Veiling volledig – 400 loten
Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.
Filed Under: Art & Antiques auctions
Veiling volledig – 400 loten
Tentoonstelling: Vr. 15 & Zat. 16 november van 10.00 tot 17.00.
“Blessed child/Kirstkind”, een polychroom porseleinen beeld, Goebel - M.I. Hummel - 78/6 Tmk3.
“Jezus aan het kruis”, een schilderij, olieverf op doek, 19e eeuws, gemonogrammeerd links onder DK en gedateerd 1839.
Een lot van 4 plastic Beatles, ca 1960 uit de reeks Beatlemania geproduceerd door Emirober.
Een lot van 3 antieke tegels met in het decor een religieus tafereel, een vogel en een hert.
Een commode in bretoense stijl, eikenhout, 3 laden.
Een massief eikenhouten krukje in Gotische stijl. 18e eeuws.
Een lot doosjes en kleinoden van glas en verzilverd metaal.
Een paar vintage carambole keuen, waarvan 1 gemerkt Imperator - René Gabriels. In lederen draagkoker. Lederen strip naar het slotje gescheurd.
Een lot van 4 litho’s; “Panorama van Antwerpen”, Hypsos 1914, Nationaal Scheepvaartmuseum, uitgave bij “Waar is de tijd, Antwerpen 20e eeuw”.
Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een oude pop in papier-maché gemerkt Alberani, Milano, Italy. 3 vingers manco, een barst in het aangezicht en arm alsook afschilferende verf. Ca. 1930.
“Bloemstilleven”. Een aquarel op papier, onderaan gesigneerd.
Een lot meerkleurig Belgisch porselein, bestaande uit een schaal en karaf met vegulde lijnen en florale details in het reliëf. Onderaan gemerkt.
Een meerkleurige lampvoet, Gouda Holland, model 755.
Een armstoel in Louis XV stijl, verguld hout en gobelin bekleding.
Een Chinese geglazuurd keramieken plantenstaander in de vorm van een olifant.
Een paar vermoedelijk Ottomaanse stijgbeugels in staal.
Een lot brieven, documenten en boekdelen hoofdzakelijk18e- en 19e eeuws.
Een lot vintage filmaffiches met o.a. “The man with the golden gun”, “Time bandits”, “I am for the hippopotamus”, “the young master”, ...
Een halssnoer met verschillende kleuren parels en met zilveren slot. 925‰.
Een schouwklokje in rijkelijk versierde zamakken kast en porseleinen wijzerplaat.
“Boslandschap”. Een schilderij, aquarel op papier. Vermoedelijk gesigneerd “Ch.Bernard”.
“Moeder en kind”, een beeld in composietsteen naar middeleeuws voorbeeld. Gemonogrammeerd RW.
“Hoevezicht”, een schilderij, waterverf op papier, gesigneerd K. De Posson.
Een medaillon van zilver 800‰ Jerusalem. Amor.
Een massief messing Chiavari design stoel. Medio 1970.
Een Delfts porseleinen bord met Chinees decor.
Een bronzen beeld van een schrijvende jongen op marmeren sokkel, gemerkt C Marcie.
“Bezoekt Kortrijk, eeuwenoud centrum der Vlas-en Leiestreek” (100 x 60 cm). Toeristische affiche. Steendruk. Ed. Léon Beyaert-Sioen, Kortrijk 1958 . Een portret in fotolitho van Walraf te Antwerpen en een ontwerp voor een altaar m.b.t. de Bloedprocessie te Brugge d.d. 1938fd
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.
Een lot van 4 vliegtuigen uit de avonturen van stripheld Kuifje, schaal 1/72, bestaande uit L’avion orange, L’avion de chasse, L’avion de chasse Arabe en L’avion bleu des kidnappeurs. Met bijhorende boekjes.
Een spiegel in bronzen kader met de afbeelding van Hermes, Mercurius zijn caduceus met slangen en griffioenen.
Een groep in biscuit voorstellend een engel en een jongedame met ontblote borst, achteraan gemerkt Ester.
“Provensaals zicht”, een tekening, pastel op papier, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.
Een Indisch handgeknoopt wollen lopertje.
Een massief houtgesculpteerd salontafeltje met glazen blad. Indonesisch tafereel met boogschutster.
Een vintage View-Master 3-Dimension Model-E in originele doos met 13-tal thema’s, waaronder Mighty Mouse, Bonanza, etc.
Vaas uit de kristalfabriek Val-Saint-Lambert, gemaakt met de galvanoplastie-techniek, kobaltblauw glas bekleed met messing en een art-nouveau decor. Het glas vertoont enkele barsten in de hals.
lot 18 gravures, diverse afmetingen tussen 40x60cm, waaronder 6-tal 18e eeuwse.
Een 18 kt witgouden ring bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
“Nido”. Een wanddecoratief sculptuur in kersenhout, behandeld met Teintecire. Verso gesigneerd, met certificaat.
“2 naakten”. Een lot van 2 schilderijen, 1 aquarel op papier en 1 olieverf op gemaroufleerd doek. Onderaan gesigneerd.
