“ΤΗΣ ΚΑΙΝΗΣ ΔΙΑΘΗΚΗΣ ΑΠΑΝΤΑ NOVI TESTAMENTI” Het nieuwe testament in Grieks en Latijn. Een editie uit 1622 door Ioannes Billium (John Bill) in London. Deze editie heeft notities door Robertus Stephanus (Robert Estienne), Joseph Scaliger, en Isaac Casaubon.

"The New Testament of the Novum Testamentum" in Greek and Latin. An edition from 1622 by Ioannes Billium (John Bill) in London. This edition includes notes by Robertus Stephanus (Robert Estienne), Joseph Scaliger, and Isaac Casaubon.
SKU: 1712240198.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #198
Estimate: € 200 / 300

  • #118

    Een bronzen plaquette met decor in reliëf van een leeuw.

    A bronze plaque with a relief of a lion.
    Dim. 38 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #402

    Een ronde geslepen spiegel in grote bronskleurige kader, vermoedelijk kunststof.

    A round cut mirror in a large bronze-colored frame, presumably plastic.
    Dim. Ø44cm(spieg) - Ø90cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #10

    Een 18 kt geelgouden zegelring.

    An 18 kt yellow gold signet ring.
    Dim. 1,78 g brut
    Estimate: € 80 / 120
  • #255
    Val Saint Lambert

    Een karaf met 5 borreltjes van verschillende kleuren kristal, Val Saint Lambert. Schilferschade aan de voet van het groene en een barst in het blauwe glaasje.

    A decanter with 5 shot glasses of different colored crystal, Val Saint Lambert. Flakes at the base of the green one and a crack in the blue glass.
    Dim. h 36 en h 7 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #254
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Gamines de pêcheurs”, een ets, buiten de plaat gesigneerd en getiteld.

    "Fishermen's children", an etching, signed and titled outside the plate.
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #648

    “De apenkoning”, een polychroom massief houten Indonesisch mythologisch beeld gekocht in een missieverkoop in 1965. Het stelt de zo juist gekroonde en blije apenkoning voor.

    "The Monkey King," a polychrome solid wood Indonesian mythological sculpture purchased at a mission sale in 1965. It depicts the newly crowned and joyful monkey king.
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #391

    Een grote vaas in Chinees porselein, famille rose, met vogels en salamanders in het reliëf.

    A large vase in Chinese porcelain, famille rose, with birds and salamanders in relief.
    Dim. h 64 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #429
    Sylvain Lambré
    Period: 1889-1958

    "Sailboat on the river". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Dim. 72 x 81 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #489

    Dim. 25 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #487

    Een Chinees schilderij op albast met aan de ene zijde een tafereel in een prieel en een gedicht aan de andere zijde. Op 3 plaatsen gerestaureerd.

    A Chinese painting on alabaster depicting a scene in a pavilion and a poem on the other side. Restored in 3 places.
    Dim. 28 x 28 cm
    Estimate: € 220 / 340
  • #681

    Een juwelenkistje/koffertje in messing met middeleeuwse taferelen in het decor.

    A jewelry box/case in brass with medieval scenes in the decoration.
    Dim. 10 x 21 x 11.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #673

    Een vaas van Boheems kristal, bordeaux in de massa gekleurd en met florale motieven geslepen.

    A vase in Bohemian crystal, colored bordeaux in the mass, and cut with floral motifs.
    Dim. h 30 x Ø 13 cm
    Estimate: € 40 / 60

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00