600 loten verwacht
Tentoonstelling Vr. 23 & Zat. 24 januari van 10.00 tot 17.00.
Filed Under: Art & Antiques auctions
600 loten verwacht
Een groot koperen beeld van een kemphaan.
Een bundel franstalige manuscripten, gedateerd 1771-72. Toegevoegd een kader met een brief en een kaartje van Madame Grollier, ‘On y trouve des appartements meublés à tout prix’.
Kind met kuiken’, een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt ENS, Diaphan porzellan.
‘Engeltje met ogudfazant’, een porceleinen beeld onderaan gemerkt Algora made in Spain en genummerd B.6407.
Twee geschilderde miniaturen met vrouwenportretten.
Een ronde bronzen plaquette met Napoleon in hoogreliëf.
Een verzilverde thee caddy met twee vakken. Gemerkt WWH & Co, EP.
Een bronzen beeldje van een cartooneske haan op wit marmeren sokkeltje.
Een lot van twee oude bayonetten met onbekende origine.
“Heilige moeder met kind”, een polychroom betonnen beeld, naar de oudheid.
‘Anvers a travers les ages’, P. Genard, archiviste de la ville d’Anvers. Uitgegeven eind 19e eeuw door Bruylant-Christophe & Cie, Bruxelles.
Een set van 8 verzilverd metalen servetringen. Gemerkt.
Een lot van 2 honden, de grootste uit geglazuurd keramiek gemerkt Jema Holland, de kleine uit porselein Beswick England. Kleine met schade aan het oor.
Een Duitse bayonet, K98 - E.U.F. Hörster uit 1939. Nummergelijk.
Een set van 13 verzilverd metalen onderzetters, gemerkt.
Een vaasje in glaspasta, art-nouveau stijl, naar Gallé.
Een lot verzilverd metalen bestek, bestaande uit 10 grote messen, 5 kleine messen, 6 botermessen en een taartschep, toegevoegd een schaaltje, een suikertang, een serveerlepel en een peper en zoutvaatje. Alles gemerkt Christofle.
‘Abstracte compositie’, een monochrome ets/aquatint. Getekend Riopelle, epreuve artist. Zonder kader.
Een set van 2 verzilverd metalen kandelaars, één arm is hersteld. Gemerkt.
Een set van 6 verzilverd metalen eierdopjes op schaaltje. Gemerkt.
Een vintage verzilverd metalen notenschaal, gemerkt.
Een lot van 15 tinnen borden, Les Potstainiers, waarvan 12 met de initialen R.R. gemerkt en 3 met A.P.H. 15 kg.
Een set van 3 verzilverd metalen kandelaars, gemerkt.
Een set van 7 verzilverd metalen onderborden, gemerkt.
Een massief 117-delig zilveren bestek voor 9 personen in cassette, zilverkeuren G-Z, 999, leeuw, Minerva en C. Model Puntfilet door Gerritsen.9 grote vorken, 9 vorken, 9 dessertvorken, 9 visvorken, 9 soeplepels, 9 lepels, 9 dessertlepels, 9 koffielepels, 9 grote messen, 9 messen, 9 botermessen, 9 vismessen en 9 stuks serveerbestek.5855 gram (vorken, lepels en vismessen) + 2345 gram (3 x 9 messen).
Een vintage verzilverd metalen ijsemmer, onderaan gemerkt.
Twee polychrome bronzen varkentjes aan de feestdis.
Een zilveren schaaltje met organische vormgeving, 290 gram, gemerkt 800.
Een vierdelig koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Gemerkt.
Een lot van 2 bronzen plaquettes, naar Mucha.
Een vintage verzilverd metalen ijsemmer, model Folio, onderaan gemerkt.
Een 52-delig verzilverd metalen bestek bestaande uit 8 soeplepels, 7 dessertlepels, 2 koffielepels, 5 individuele sauslepels, 6 vismessen, 3 grote vorken, 11 kleine vorken, 3 visvorken en 7 stuks serveerbestek. Gemerkt.
Een 125-delig verzilverd metalen bestek bestaande uit 14 grote vorken, 17 kleine vorken, 17 gebakvorken, 12 grote messen, 18 kleine messen, 16 grote lepels, 16 kleine lepels, 10 koffielepels en 5 stuks serveerbestek. Gemerkt.
Een set van twee messingen wandlampen in Louis XVI stijl.
Een lampvoet van meerkleurig aardewerk, gemerkt ‘Emaux Longwy. Décoré à la main, Rehausse J. M. (Justin Masson). Gechipt aan de basis, een deel van de fitting is manco.
‘Histoire de la révolution française’, door Louis Blanc. 2 delen, niet gedateerd.
Een partij van vier boeken over Antwerpen. Bouwen door de eeuwen heen in Vlaanderen, Stad Antwerpen 3na. Historiek der straten en openbare plaatsen van Antwerpen, Augustin Thys. Bouwstoffen voor de geschiedenis van Antwerpen in de XIXde eeuw. Antwerpen, beeld van een stad, Marijke Seresia & Jef Vanreusel.