#402Een ronde geslepen spiegel in grote bronskleurige kader, vermoedelijk kunststof.
A round cut mirror in a large bronze-colored frame, presumably plastic.No longer availableDim. Ø44cm(spieg) - Ø90cmEstimate: € 80 / 120 -
#10Een 18 kt geelgouden zegelring.
#648“De apenkoning”, een polychroom massief houten Indonesisch mythologisch beeld gekocht in een missieverkoop in 1965. Het stelt de zo juist gekroonde en blije apenkoning voor.
"The Monkey King," a polychrome solid wood Indonesian mythological sculpture purchased at a mission sale in 1965. It depicts the newly crowned and joyful monkey king.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#391Een grote vaas in Chinees porselein, famille rose, met vogels en salamanders in het reliëf.
#487Een Chinees schilderij op albast met aan de ene zijde een tafereel in een prieel en een gedicht aan de andere zijde. Op 3 plaatsen gerestaureerd.
A Chinese painting on alabaster depicting a scene in a pavilion and a poem on the other side. Restored in 3 places.No longer availableDim. 28 x 28 cmEstimate: € 220 / 340 -
#681Een juwelenkistje/koffertje in messing met middeleeuwse taferelen in het decor.
A jewelry box/case in brass with medieval scenes in the decoration.No longer availableDim. 10 x 21 x 11.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#673Een vaas van Boheems kristal, bordeaux in de massa gekleurd en met florale motieven geslepen.
A vase in Bohemian crystal, colored bordeaux in the mass, and cut with floral motifs.No longer availableDim. h 30 x Ø 13 cmEstimate: € 40 / 60