Een vintage kristalglazen schaal met verzilverde voet. Onderaan gemerkt “P.D’AVESN made in France”.
“Museum van Belgisch Congo”, een affiche, ca 1955 voor het Afrikamuseum in Tervuren ontworpen door Jean Van Noten. Met randschade. Toegevoegd een kleine filmaffiche van Black Emanuelle uit 1975.
Een lot van vier zilveren servetringen en een zilveren pollepel.
Een fauteuil bekleed met patroon van leeuwenhoofden.
“Levensboom”, een abstract kunstwerk in gesmeed staal, medio jaren 60. Niet gesigneerd.
Een vaas in Booms glas, ontwerp door Paul Heller.
“Bloemstillevens”. Een lot van 2 schilderijen op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd 1987, waarvan 2 ingekaderd.
Een halssnoer met witte Barok parels.
Een schedel van een Sint-Jacobs schaap.
Een lot van 7 klassieke gelokaliseerde filmposters.
Een set van 12 zilveren koffielepeltjes in hun originele foudraal. Gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.
“Straatzicht met spelende kinderen”, een zwaar gerestaureerd 19e eeuws schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek in vergulde kader.
Een vintage Marokkaanse Koran doos. Uitgevoerd in koper met verzilverde details en been in het reliëf.
Een mahonie houten console tafeltje met messing details.
Een lot bestaande uit twee metalen beeldjes van Napoleon.
Een zilveren beker met florale decoratie, draagt een naamopschrift ‘Marthe’ en onderaan gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.
Een Murano glazen spiegeltje met staander, 19e eeuws.
Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,74 ct.
Een 8-delig kerststalletje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.
“Hoeve met winterlandschap”. Een kleurenets door Armand Apol naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd “Valerius De Saedeleer” en “Grave par Apol, 1930” in de plaat. Getiteld en genummerd buiten de plaat 137/250.
Een antieke accordeon, van het merk Astoria met toetsen in parelmoer, in zijn originele koffertje.
“Bloemstilleven met citroenen”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.
Een paar vintage VSL vazen met rood in de massa, de kleinere onderaan gemerkt, de grotere circa 1900.
Een Italiaanse buikcommode in marquetterie met 3 laden.
Een paar kunstbronzen tafellampen. Onderaan met label “Creation V. Pierre”.
Een paar verzilverde tafelkandelaarts, onderaan met label “Made in India’.
Een geslepen spiegel met rechthoekig polychroom verguld kader. Verso label.
Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en in princes geslepen saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Een set zilveren kandelaars met de keuren van Sheffield, William Hutton & Sons Ltd., 1911. Met verzwaarde voet.
Een Torarol op dierenhuid. Herkomst Zuid-Tunesië.
Een 74-delig verzilverd metalen bestek gemerkt OW (Otto Wiskemann) bestaande uit 2 doosjes met hierin 12 grote messen en 12 kleine messen, los 14 soeplepels, 10 dessertlepels, 14 grote vorken en 12 dessertvorken.
“Kleurrijk lijnenspel”. Een serigrafie op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 64/100.
Een vintage poppenwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.
Een set van twee 19e eeuwse sokkelkastjes met marmeren blad, één deurhandvatje ontbreekt.
Een zilveren schaaltje met een oor in de vorm van een slang, gemerkt AP boven een leeuw, een hamer met staf en nog een onleesbaar poincon.
“Le nu au salon” & “Dessins à la plume”. Een paar ingebonden boeken met erotische illustraties en prints.
“Bosdreef in de herfst”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd H.J. Pauwels.
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale zwarte diamand van +- 2,70 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,76 ct.
Een lot bestaande uit een kristallen coupe met geslepen detail en onderaan gemerkt. En een kristallen bonbonnière met label.
“Boswegel met figuur”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
Een antieke opvouwbare veldcamera met balg en een ThorntonPickard Beck symmetrical lens. Omstreeks 1900.
“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,36 ct.
Een massief houtgesculpteerde Dagobert stoel met centraal een mannenportret.
Een lot divers Wiskemann bestek, bestaande uit 17 lepels, 17 vorken en 12 messen. Bijgevoegd ronde dienschaal. Allen gemerkt.
Een lot antiek messing en verzilverde items, bestaande uit een drinkfles, een lunch box en een waterkan, afkomstig uit Sarajevo. Bijgvoegd een Marrokaans suikerdoosje met verguld deksel.
Een oude spiegel in deels vergulde kader.
Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
Een lot van 3 wagens uit de avonturen van stripheld Kuifje, schaal 1/24, bestaande uit L’amilcar de Tintin, La voiture des ravisseurs en La Coronet de Sbrodj. Met bijhorende boekjes.
“Don Quichote de la Mancha”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 23/200.
Een vintage zwart croco lederen handtas, in stofzak.
“Bospad naar het dorp”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
Een 18kt witgouden damesring met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,77 ct. E VVS en diamanten princes cut met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. E. VVS.
Een Franse stijl vintage nest of tables met marmeren blad en messing frame.
