
Twee houtsnedes:- Frans Masereel: “Landbouwer”. Gesigneerd.- Jozef Cantré: “Driekoningen zingen”. Gesigneerd.
Deux gravures sur bois:- Frans Masereel: “Fermier”. Signée.- Jozef Cantré: “Chanteurs d’épiphanie”. Signée.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#252Hans KitslaarPeriod: °1944
“Zelfportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Autoportrait”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 81 x 65 cmEstimate: € 150/200 -
#290Period: °1944
Rechthoekige spiegel, de vergulde lijst eveneens voorzien van spiegelglas.
Miroir rectangulaire à cadre doré en verre miroité.No longer availableDim. 95 x 67 cmEstimate: € 40/50 -
#559Felix De Boeck
“Nachtlichten”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 39/100 buiten de plaat.
“Lumières dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 39/100 hors planche.No longer availableDim. 57 x 42 cmEstimate: € 220/300 -
#662Mieke Nix
Een reeks van negentien verschillende losse etsen in kaften. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Suite de dix-neuf eaux-fortes signées hors planche. Dans des couvertures non-reliées.No longer availableEstimate: € 40a/60 -
#790
Een lot van drie grafische werken:- Gorus: Van Straelentoren te Antwerpen. Artiestenproef.- Hebbelinck: Zicht op Mechelen”. Genummerd 59/100.- Van Nesten: Zicht op Antwerpen”. Genummerd 226/350.
Lot de trois gravures:- Gorus: “Van Straelentoren, Anvers”. Epreuve d’artiste.- Hebbelinck: “Vue de Malines”. Numérotée 59/100.- Van Nesten: “Vue d’ Anvers”. Numérotée 226/350.No longer availableEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#306
Twee handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 210 x 134 & 187 x 148 cmEstimate: € 40/50 -
#138
Een vijfdelig kaststel van meerkleurig aardewerk, versierd met een landschapsdecor, bestaande uit een jardinière, een paar grote en een paar kleine vaasjes.
Garniture cinq pièces en faïence polychrome décorée d’un paysage. Comprenant une jardinière, une paire de grands et une paire de plus petits vases.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#53
Een paar handgeschilderde miniatuurtjes. Gemonogrammeerd.
Paire de miniatures peintes à la main. Monogrammées.No longer availableDim. l: 6 cmEstimate: € 80/120 -
#72Jos Trotteyn
“De Kasteelhoeve van Laarne”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1943.
“La ferme du château de Laarne”. Huile sur toile. Signée et datée 1943.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60/80 -
#757
Een lot strips, waarbij negentien albums van ‘XIII’, eenentwintig albums van ‘Largo Winch, een album van ‘Harlekijn’ en ‘Een avontuur zonder helden’.
Lot d’albums de bandes dessinées dont 19 albums de XIII, 21 de “Largo Winch”, un album de “Harlekijn” et “Een avontuur zonder helden”.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#732
Een eendeurskast van gefineerd hout met een lade onder een marmeren blad en de deur versierd met marqueterie.
Meuble à une porte en bois de placage avec un tiroir en dessous de la tablette en marbre. La porte décorée de marqueterie.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#259Joseph Julius HeffnerPeriod: 1877 - 1951
“Duits rivierlandschap in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage rupestre allemand en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 85 cmEstimate: € 250/350 -
#695
Een armband in de vorm van een slang en een slavenarmband van 925 ‰ zilver.
Bracelet en forme de serpent et un bracelet d’esclave en argent 925‰.No longer availableDim. 99,87 gEstimate: € 100/150 -
#416
Een beeld van een Afrikaanse vrouw van gesculpteerd hout.
Sculpture représentant une femme africaine en bois.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 60/80 -
#43
Een caféspaarpot van terracotta in de vorm van een eend.
Tire lire de comptoir en terre cuite en forme de canard.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/60 -
#521
Een Chinese wijze met kind en perziken, één met schaap, een lezende wijze met tijger en een krijgsheer van gesculpteerd hardhout.
Sage chinois avec un enfant et des pêches, un autre avec un mouton, un sage lisant avec un tigre et un guerrier en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 18 - 26 cmEstimate: € 80/100 -
#603
Twee verschillende Chinese snuff bottles met taferelen van een wasplaats en één versierd met een draak en een pauw. Onderaan gemerkt.
Deux différents flacons à parfum chinois décorés de scènes de lavoir et d’un dragon et d’un paon. Marque sous la base.No longer availableDim. 6,5 en 8 cmEstimate: € 150/250