Similar lots by type
-
#745
Een grote mahoniehouten sideboard. Drie tabletten en vier gedraaide poten.
Grand buffet en acajou. Trois tablettes et quatre pieds tournés.No longer availableDim. H. 116 x L. 169 cmEstimate: € 350/500 -
#804
Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#523
Cloisonné snuffbottle. Chinees werk.
Flacon à parfum en cloisonné. Travail chinois.No longer available -
#775
Een lot van vier verschillende glazen stolpen.
Lot de quatre globes en verre.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#796
Een ovale tafel van mahoniehout op vier gedraaide poten met vernauwingen en op messingen wieltjes Tijdperk Louis-Philippe. Tafelblad vervangen door grenenhout.
Table ovale en acajou sur quatre pieds tournés à rétrécissements et sur roulettes en laiton. Epoque Louis-Philippe. Tablette remplacée en sapin.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#190
Een halssnoer met bijpassende oorbellen van amber met 18 karaats geel gouden slotjes.
Collier et boucles d’oreilles assorties en ambre. Fermoirs en or jaune 18 ct.No longer availableDim. Bruto: 43,28 gEstimate: € 400/500 -
#379Dutré
“Stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Signée et datée 1945.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#792
Twee verschillende XVIIIe eeuwse gravures.
Deux gravures du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#27
Groepje van Duits porselein.
Petit groupe en porcelaine allemande.No longer available -
#402
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#394
Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.
Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#125
Een parelsnoer met witte parels met een zilveren slot.
Collier de perles blanches. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 180/250 -
#215
Een parelsnoer met goudkleurige parels met een zilveren slot.
Collier de perles de couleur or. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#310
Een sierkruik van aardewerk in metalen staander.
Cruche décorative en faïence sur base en métal.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#739L.A. Jacobs
“Galjoen voor de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Galion devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#404
Luchter van polychroom hout.
Lustre en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#95
Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.
Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.No longer availableDim. 247 x 178 x 69 cmEstimate: € 500/600 -
#4Roger Hebbelinck
“Zijbeuk van de kathedraal”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 97/350 buiten de plaat.
“Nef de la Cathédrale, côté Place Verte”. Litho en couleurs. Signée et numérotée 97/350 hors planche.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 50/80 -
#396
Een ovale spiegel in Lodewijk XVI-stijl.
Miroir ovale de style Louis XVI.No longer availableDim. 97 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#320Silver Cross
Een oude kinderwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.
Ancien landau des années 60. Très bon état.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#805
Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#185
Een parelsnoer met grijze parels met een 18 karaats geel gouden slot.
Collier de perles grises. Fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#807
“Winterzicht op een kade”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd R. De Fouquet(?). XIXde eeuw.
“Le quai en hiver”. Huile sur toile marouflée. Signée R. De Fouquet (?). XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/240 -
#260
Eikenhouten kast met opzet. Zwaar gesculpteerd.
Armoire à deux corps en chêne richement sculpté.No longer availableEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#516
Vier eikenhouten stoelen in renaissancestijl, bekleed met blauw leder.
Quatre chaises en chêne de style Renaissance recouvertes de cuir bleu.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#515Ecuador
Twee halssnoeren van geslepen spondylusschelpen zonder slot, we voegen er twee doosjes losse schepjes en een grote schelp aan toe.
Deux colliers en spondylus taillé sans fermoir, nous ajoutons deux petites boîtes aux coquilles dépareillées et une grande coquille.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#225
Een trumeau van verguld hout in Louis-Philippestijl.
Trumeau en bois doré de style Louis-Philippe.No longer availableDim. h: 164 cmEstimate: € 200/240 -
#534
Een theepotje van Chinees porselein met een met een blauw op wit gedrukt bloemendecor en versierd met wit metalen monturen met mythologische dieren. Onderaan gemerkt.
Théière en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et aux montures en métal argenté représentant des animaux mythiques. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/100 -
#494Georges De VlamynckPeriod: 1877 - 1980
“La Vierge de Nubie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd, gedateerd 1967 en met opdracht op de verso.
“La Vierge de Nubie”. Technique mixte sur papier. Signée, datée 1967 et avec dédicace au verso.No longer availableDim. 50 x 51 cmEstimate: € 150/250 -
#762
Een paar bijzettafeltjes in Regencystijl, bladen bekleed met kalfsleer.
Paire de tables d’appoint de style Regency. Tablette recouvertes de vachette.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#769
Twee stoelen en een armstoel van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl met lederen zit en rug.
Deux chaises et un fauteuil en chêne sculpté de style Renaissance aux dossiers et sièges en cuir.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#114Werner Omer SchietekatPeriod: 1908-1984
“Castillo de Aro”. Olieverf op doek. Gesigneerd en achteraan gedateerd juli 69.
“Catillo de Aro”. Huile sur toile. Signée et datée juillet 69 au verso.No longer availableDim. 45 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#747
Een lot, bestaande uit enkele grote en kleine schelpen, stukjes koraal en een woestijnroos.
Lot comprenant quelques grandes et petites coquilles, des pièces de corail et une rose du désert.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#344
Een avondtasje van slangenleder.
Sac à main en cuir de serpent.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#155
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct., robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en zes parels.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,12 ct, de rubis ayant un poids total de ± 0,90 ct et de six perles.No longer availableDim. 8,70 gEstimate: € 1200/1400 -
#498
Een vaas van gesculpteerd ivoor met voorstelling van een krokodil, die een vis opeet. Evenals een kleiner vaasje, met decor van bladeren. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw.
Un vase en ivoire sculpté représentant un crocodile attrapant un poisson. Ainsi qu’un vase plus petit décoré de feuilles. Travail africain, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 35/50