Een lot van 2 19e eeuwse Chinese munten dolken, enkele losse munten toegevoegd.
Een lot van 3 vintage camera’s in lederen tas, bestaande uit een Zeiss Ikon “Cocarette” Luxus Folding Camera, een Eastman Kodak “No 2A Folding Cartridge Hawk-Eye model B” en een Finetta Werk Saraber Goslar “Super” met bijhorend combi-metertje.
“Interieur met open haard”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale diamant van +-1 ct. en diamanten marquise cut met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
“Lois de Solon”. Een brons gegoten beeld op marmeren voet, zonder bevestiging.
“Provensaalse poort”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Van Den Seylbergh.
Een antieke tempelsteen met nis, vermoedelijk Aziatisch.
Een vintage geslepen spiegel met houten kader en verguld geornamenteerde details. Met label gemerkt “Deknudt”.
Een zilveren broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct. Omstreeks 1900. (2 kleine steentjes ontbreken).
Een Iraans handgeknoopt tapijt.
Een lot van 7 diverse Tibetaans en Nepalees etnische artefacten.
Een vintage serie Disney boekjes in originele standaard. Bestaande uit; Donald Duck “Heeft Pech, Als Piloot, Moeilijkheden” & Mickey Mouse “In de wereld der toekomst, En de wonderdoos, En het geheim van v/d Lazy Daisy Ranch”. Enkele plaatsen herstelling met tape.
“Heidezicht met everzwijnen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,93 ct.
Een vintage kalfslederen handtas. Gemerkt.
“Bloemstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
“La Rencontre”. Een uit kunstbronzen beeld met twee figuren, naar Moreau. Originele hark ontbreekt, door houten versie vervangen.
“Aristide Bruant dans son cabaret”. Een litho op papier, onderaan gesigneerd en buiten de plaat genummerd 90/275.
Een zilveren bloemvormige beweegbare broche met gouden spels sluiting bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Een Kashmir handgeknoopt tapijt.
Een theeset in verzilverd metaal bestaande uit een theekan, een vaas, een melk- en suikerpot en een schaal, gemerkt Christofle France, Collection Gallia door Lino Sabattini ontworpen. Ca. 1950. Toegevoegd een cassette met een vork, 2 lepels en een servetring.
Een Franse hoorn in geel koper met bijhorende beschermkoffer. Fach Premium FPH-102.
“Pad met overhangende bomen”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader. Onleesbaar gesigneerd.
Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,92 ct. D/E VVS1.
Een antiek Franse reiswekker met messing kast en geslepen glazen deurtjes. Emaille wijzerplaat met Romeinse cijfers en verso wijzerplaatje. Diverse markeringen, gemerkt “DLB”, eind 19e eeuw. In originele foedraal met instructiebriefje. Een scharniertje foedraal manco.
“Lockdown Day 9”. Een zeefdruk op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 015/100.
“Nu à la grappe”. Art Deco keramieken craquelée beeldje. Onderaan gesigneerd.
“Havenzicht met sleepboten”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een vintage luster in verchroomd metaal, 18 lichtpunten, Gaetano Sciolari voor S.A. Boulanger. Medio jaren 60.
Een gefineerde biedermeyer sécrétaire, periode 1820-1830. Met drie laden en klapblad, met galerij en laden binnenin.
Een Griekse handbeschilderde kruik in terracotta met 3 figuren in het decor, Italiaanse bodemvondst, de hals is gerestaureerd en onvolledig.
Een 22-delig porseleinen theeserviesje voor 6 personen met decoraties in goudverf, gemerkt Karlsbader.
“Zeezicht met zeilboten.” Olieverf op doek. Herdoekt. Gesigneerd.
Een halssnoer met verschillende kleuren parels en met zilveren slot.
“Romantisch koppel in koets met tweespan”. Een meerkleurig porseleinen groep met diverse personages. Onderaan gesigneerd “Edoardo Tasca”, gemerkt met logo Capodimonte en genummerd 575/1000.
“Tres”. Een seriegrafie op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 20/150.
Een lot van Villeroy & Boch Milano glazen. Bestaande uit 12 Wasserkelche, 12 bourgogne glazen, 12 bordeaux glazen, 12 champagne flûten. Onderaan gemerkt, in originele dozen.
“Shoki the Demon Queller”. Een Japanse inkttekening op papier. Bovenaan opschrift.
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen.
"Olly Tango". Een lot van 6 design stoelen met verchroomd metalen buisstructuur en wit gelakte plywood kuip. Onderaan gestempeld: Tango / Aleph, Made in Italy. Ontwerp door Philippe Starck 1994, voor Aleph / Italië. Enkele verfschilfers aanwezig.
Een Griekse amphora vaas in terracotta, handbeschilderd, gerestaureerd op meerdere plaatsen. Italiaanse bodemvondst.
“Meisje op stoel”. Een brons gegoten beeldje, verso gesigneerd.
“Vissersboten op zee”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een 18 kt roze gouden ring bezet met een centrale rookkwarts van +- 12 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,26 ct.
