#554
Een Chinees porseleinen gemberpot met een blauw op wit decor van pioenen.
#650
#68
Een gebeeldhouwd houten Christus.
#186
Gebombeerde tombeaucommode in Lodewijk XV-stijl met vijf laden. Mooie fineer van diverse houtsoorten, vergulde koperen monturen. Marmeren blad.
Commode tombeau bombée de style Louis XV à cinq tiroirs. Beau placage de bois divers, cadres en cuivre doré. Dessus en marbre.No longer availableDim. 89 x 134 x 52 cmEstimate: € 300 / 500 -
#216
#586
Twee gebeeldhouwde Indonesische houten beelden met gedreven messingen details.
#466Ghasghai
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#102P. Plaeting
“Stadsgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#224Daniël Goergen
#152
“Herenportret”. Ovaal doek. XIXde eeuw.
#591
Un lot de onze porte-cartes en forme de bustes de femmes en ivoire sculpté sur un piédestal en ébène. Travail africain, avant 1947.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#50
Une broche art déco en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants anciens taillés d'un poids combiné de + - 0,35 ct. Et de saphirs d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 6,22 gEstimate: € 300 / 400