#643Een gepolychromeerd houten wandmasker en een deels witgepatineerd beeld.
Un masque mural en bois polychrome et une statue en partie patinée blanche.No longer availableDim. h: 42 & 63 cmEstimate: € 60 / 80 -
#131Een driedelig messingen klokstel in eclectische stijl, bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
Garniture de cheminée trois pièces en laiton de style éclectique comprenant une pendule et deux chandeliers.No longer availableDim. h: 44 & 34 cmEstimate: € 150 / 200 -
#226Eikenhouten tweeledige vierdeurskast. Eikenhout met sober inlegwerk van ebbenhout. Antwerpse barokstijl. Paneeldeuren versierd met engelenkoppen, kap met drie leeuwenkoppen, bolpoten. Begin XVIIIde eeuw.
Armoire en chêne à deux corps à quatre portes. Chêne avec incrustation austère d'ébène. Style baroque anversois. Portes à panneaux décorées de têtes d'anges, partie supérieure à trois têtes de lions, pieds boule. Début XVIIIème siècle.No longer availableDim. 220 x 150 x 74 cmEstimate: € 350 / 550 -
#316Een smeedijzeren wandconsole met een zwart marmeren blad.
#224Daniël Goergen“Compositie met personages”. Viltstift op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 2017.
#65Een paar witgouden oorbellen 18 K bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,74 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,74 ct.No longer availableDim. 4,38 gEstimate: € 600 / 700 -
#100Een witgouden ring 18 K bezet met een centrale diamant van +- 0,76 ct. GVS2 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de + - 0,76 ct. GVS2 et de brillants d'un poids combiné de + - 0,32 ct.No longer availableDim. 5,82 gEstimate: € 1750 / 1850 -
#353Een lot Poolse, Belgische en Engelse eretekens. 17 stuks.
#33Een achthoekige gedreven messingen hanglantaarn met klauwpootjes.
Lanterne à suspendre en laiton repoussé octogonal avec pieds griffes.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80 / 100