Een lot zilveren bestek, bestaande uit diverse messen, vorken, lepels en opdienlepels. Gemerkt DB (Henri De Bist - Mechelen) 800‰ en DB A. Bijgevoegd lepel en vorkje gemerkt A835 W.
“Bloemstilleven met vlinder en frambozen.” Olieverf op koper. 19de eeuw.
“Ballerina”, een bronzen beeld op marmeren sokkel, onleesbaar gesigneerd.
“Courtisane”. Een Japanse houtsnede op papier. Door Utagawa Kunitomi, leerling van Toyokumi II, met zegels, 1830. Verso opschrift.
Een 18 kt geelgouden hanger, horoscoop van een stier.
Een paar gepatineerd schaapslederen Bergère oorfauteuils met fijn houtsnijwerk en florale details.
Een set van 6 zilveren kommen gemerkt 916/000 en een onduidelijk keurmerk. Twee kommen hebben een deukje onderaan.
Een beer, Picknick-Bär, Steiff, nr 420108, Steiff club edition, 1997, Met flesje en bord, in zijn originele verpakking.
“De doornenkroon”. Een schilderij, gemengde techniek op papier, onderaan gesigneerd.
Een paar 18 kt roosgouden oorbellen bezet met 2 centrale briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,26 ct. HVS2.
Een oldtimer Solex bromfiets met benzinemotor label gemerkt “Velosolex” en Brown zadel. Model 1700, medio 1960.
“Maarke”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
“ΤΗΣ ΚΑΙΝΗΣ ΔΙΑΘΗΚΗΣ ΑΠΑΝΤΑ NOVI TESTAMENTI” Het nieuwe testament in Grieks en Latijn. Een editie uit 1622 door Ioannes Billium (John Bill) in London. Deze editie heeft notities door Robertus Stephanus (Robert Estienne), Joseph Scaliger, en Isaac Casaubon.
“Gasten in het pension”, uit de reeks “Gojusan tsugi meisho no zue (zicht op de 53 stations langs de Tokaido)”. Een Japanse houtsnede op papier. Varia opschrift en zegels; Oban; Nishiki-e, gesigneerd; Hiroshige Hitsu, Uitgever; Tsutaya Kichizo, gedateerd; Aratame, Hare year, 7th month 1855.
Een 18 kt geelgouden hanger, horoscoop van een weegschaal.
Een Engelse mahoniehouten D-End eettafel op wieltjes, met 2 verlengbare delen. Eind 19e eeuw.
Een marmeren beeld van een roofvogel, medio 1920.
Een 4-laden commode Louis Phillipe, in notelaar.
“Pratende personages met hond.” Olieverf op paneel. Vroeg 19de eeuws.
Een 18 kt geelgouden dameshorloge bezet met Happy Diamonds met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en lederen polsband. Genummerd en met certificaat.
Een oldtimer Solex bromfiets met benzinemotor, vooraan en met label gemerkt model “3800”, medio 1965.
“Dorpszicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
“Soedanese man”. Een grote marmeren buste, naar het werk van Charles Cordier.
“Soba noodles fall on Samurai’s head”, uit de reeks “Edo Meisho Doke Zukushi (Komische zichten uit de befaamde oorden van Edo)”. Een Japanse houtsnede op papier. Gesigneerd “Utagawa Hirokage” 1859, zegel “jaar van de geit 5, aratame”.
Een 18 kt geelgouden herenring bezet met een solitair van +- 1 ct.
Een buikcommode met 2 laden en marmeren blad, fronten in marquetterie. In Louis XV stijl.
Een buikcommode met 2 laden en marmeren blad, fronten in marquetterie. In Louis XV stijl.
Een massief eikenhouten legkast met 2 deuren en 2 lade.
“Zicht op strand en zee”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd A. Stevens.
Een lange parelhalssnoer met 18 karaats geelgouden slot.
Een massief eikenhouten kloostertafel met smeedijzeren beslag op de hoeken en 3 centrale poten.
“De afkoping”, gemaroufleerd werk naar de 19e eeuw in weelderige vergulde kader.
“De vier seizoenen”, een meergelaagd alegorisch reliëf in hout gemonteerd tussen plexiglazen platen. Amerikaanse origine.
“De Snoezige Snowijt”. Een originele Suske & Wiske tekening op papier, onderaan gesigneerd, genummerd 1/1 en gedateerd 1974.
Een 18 kt geelgouden herenhorloge met 18 kt geelgouden polsband.
Een Engelse mahoniehouten rolltop bureau in Victoriaanse stijl met binnenin uitschuifbaar werkblad en lederen bekleding, 6 kleine laden en 7 vakjes. Onderaan aan weerskanten 1 deurkastje, verrijdbaar.
Een massief eikenhouten commode met 3 laden, 19e eeuws.
Een massief eikenhouten zitbank met bergvak en florale gesculpteerde motieven.
“Edeldame met kamermeid”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, 19e eeuws, niet gesigneerd.
Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,58 ct.
Een rijkelijk versierde vergulde cartelklok in Lodewijk 16de stijl, 19de eeuws. Twee barstjes links en één rechts.
