#48SelmerEen dwarsfluit van verzilverd metaal, Bundy, Selmer, U.S.A.
#634Een set van vier ingekleurde staalgravures met betrekking tot Dorische, Ionische en Corinthische zuilen. Gedateerd 1891.
#236Een trapeziumvormige kast met vijftien laden met houten trekkers.
A trapezoid-shaped cabinet with fifteen drawers and wooden pulls.No longer availableDim. 101 x 102Estimate: € 150 / 200 -
#249Staf Zerk“Het droogdok te Antwerpen”, een schilderij, olieverf op doek, links onder gesigneerd.
#124P.J. Mene“Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#206Een eikenhouten ommode met drie laden en 3 deuren
#398Een blauw-wit Chinees porseleinen schenkkannetje in de vorm van 2 kippen en een worm. Onderaan gemerkt.
A blue and white Chinese porcelain pourer in the form of 2 chickens and a worm. Marked at the bottom.No longer availableDim. 8 x 14 cmEstimate: € 60 / 90 -
#571Winterling, BavariaEen vintage gedeelte servies, Winterling Marktleuthen. Met blauwe en vergulde rand. 50 stuks.
A vintage part of a set of dishes, Winterling Marktleuthen. With blue and gilded rim. 50 pieces.No longer availableEstimate: € 50 / 60