Other lots in this auction
-
#616Bidjar
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux tapis orientaux en laine noués à la main.No longer availableDim. 165 x 112 & 155 x 91 cmEstimate: € 50/80 -
#78Gio
Een kruikje van meerkleurig geglazuurd steengoed met een Grieks geïnspireerd decor. Gemerkt onderaan.
Un pichet en grès émaillé multicolore avec un décor d'inspiration grecque. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 30/40 -
#475
1 gouden munt van 4 Dukaten. Au 986/1000. Oostenrijk-Hongarije, 1915. Recto Franz-Josef, verso dubbelhoofdige adelaar.
"1 pièce d'or de 4 Ducats. Au 986/1000. Autriche-Hongrie, 1915. Recto Franz-Josef, aigle bicéphale au revers."No longer availableDim. 13,96 gEstimate: € 700/800 -
#437
Een bronzen vruchtbaarheidsbeeld.
Une statue de fertilité en bronze.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 250/350 -
#463
Een modern houten kunstwerk op granieten sokkel.
Une œuvre d'art moderne en bois sur un socle en granit.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 100/150 -
#146
Mahoniehouten Lodewijk XVI commode in Adamstijl. Drie laden en met grijsmarmeren blad. XIXde eeuw.
Commode Louis XVI en acajou de style Adam. Trois tiroirs et plateau en marbre gris. XIXème siècle.No longer availableDim. 90 x 125 x 63 cmEstimate: € 400/600 -
#261
Een art nouveau vaas van meerkleurig aardewerk.
Un vase Art Nouveau en faïence multicolore.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 65/75 -
#286Henri Mathias Baltasar - Florence
Een sober harmonium in eikenhouten kast. In werkende staat. Eerste helft XXe eeuw.
Un harmonium sobre dans une armoire en chêne. En état de fonctionnement. Première moitié du XXème siècle.No longer availableDim. 86 x 97 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#274
Een langgerekte porseleinen vaas met een verguld decor van een adelaar op kobaltblauwe fond. Zonder merk.
Un vase allongé en porcelaine à décor doré d'un aigle sur fond bleu cobalt. Sans marque.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 50/80 -
#363
Drie Imari borden uit de XIXde eeuw en een paar famille rose borden, tijdperk Qinglong. Deze laatste met randschilfers en elk een haarscheur.
Trois assiettes Imari du XIXème siècle et une paire d'assiettes famille rose, époque Qinglong. Ces dernières aux éclats et cheveu.No longer availableDim. Ø 20 en 22,5 cmEstimate: € 50/100 -
#517
Een boeddhistisch beeld van gegoten steengoed.
Une statue bouddhiste en pierre moulée.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 75/100 -
#105
Een paar witgouden oorbellen 18 K bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,59 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,59 ct.No longer availableDim. 2,93 gEstimate: € 800/900