“Stilleven met vissen”, een schilderij, olieverf op paneel
Een niervormige kaptafel met 7 laden en 3 spiegels, gefineerd hout met inlegwerk. Op wieltjes.
“Niban Goninzu Gyoretsu No Zu (Brandweer Parade)”. Een Japanse houtsnede op papier. Uitgever; Fijokaja Hikotard, eind 18e, begin 19e eeuw.
Een zilveren relikwiehouder bezet met email en diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Een vintage salontafel met geslepen glazen blad en 4 poten in gehard plexiglas met marmeren bol in het center. Schilfertje aan het blad.
Een massief eikenhouten commode met 3 laden, 19e eeuws.
Een massief houten antiek schoolbankje.
“Oorlogsvluchtelingen met tweespan.” Aquarel en Chinese inkt. Gesigneerd rechts in het werk. We voegen er een boekje over Ost aan toe (een getuigenis door Robert van Passen ‘47).
Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
Een klassiek Engelse houten vitrinekast, 2-deurs onderaan, 1 lade, marmeren blad en 2 glazen deuren bovenaan met verlichting binnenin.
“Interieur met verliefd koppel”, een schilderij, olieverf op doek , gerestaureerd, gesigneerd H. Houben.
Een houten vintage Mid-Century design sideboard. 3-deurs en 4 laden met gechromeerd metalen handvaten en poten. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.
“Brief van het front”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd en met label op het kader.
Een 18 kt geelgouden schakelarmband met 18 kt geelgouden hanger bezet met een munt van Zuid-Afrika 1965. 917‰, 7,99g.
Een 19e eeuwse massief houten vitrinekast met 4 deuren en 1 lade, gesculpteerd ornament bovenaan.
“Model 601”. Een houten vintage Mid-Century design eetkamertafel. Uitschuifbaar, extra tafelbladen verborgen onder het tafelblad. Ontwerp door Alfred Hendrickx voor Belform. Gebruikssporen aanwezig.
Een massief eikenhouten secretaire met 4 laden.
“De kwelling”. Een schilderij, olieverf op doek gemaroufleerd, onderaan gesigneerd.
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale smaragd van +- 1,16 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.
Een twee-delige 2-deuren Normadische eikenhouten kast.
“Landschap met figuren”. Een schilderij, olieverf op doek. Venetiaanse school, eind 18e eeuw. Verweer sporen.
Een spiegel met vergulde kader naar barok voorbeeld.
Een 18 kt witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en een smaragd van +- 0,20 ct.
Een 19e eeuwse linnenkast met 2 deuren en 2 laden, massief eikenhout.
Een massief eikenhouten bureau met 2 lade, vlekken op het blad.
Een massief houten barkast met Gotisch snijwerk en smeedijzeren beslag.
Een massief houten ééndeurs vitrinekast.
Een halssnoer met licht groene Barok parels.
Een massiek eikenhouten legkast met 2 deuren.
Een zilveren rammelaar 1885 en een belletje gemerkt. G.U. Bermingham.
Een salon in Louis XV stijl bestaande uit een ruime 3-zit en 2 clubzetels in hout en rode velours.
Een massief eikenhouten kist met gesculpteerde delen, 19e eeuws.
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct. en saffier baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Een massief eikenhouten hoekkast met 4 deuren en besteklades binnenin. 19e eeuws.
Een houten schrijftafeltje met 2 laden.
Een houten Art Deco ronde eettafel. Enige slijtage aanwezig.
“Vrouw bij de haard”, olieverf op doek, gesigneerd.
Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,77 ct.
Een gepatineerd metalen bijzettafeltje met rond glas en spiegel blad.
“Wachtende clown”, waterverf op papier, gesigneerd A. Geenens en gedateerd ‘87.
Een salonnetje in Louis XV stijl bestaande uit een 2-zit en 2 éénzitten, hout hem gesculpteerde delen en een bloemenstof.
“La Fontaine Médieval”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 22/50.
Een zilveren broche bezet met camee met Bachus figuur op onyx, email en fantasiestenen. (1 klein bloemetje ontbreekt).
Een massief eikenhouten gesculpteerde pied-de-stalles, 19e eeuws.
Een ovalen bijzettafeltje in verguld hout met glazen blad, Louis XVI stijl.
Een vintage metalen verstelbare anglepoise stijl bureaulamp.
“Stilleven met look”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Marco Magis.
Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,49 ct.
Een staande lamp met vergulde houtgesculpteerde voet.
“Le restaurant”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat.
“Waterdraagster”, een massief eikenhouten gesculpteerd beeld, hersteld/gelijmd aan de benen, onderaan gesigneerd ‘John’.
“The night is approaching with a sniff...”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 61/100.
Een 18 kt witgouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,80 ct.
Een laat 19e eeuwse verstelbare staande spiegel.
Een bronzen inktstel bestaande uit een Putto op schelp met glazen inktpotje.
Een aardewerken potje in de vorm van een stier in precolombiaanse stijl.
“Dame met pauwenveren”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 61/100.
Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct.
“Engeltje”, een bronzen beeld met vergulde delen op zwart marmeren sokkel, verso gesigneerd.
