#73
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een koffiekan, een melkkannetje, een suikerpot, een dienblad en een peper- en zoutstelletje. Op het laatste na allemaal gemerkt van Wiskemann.
#228
#337
#24
#363Wiskemann
#357
#480
#311
Een gevarieerd lot verzilverde bestekken, o.a. gemerkt Christofle en Wiskemann. Allen in etui.
#48
Twee kandelaars van verzilverd metaal in Georgian-stijl.
Deux candélabres en métal argenté. Style Georgian.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 40/50
#132TH. Jansen
“Moeder met kind in interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Mère et enfant dans un intérieur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 58 cmEstimate: € 60/80 -
#246
Table ronde sur pied central en acajou de style Regency. Accompagnée de six chaises assorties.No longer availableDim. Ø 153 cmEstimate: € 200/300 -
#526
#751
#203Henri De Braekeleer
“Oude dame op trap.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vieille dame sur un escalier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 250/350 -
#169J. Demey
“Havenzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 80/120 -
#424Mizhar
Figures bouddhistes dans un arbuste stylisé peint sur soie. Signé et daté 1976. Dégât au verre.No longer availableDim. 75 x 91 cmEstimate: € 80/100 -
#687
#35
Een lotje 18 karaats geel gouden hangers.
#312
“Schepen aan de kade”. Olieverf op doek. Naar de Hollandse school. Gesigneerd ‘Huysmans’.
“Bateaux à quai”. Huile sur toile. D’après l’école hollandaise. Signée Huysmans.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 100/150 -
#362G. Simons
“Paysage des fagnes”. Huile sur toile. Signée et datée 1977.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 100/150 -
#459De Backer
“Hoevezichten”. Pen op papier. Gesigneerd.
“Vue de fermes”. Encre sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 40/60