Similar lots by type
-
#459Armand ApolPeriod: 1879-1950
“Vissersboot voor een huisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateau de pêche devant une petite maison”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 300/400 -
#699
Een paar XIXe eeuwse potloodstudies en één op doek. Vochtschade.
Paire d’études en crayon et une sur toile. XIXe siècle. Taches d’humidité.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#609
Een Indische tangka op zijde.
Tangka sur soie. Travail indien.No longer availableDim. 112 x 77 cmEstimate: € 100/160 -
#212
“Het huwelijksaanzoek in Lazio”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘BL’ Duitse school, XIXe eeuw. Met restauratieverslag.
“La proposition de mariage à Lazio”. Huile sur toile. Monogrammée BL. Ecole allemande du XIXe siècle. Avec rapport de restauration.No longer availableDim. 154 x 132 cmEstimate: € 800/1200 -
#783Léon Houyoux
“Boom in het bos”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Arbre dans le bois”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 120/160 -
#469Luc Peter Crombé
“Kind op een armstoel”. Gemengde techniek op paneel. Toegeschreven op achterkant. Vergelijk: “Als pop in een zetel”, tentoonstelling Casino Kursaal Oostende 1993.
“Enfant dans un fauteuil”. Technique mixte sur panneau. Attribué au verso. A comparaître avec “Als pop in een zetel”, exposition Casino Kursaal Ostende 1993.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 400/500 -
#222
“Damesportret”. Olieverf op doek. Belgische school, XIXe eeuw. Onleesbaar gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Ecole belge du XIXe siècle. Illisiblement signée.No longer availableDim. 26 x 21 cmEstimate: € 80/100 -
#800Z. Hedwig
“Zicht op de St. Gummaruskerk te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Eglise Saint-Gommaire à Lierre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 40/60 -
#679L. Brangers
“Slapende bisschop” en “Bisschop met hondje”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine restauratie.
“Evêque dormant” et “évêque et chien”. Huile sur toile. Signées. Petite restauration.No longer availableDim. 37 x 30 cmEstimate: € 20/30 -
#709
“Zicht op Venetië”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘IZ’.
“Vue de Venise”. Huile sur toile. Monogrammée I.Z.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 50/100 -
#784Belnori (?)
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 61 x 91 cmEstimate: € 100/150 -
#39Petrus MertensPeriod: 1919 - 1986
“Landschap met hoeves bij ondergaande zon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage aux fermes au crépuscule”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#452Karel Van Lerberghe
“Plattelandszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘43.
“Paysage campagnard”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘43.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 150/200 -
#798P. Kirin
“Landbouwer in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fermier dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 82 cmEstimate: € 60/100 -
#432Marie OsterleyPeriod: 1842 - 1916
“Rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Roses”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 41 x 16 cmEstimate: € 80/100 -
#229Leo CleymansPeriod: °1937
“Mistige ochtend in de haven van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Matin brumeux dans le port d’Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#574
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#542
Een paar ovale portretten. Olieverf op gemaroufleerd doek. XIXe eeuw.
Paire de portraits ovales. Huile sur toile marouflée. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/200 -
#544Aloys de Lignière
“Peersbos (sic)”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1927. Titel op verso.
“Peersbos (sic)”. Huile sur panneau. Signé et daté 1927. Titre au verso.No longer availableDim. 28 x 46 cmEstimate: € 120/200 -
#799Frans SlagerPeriod: 1876-1953
“Hoevezicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 50 x 75 cmEstimate: € 420/480 -
#672
“Oriëntalistische scène met kameel”. Olieverf op board. Niet gesigneerd
“Scène orientaliste avec chameau”. Huile sur carton. Sans signature.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 80/100 -
#552V. Thijs
“Sprookjeslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1984.
“Paysage de conte de fée”. Huile sur toile. Signée et datée 1984.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 25/40 -
#352
“Winters landschap met wandelaar”. Olieverf op paneel.
“Paysage d’hiver avec un baladeur”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 16 x 25 cmEstimate: € 55a/65 -
#674Frans CoppensPeriod: 1895-1975
“Watermolen”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Moulin à eau”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 35 x 28 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#261
Een paar Kiserus (Japanse pijpjes) van bamboe, waarbij één met zilver en één met messing. Beide gestempeld. Tijdperk Meiji.
Paire de Kiseru (pipes japonaises) en bambou et argent resp. laiton. Avec cachets. Epoque Meiji.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#54
Een serie van zeven zilveren lepeltjes en zes vorkjes.
Série de sept petites cuillères et six fourchettes en argent.No longer availableEstimate: € 65/75 -
#693
“Entrepôts Anvers-Nord S.A. - Direction section vins”. Een oude naamplaat. Jaren ‘30.
“Entrepôts Anvers-Nord S.A. - Direction section vins”. Ancienne plaque. Années 30.No longer availableDim. 48 x 24 cmEstimate: € 50/60 -
#200
Een 18 karaats geel gouden art deco speld bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Epingle en or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableEstimate: € 1000/1200 -
#46Mori
Een handgeknoopt wollen karpetje.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 187 x 136 cmEstimate: € 30/40 -
#98
Tafelklokje.
Pendule de table.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#777
Een vrouwenbuste van composiet.
Buste de femme en composite.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 55/65 -
#165
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een centrale aquamarijn van ± 3 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’une aigue-marine centrale de ± 3 ct.No longer availableEstimate: € 450/550 -
#227
“Hand”. Een beeld van groengepatineerd brons naar een werk van Rodin.
“Main”. Sculpture en bronze à patine verte d’après un oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 160/200 -
#89
“Les Sabots.” Naar een origineel van François Boucher. Ets op papier.
“Les Sabots”. D’après un original par François Boucher. Eau-forte.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#739L.A. Jacobs
“Galjoen voor de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Galion devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#462Vic Van Berckelaer
“Portret van een jongetje”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Portrait d’un petit garçon”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 30/50