“Dame op stoel” & “Dame met kind”. Een lot van 2 schilderijen, gouache op papier. Onderaan gesigneerd.
Een houten en linnen paspop met rubberen handen.
“Abstract met figuren”, gemengde techniek op papier met opschrift. Met signatuur.
Een 18 kt witgouden ring bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Een bureaustoel met wieltjes model ZAS321.
Een bureaustoel met wieltjes model ZAS321.
Een bureaustoel met wieltjes model ZAS321. Rechterkant leuningversteller defect.
“Muzieknoten”, een modernistisch werk in geëmailleerd staal gemerkt Knoc-art.
Een 18 kt witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,92 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 2,76 ct.
Een grote Afrikaans aardewerken sierschaal. Restauratie aanwezig.
“Molenzicht”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, 19e eeuws, niet gesigneerd.
Een grote Japans porseleinen dekselvaas met vogels en meerkleurig polychroom decor. Onderaan gemerkt.
“Parijs straatzicht”, een schilderij, olieverf op doek, draagt handtekening ‘Gio Fattori’.
Een 18 kt geelgouden dameshorloge met 18 kt geelgouden polsband.
Een set van 2 ladenkastjes in fineer, één met glazen blad.
Een vintage racefiets, Gazelle formula, blauw, maat 50, 12 versnellingen.
Een paar vintage Chinees porseleinen vazen met floraal decor en vergulde armen.
“Stadszicht bij nacht”, een schilderij, olieverf op doek, onleesbaar gesigneerd.
Een 18 kt geelgouden ring bezet met een saffier van +- 1,20 ct. en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Een lot, bestaande uit een decoratieve Chinese scroll, een houten Ruyi-scepter, een groen vaasje, een dekselvaasje, een Fo-hondjes, een beeldje en een wit balustervaasje.
Een paar grote vintage Chinees porseleinen vazen met theatraal decor en vergulde ornamenten. Op bijhorend houten sokkels.
Een groep in porselein voorstellend een jonkvrouw en heer met kapper aan de kaptafel. Onderaan gemerkt Dresden.
Een groot formaat spiegel in Napoleon III stijl met houten geornamenteerd kader en druivelaars in het reliëf.
Een bankje voor 2 personen in gestreepte stof.
Een massief midden eikenhouten eettafel in landelijke stijl.
Een aluminium koersfiets, Flanders Stelvio, grijs, maat 46, 24 versnellingen.
Een paar grote vintage Chinees porseleinen vazen met figuratief decor en vergulde ornamenten. Op bijhorend houten sokkels.
“Klein Moldavië”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd, verso met opschrift, getitled en gedateerd 1892.
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct. en tanzanite met een gezamenlijk gewicht van +- 1,60 ct.
Een Chinees aardewerken bord, in de geest van Wan-Li.
“Papaver Weelde”. Een lot van 3 schilderijen, acryl op doek. Met certificaat gesigneerd en getiteld.
Een vintage lederen dressuurzadel gemerkt “St. Martin” met beugels.
“Stalinterieur met kippen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een octagonaal bijzettafeltje in albast met floraal inlegwerk in malachiet.
Een massief houten gebombeerde secretaire met leeuwenpoten en gesculpteerde delen met florale motieven.
Een aarderwerken piedestal met grote kom, dewelke versierd met leeuwenkoppen. 2-delig.
Een messingen Thaise Boeddha.
“Stilleven met gedekte tafel”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd H. Kokken.
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Een Hollywood regency tafellamp met een voet in messing voorstellend een luipaard met welp neerdalend vanop een boomstronk.
“Tolhuis aan de Schelde”. Een tekening op papier, onderaan gesigneerd, voorstudie van het werk door Jan Ruyten, eind 19e eeuw.
Een beer, Geburtstags-Teddybär, Steiff, nr 670183, 1847 - 1997.
“Hollands kadetafereel.” Olieverf op paneel. Draagt handtekening H.W.G. Winter. Naar het werk “Gezicht op de haven van Rotterdam, 1856” door Johan Jongkind.
Een set van 7 eikenhouten stoelen met houtgesculpteerde delen waarvan één armstoel.
Een staande klok uit kerselaar hout met gesculpteerde delen.
Een modernistische verzilverde thermische wijnkoeler, onderaan gemerkt Cassetti, Firenze.
Een apothekers weegschaal in houten vitrinekast met gewichtjes. Gemerkt Ets. VAN DER HEYDEN SA.
“Gelegen naakt op de zetel”. Een tekening op papier, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘63.
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
Een zilveren schaaltje, aan de rand gemerkt 800‰, Delheid, 155g.
“Zicht op de jungle met houtdraagster”. Een schilderij, olieverf op papier, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘85.
Een beer, J.P. Bear, Steiff, nr 650376, Limited edition, 1990.
“De Madonna van de stilte. Met Johannes de doper.” Olieverf op doek. Centraal Amerikaans werk. Vroeg 20ste eeuw.
