Other lots in this auction
-
#340
Vijf verschillende parelhalssnoeren waarvan twee met zilveren slot. 835 ‰.
Cinq colliers de perles différents, deux avec des fermoirs en argent. 835 ‰.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#265
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en een centrale gele diamant van +- 0,60 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,80 ct. Et un diamant jaune central de + - 0,60 ct.No longer availableDim. 6,60 gEstimate: € 1900/2000 -
#17Niki de Saint Phalle
Een flesje eau de toilette en een flesje eau défendue in doosjes.
Une bouteille d'eau de toilette et une bouteille d'”eau défendue” en boîtes.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#663Daum, France
Een meerkleurig glazen ringenschaaltje, versierd met een vlinder. Onderaan gemerkt.
Un plat à anneaux en verre multicolore, décoré d'un papillon. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 120/200 -
#37
Een art nouveau album met talrijke veelkleurige knipsels met bloemen, vogels, kinderen, enz. uit het begin van de XXste eeuw. Slijtage aan het album en meerdere losse bladen.
Un album art nouveau avec de nombreuses découpes multicolores avec des fleurs, des oiseaux, des enfants, etc. du début du XXème siècle. Porté sur l'album et plusieurs pages volantes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#85
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en een in briolette geslepen maansteen van 5 ct.
Une bague en or blanc 18 K sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1 ct. Et une pierre de lune taille briolette de 5 ct.No longer availableDim. 10,45 gEstimate: € 1100/1300 -
#523
“Man met samoeraimasker”. Een ivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
Homme au masque de samouraï . Un netsuke en ivoire. Signé en bas.No longer availableDim. h: 3,7 cmEstimate: € 40/60 -
#71
Een vaas van rookbruin Italiaans glas met een modernistisch blauw reliëfdecor.
Un vase en verre italien brun fumée avec un décor moderniste en relief bleu.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 50/80 -
#292Tork
“Kleine Kuifje en Bobbie”. Een zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat. Hors commerce.
Petit Tintin et Milou. Sérigraphie. Signé à l'extérieur de la plaque. Hors commerce.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 75/100 -
#30
Een paar 18 K geelgouden hemdenknoopjes bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en P.T.
Une paire de boutons de chemise en or jaune 18 carats sertis de brillants d'un poids combiné de + - 0,20 ct. Et P.T.No longer availableDim. 5,55 gEstimate: € 150/200 -
#425
Een gouden 10 Franse Franc. Napoléon III. Paris 1864. 900 ‰.
Une pièce en or de 10 francs français. Napoléon III. Paris 1864. 900 ‰.No longer availableDim. 3,19 gEstimate: € 150/250 -
#323Mercatorfonds
Een lot van tien kunstboeken in stofhoes:- “Lambert Lombard. Renaissance en humanisme te Luik”. 1990.- “Dürer”. Peter Strieder. 1982.- “Apocalypse”. Frits van der Meer. 1978.- “Van Eyck”. Elisabeth Dhanes. 1980.- “Onze Bruegel”. Bob Claessens & Jeanne Rousseau. 1975.- “Vlaamse schilders in de Noordelijke Nederlanden in het begin van de gouden eeuw”. Jan Briels. 1987.- “P. P. Rubens”. Frans Baudoin. 1977.- “Rembrandt”. Christian Tümpel. 1986.- “Joseph Lacasse par lui-même”. 1974.- “Brue(..)
Un lot de dix livres d'art sous housse: - Lambert Lombard. Renaissance et humanisme à Liège . 1990. - Dürer . Peter Strieder. 1982. - Apocalypse . Frits van der Meer 1978. - «Van Eyck», Elisabeth Dhanes. 1980. - «Notre Bruegel», Bob Claessens & Jeanne Rousseau. 1975. - «Les peintres flamands du nord des Pays-Bas au début de l'âge d'or», Jan Briels. 1987. - «PP Rubens». Frans Baudoin. 1977. - «Rembrandt». Christian Tümpel. 1986. - «Joseph Lacasse par lui-même». 1974. - «Brueghel». Bob Claessens (..)No longer availableEstimate: € 100/150