Een 126-delig bestek van Wiskemann in inox met bijhorende cassette bestaande uit 12 grote vorken, 12 kleine vorken, 12 visvorken, 12 dessertvorken, 12 grote messen, 12 kleine messen, 12 vismessen, 12 grote lepels, 12 kleine lepels, 12 koffielepels en 6 stuks serveerbestek.
Een houten Art Deco bijzettafeltje met rond blad.
Een paar bronzen kandelaars gedragen door geklede aapjes, op arduinen voet.
Een Delfts aardewerken bord, met Wan-li decor. Vroeg 19de eeuw.
“Biologische Tafeln”. Een lot van 4 vintage schoolkaarten met thema fauna & flora; spin, vogels, wortels
Een 18 kt geelgouden ring met filigraanwerk bezet met een citrine van +- 15 ct.
Een uit jade gesculpteerd beeldje met Chinese fluitspeler en dieren in het decor.
“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Godderis.
“E.S. Richie & Sons Inc”, een koperen kompas vervaardigd in deze fabriek in Boston. Toegevoegd een uitschuifbare kijker.
Een set van 9 gemarmerd blauwe porseleinen borden, Christofle Paris.
Een lot van 8 mahoniehouten eetkamerstoelen met gestoffeerde zitting in moderne herbekleding.
Een massief eikenhouten handgesculpteerde antieke koffer met smeedijzeren beslag.
Een paar hoekdakpannen in de vorm van paarden. Groengeglazuurd.
“Bayko building set”. Een lot van 2 vintage modelbouwspeelgoed sets, pre-meccano, in originele doos.
“Boslandschap met vergezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, 19e eeuw.
Een lot 18 kt geelgoud waaronder twee verschillende oorbellen, een kruisje en een ring met fantasiestenen.
Een paar messingen eendenhoofden als boekenstaanders. ‘Made in Spain’. Aangekocht bij Van Treeck te Antwerpen.
“Winterlandschap bij avond”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een amberkleurige glazen mandje met gietijzeren handvat met bloemen. Gemerkt ‘Belgique’.
Een lot oude vouwcameras bestaande uit een Kodak Brownie met Anaston 100mm f/6.3 lens en een Zeiss Ikon met Novar Anastigmat 105mm 1.6.3 lens. Beide in lederen etui.
Een Afrikaans beeldhouwwerk in graniet, gesigneerd K. Chigwamba.
Een houten Art Deco staande lamp met ronde voet en 2 etagères.
Een lot bestaande uit een Chinese bronzen bel en wierookbrander.
Een lot van 2 vintage Chinees porseleinen fish tanks, 1 grote en 1 kleinere, met figuratief en floraal decor. Binnenin met goudvissen versierd, onderaan gemerkt.
Een vintage spiegel met facetgeslepen glas, lang rechthoekig kader en vergulde details. Met label gemerkt “Deknudt”.
Een 14 kt witgouden ring bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een parel.
Een vaas in kristal, gemerkt Val Saint Lambert, M, en genummerd 229/250.
Een spiegel in vergulde kader.
Een lot vintage foto en filmmateriaal bestaande uit een Minolta SRT-303 met Vivitar 28mm lens, een Minolta SRT-100X met MC Rokkor PF 50 mm 1:1.7 lens, een Upsilon tele-zoom 90-190mm 1:5.8, een Eyemik 200mm 1:3.5, een minolta rokkor 58mm 1:1.4 en een Paillard Bolex B8 met een Yvar 13mm 1:1.9 lens. Toegevoegd een vintage lichtmeter.
Een paar houten lampen in de vorm van fruitboeketten, met lampenkappen.
“Twee appels”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. Boudry.
Een houten Art Deco verrijdbaar barkastje met 2 klepdeurtjes voor-en bovenaan, en aan de zijkant 2 glazen schuifdeurtjes. Enige slijtage en enkele deukjes aanwezig.
Een antiek houten Zither, binnenin met label gemerkt “Anton Bräuer Schönbach”, in originele kist. Te herstellen staat.
Een Chinees koppel in wit porselein met gouden accenten, gemerkt Ahura. Made in Italy.
“Vlaaikensgang”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Jan De Smet en gedateerd 1979.
Een 18 kt geelgouden met horoscoop vissen.
Een antiek houten accordeon, gemerkt Triumph, made in Germany. Te herstellen staat.
“Gestilleerd Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
Een lot van 4 Disney chromo-albums door De Beukelaer, en 3 door Meurisse, zijnde; “Tijl Uilenspiegel”, “Assepoester” & “De Witte”.
“Turfhoeves”. Een tekening, pastel op papier, onderaan gesigneerd, gedateerd 1916.
Een groot vintage vliegtuig in metaal en stof, Meccano en Marklin.
Een set van 2 krukjes en een bijhorend bankje, hout met grijze stof.
“Fu Xing”. Een Chinees porseleinen beeldje.
Een beeld van een Samurai in wit porselein met gouden accenten, onderaan gemerkt Bassano Italy.
“Heidezicht”. Een schilderij, aquarel op papier, onderaan gesigneerd.
Een 18 kt geelgouden met horoscoop leeuw.
Een facet geslepen vaas, Murano Sommerso door Flavio Poli met groen en geel.
“Vissersboten op zee”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
Een Japanse bronzen vaas. Vroeg 20ste eeuw.
“Landweg aan de tuinmuur”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een keramieken opium rookpotje.
Een eikenhouten armstoel met gesculpteerde delen op leeuwenpoten.
Een Chinese roodgelakte lunchbox met decor met vleermuis en vissen.
“Orion” STOFF Nagel BMF Kandelaar. Een vintage design gechromeerde kandelaar met 7 lichtpunten, ontwerp door Werner Nagel voor BMF.
“Meisjesportret”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.
Een 18 kt geelgouden dameshorloge met filigraanwerk en lederen polsband. In werkende staat .
Een lot van 3 wijndecanters in hout en metaal.
“Schaapjes op de heide”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, draagt een plaatje ‘Ch Vandamme 1844 - 1898 en de initialen CVD.
Een lot van 2 vintage gekleurde glaspasta schalen.
“Heidezicht met hoeve”, een pasteltekening op papier, gesigneerd W. V. Dort.
“Ghau”. Een verguld Tibetaanse reisaltaartje.
Een verstelbaar houten schildersezel met winkel plaque “De Distel”.
Een verzilverde schaal, onderaan gemerkt “Christofle France”.
Een polychroom beeld in plaaster van een jonkvrouw, naar middeleeuws voorbeeld.
“Zodiac”, een lithografie van Alphonse Mucha door de ateliers Carta in U.S.A.. Uitgave van 1997, met certificaat.
Een verguld zilveren polshorloge, Must De Cartier met achteraan de vermelding Cartier Paris 925 tank quartz argent plaque or g 20 m Swiss made.
Een koffer met 78-toeren platenin bakeliet bestaande uit Bach, Beethoven, Hendelssohn, Mozart ea.
“En Sologne”, een lithografie op papier, onleesbaar gesigneerd.
“Winterlandschap”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd M. Vierstraete.
Een lot van 2 oude schoolkaarten door P. Sougy, imprimé en France, de ene van 1948, de andere uit 1950.
Een vintage Chinees porseleinen dekselvaas met fo-hond bovenaan, verguld floraal en figuratief decor.
Een vintage messingen staande lamp met kleurloos glas en gestoffeerde kap.
Een lot van 2 vintage bolhoeden, waarvan 1 binnenin gemerkt “The Negretti Hat” en 1 “Chapeau Plume”, beide maat 57, aangekocht bij Huis de Beukelaer Diest.
Een ‘Royal Portable’ AZERTY schrijfmachine, in originele etui.
“Kerkinterieur”, een schilderij, olieverf op doek, rechts onder gesigneerd.
Een lot van 3 zilveren zakhorloge kettingen, 34,60 - 37,88 en 46,78 gram.
Een massief eikenhouten gesculpteerde Corpus.
Een lot affiches voor de Olympische Spelen van Montreal in 1976. 10 stuks.
Een paar vintage Chinees porseleinen vazen met familiaal decor en vergulde details.
“Stilleven met sinaasappels en wijn.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een geslepen spiegel met een kader in art-deco houtsnijwerk.
Een retro staanlamp, chroom voet en kunststof bolkap.
Een lot van 2 Canton borden in Chinees porselein.
Een kunststof mannequinpop op glazen voet, demonteerbaar.
“Mad cat”, een gravure op papier,, gesigneerd buiten de plaat Leonor Fini.
Een zakhorloge met zilveren kast, Tavannes Watch Co. Gemerkt 0.800. In beschermkistje.
Een butlertray met afneembaar dienblad.
“De appelsien”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd.
Een vogelkooi naar oud voorbeeld.
“Conseil De Guerre Romain”, een lot van 2 oude etsen.
Een bijzettafeltje, eikenhouten onderstel met getorste poten en een koperen blad met Egyptische taferelen.
Een gevlochten opbergmand met uitneemvare verdeling.
Een antiek tabaksblik, Vieil-Anvers, Cachet bleu voor Verellen fréres & Co. Circa 1920.
Een tabakspot en pijphouder/kom in koper op houten voet, circa 1900.
“De pruim en de frambozen”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader.
Een zakhorloge, Roskopf & Co, syndicale & regie, grand prix Paris 1904.
Een set van 2 geel koperen kerkkandelaars. Toegevoegd 2 gegoten metalen kandelaars met religieus thema.
“Nederlandse landschappen”, een set van 2 schilderijtjes, olieverf op paneel in vergulde kader.
Een lot van 5 tafellampen, koper en verchroomd metaal.
“Gelaat”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 56/150.
Een massief eikenhouten consoletafel met 2 niveaus.
Een octagonaal massief houtgesculpteerd kastje met een decor van bloemen.
Een set van 2 antieke vergulde stoeltjes met zit en rug in cannage.
Een set van 4 eikenhouten stoelen met oud gele velours bekleding.
Een modernistische spiegel met geslepen spiegelrand.
Een zilveren beeldje van een clown, gemerkt 925. 80 gram.